Skocz do zawartości

Wybory MT VIII kadencji - nominacje


Rekomendowane odpowiedzi

W tych wyborach NIE nominują nikogo z MT za jednogłośne poparcie Johnissa. Tak, wiem, pamiętam, później się z tego wycofaliście, ale niesmak pozostał. Szczególnie gdy czytało się posty a'la Icon "dostaliście juz odpowiedź z MT, nie drążcie tematu".

+1

 

 

Wobec tego nominuję:

Szczurek

me_who

szramek

wenger

tio

Kinas

Z tych samych względów, co Kinas.

Dodatkowo nominuję Keitha Flinta, bo to bardziej ogarnięty gość, niż mu się wydaje.

I jednocześnie proszę o nieuwzględnianie mnie w jakichkolwiek wyborach, choć dziękuję mojemu żelaznemu elektoratowi za godny podziwu upór w wysuwaniu mojej kandydatury.

Odnośnik do komentarza

 

W tych wyborach NIE nominują nikogo z MT za jednogłośne poparcie Johnissa. Tak, wiem, pamiętam, później się z tego wycofaliście, ale niesmak pozostał. Szczególnie gdy czytało się posty a'la Icon "dostaliście juz odpowiedź z MT, nie drążcie tematu".

 

+1

 

 

Wobec tego nominuję:

Szczurek

me_who

szramek

wenger

tio

Kinas

Z tych samych względów, co Kinas.

Dodatkowo nominuję Keitha Flinta, bo to bardziej ogarnięty gość, niż mu się wydaje.

I jednocześnie proszę o nieuwzględnianie mnie w jakichkolwiek wyborach, choć dziękuję mojemu żelaznemu elektoratowi za godny podziwu upór w wysuwaniu mojej kandydatury.

Chciałbym jednak zauważyć, że Hawkeye bynajmniej tego nie zrobił.

 

A co do nominacji, to Gabe, Schizzm, Makk. Obecny MT bardzo mimsię podoba, został już nominowany wielokrotnie, ale jakaś rotacja jest zawsze korzystna (jakby co, to uważam, iż właśnie Hawkeye chyba najbardziej zasługuje na reelekcję). Nominowałbym też lada, ale trochę się boję, że on, podobnie jak PiS, poważnie potraktuje swoje obietnice wyborcze ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

W tych wyborach NIE nominują nikogo z MT za jednogłośne poparcie Johnissa. Tak, wiem, pamiętam, później się z tego wycofaliście, ale niesmak pozