Skocz do zawartości

Teczki CMF


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Icon, dnia 2009-05-09, 13:32, napisał: snapback.png

Ylv, dnia 2009-05-08, 21:14, napisał: snapback.png

A za oczernienie zwykłego usera jest warn, czy może coś innego?

Moderator jest osobą bardziej podatną na tego typu ataki niż zwykły użytkownik. Tego typu oskarżenia bez względu na to czy prawdziwe czy nie utrwalają na forum wśród użytkowników przekonanie, że moderator może być bezkarny. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, niejeden user może sobie pomyśleć "przecież cały czas widzę jakieś oskarżenia wobec tego Icona, więc chyba to jednak prawda". Użytkownika tak naprawdę nie interesuje jaka jest prawda, ważne by dowalić funkcjonariuszowi publicznemu...

A co do kary to zależy jakiej wagi jest to oskarżenie. Jeżeli zostałeś oskarżony o coś poważnego i masz dowody na to, że to nieprawda to przedstaw mi sprawę na PW a na pewno się tym zajmę. Co do kary trudno się wypowiadać bo ciężko za głupoty karać banem ale jeżeli co ciężki wymiar gatunkowy to ban jest jedynym rozwiązaniem.

A odznake szeryfa masz?


Co za bzdury... Naprawde, woda sodowa co nie ktorym tu strasznie odbija... To forum o smiesznej grze komputerowej a nie panstwo policyjne :doh!:

 

 

 

Najlepsze


Brachu poleca (wykopane z działu Różne)

 

http://forumcm.net/index.php/topic/846-zboczenia-zboczency-i-patologie-spoleczne/

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na jakieś konflikty z udziałem SZk i Icona. Musi być tego tam trochę :D

 

 

 

Podpis Brytana tak sobie wisi już prawie rok. Były na niego skargi i zapytania w związku z nim. Ja nie jestem tutaj wszechmocny i nie mogę podejmować decyzji wbrew woli MT. Już teraz napisałem zbyt wiele za co mogą mnie spotkać nieprzyjemności...

BUAHAHAHAHAHA :D

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na jakieś konflikty z udziałem SZk i Icona. Musi być tego tam trochę :D

 

 

Podpis Brytana tak sobie wisi już prawie rok. Były na niego skargi i zapytania w związku z nim. Ja nie jestem tutaj wszechmocny i nie mogę podejmować decyzji wbrew woli MT. Już teraz napisałem zbyt wiele za co mogą mnie spotkać nieprzyjemności...

BUAHAHAHAHAHA :D
Niestety najlepsze starcia między tą dwójką miały miejsce w adminowni ;)
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ogół "teczek" jak na razie to średnio śmieszne, dla osoby niezaangażowanej nawet smutne, studium jakiegoś skrzywienia psychicznego, na pozór niewielkiego (każdy ma w końcu jakiś odchył :) ) ale czasem dającego pokaźne efekty.

Abstrahując od śmieszności, bo mnie nawet bawi — czy to faktycznie trochę nie jest kopanie leżącego? Obie teczki póki co odebrano jako beka z Icona. Czy wszystkie będą w tym klimacie? Czy to nie powinno być bardziej "z samych siebie się śmiejecie", a nie "z korzenia się smiejecie"?

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem ogół "teczek" jak na razie to średnio śmieszne, dla osoby niezaangażowanej nawet smutne, studium jakiegoś skrzywienia psychicznego, na pozór niewielkiego (każdy ma w końcu jakiś odchył :) ) ale czasem dającego pokaźne efekty.

Abstrahując od śmieszności, bo mnie nawet bawi — czy to faktycznie trochę nie jest kopanie leżącego? Obie teczki póki co odebrano jako beka z Icona. Czy wszystkie będą w tym klimacie? Czy to nie powinno być bardziej "z samych siebie się śmiejecie", a nie "z korzenia się smiejecie"?

 

Ja stawiam, że śmiejemy się sami z siebie, na zasadzie, uczestniczyłem, to wiem o co chodzi i teraz mam bekę, trochę jak z dzieciństwem w PRL`u

Odnośnik do komentarza

Nie, jedna z nich w ogóle nie jest z Iconem związana, druga częściowo, trzecia... No cóż, w trzeciej akurat on niestety jest głównym bohaterem. Ale to nie jest tak, że Icon był imho jakimś absolutnym złem CMF: sam wiele razy go broniłem, nawet po tym, gdy po sprzeciwie wobec jego wewnętrznej wojny w moderaturze dokonałem z niej secesji. Zresztą, też nie byłem bez grzechu (w sprawie Keitha poparłem wniosek Icona o czasowym banie bo uznawałem wtedy, że był to atak kompletnie nieuprawniony, wziety z kosmosu (nikt w MT nie pamiętał żadnych iconowych ataków na Dyskobolię); dziś widzę to zupełnie inaczej, ale jednak kontekst forum sprzed lat był trochę inny i w związku z tym też zdarzało się, że dawałem swoje przyzwolenie na taki przesadny rygoryzm). Innymi słowy, cały MT (a przewinęło się przez niego naprawdę dużo ludzi) działał kiedyś inaczej i jest w jakiś sposób współodpowiedzialny za to, co się wtedy działo. Z drugiej strony jednak, bez wglądu w administracyjne tematy ciężko jest zrozumieć, jaka gra sił się tam rozgrywała, Icon jako supermocarstwo mógł przeforsować niemal wszystko, aczkolwiek trzeba też przyznać, że potrafił się cofnąć przed dużą opozycją (po kilku dniach standardowych narzekań i gróźb. No i przez wiele lat to on jednak był technicznym fundamentem CMF, na dobre i na złe.

 

Teczki nie mają kopać leżącego, mają przywrócić forum tematy, które naszym zdaniem nie muszą być utajnione. Pro memoria.

Odnośnik do komentarza

 

Ja czekam na jakieś konflikty z udziałem SZk i Icona. Musi być tego tam trochę :D

Niestety najlepsze starcia między tą dwójką miały miejsce w adminowni ;)

 

Pytajcie Qcza o skriny, moze jeszcze ma... :)

 

Serio, fajne te teczki budza wspomnienia - ta ostatnia to modelowy przyklad tego, kto w MT gral zespolowo, a kto byl gotow zlamac logike zespolu dla realizacji swoich celow.

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej o tym samym rano pisałem w Maryni.


 

Moim zdaniem ogół "teczek" jak na razie to średnio śmieszne, dla osoby niezaangażowanej nawet smutne, studium jakiegoś skrzywienia psychicznego, na pozór niewielkiego (każdy ma w końcu jakiś odchył :) ) ale czasem dającego pokaźne efekty.

Abstrahując od śmieszności, bo mnie nawet bawi — czy to faktycznie trochę nie jest kopanie leżącego? Obie teczki póki co odebrano jako beka z Icona. Czy wszystkie będą w tym klimacie? Czy to nie powinno być bardziej "z samych siebie się śmiejecie", a nie "z korzenia się smiejecie"?

 

 

Dla mnie ciekawe jest jeszcze jedno - w jakim celu powstał Śmietnik i co tam Icon chciał przechowywać. Bo część tematów jest (była) zarchiwizowana bezpośrednio w Adminowni, gdzie każdy z MT może zajrzeć, w przeciwieństwie do Śmietnika, który był zabezpieczony hasłem, które znał tylko Icon.

 

Czemu to było tylko dla jego oczu a nie całego MT? Czy to miały być haki na kogoś? Czy to może były - w jego mniemaniu - dowody na to, jak źle jest traktowany, a miały służyć jako argument w jakiejś dyskusji? :>

Odnośnik do komentarza

A skoro taki dział to może zrobimy Hall of Fame ostrzeżeń/banów? A właściwie... ich powodów, najbardziej absurdalne, najbardziej śmieszne itp. Niestety zwykły user nie może teraz czytać uzasadnień, ale ja pamiętam dwa swoje "dziwne". Pierwszy za podziękowanie za pomoc w którym z tematów chyba ze sprzętowego :D A drugi... za dopominanie się o zdjęcie "+1", którego podobno nie miałem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie, jedna z nich w ogóle nie jest z Iconem związana, druga częściowo, trzecia... No cóż, w trzeciej akurat on niestety jest głównym bohaterem. Ale to nie jest tak, że Icon był imho jakimś absolutnym złem CMF: sam wiele razy go broniłem, nawet po tym, gdy po sprzeciwie wobec jego wewnętrznej wojny w moderaturze dokonałem z niej secesji. Zresztą, też nie byłem bez grzechu (w sprawie Keitha poparłem wniosek Icona o czasowym banie bo uznawałem wtedy, że był to atak kompletnie nieuprawniony, wziety z kosmosu (nikt w MT nie pamiętał żadnych iconowych ataków na Dyskobolię); dziś widzę to zupełnie inaczej, ale jednak kontekst forum sprzed lat był trochę inny i w związku z tym też zdarzało się, że dawałem swoje przyzwolenie na taki przesadny rygoryzm). Innymi słowy, cały MT (a przewinęło się przez niego naprawdę dużo ludzi) działał kiedyś inaczej i jest w jakiś sposób współodpowiedzialny za to, co się wtedy działo. Z drugiej strony jednak, bez wglądu w administracyjne tematy ciężko jest zrozumieć, jaka gra sił się tam rozgrywała, Icon jako supermocarstwo mógł przeforsować niemal wszystko, aczkolwiek trzeba też przyznać, że potrafił się cofnąć przed dużą opozycją (po kilku dniach standardowych narzekań i gróźb. No i przez wiele lat to on jednak był technicznym fundamentem CMF, na dobre i na złe.

 

Teczki nie mają kopać leżącego, mają przywrócić forum tematy, które naszym zdaniem nie muszą być utajnione. Pro memoria.

 

za które prawdopodobnie przeprosiłem Icona, zapewne po cześci z przekory, po części po dyskusji z Iconem, sytuacji szczerze mówiac nie pamietam. Szczylem byłem wówczas, co to był zadowolony z możliwości pisania z starymi wygami, jakby nie patrzeć osobami, które do których czułem jakiś szacunek, ba do większosci z nich nadal czuję.

 

@Feanor, czy słynny temat Pereza będzie odtajniony?

 

Odnośnik do komentarza

Wystarczająco, ale czy jest sens to wrzucać by "kopać leżącego"? Poza tym co w adminowni miało nie wychodzić na światło dzienne.

Cała adminownia z lat 2005-2009 została skasowana i nie ma tych gorących tematów już?

jest od 2007, w iconowym Śmietniku.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...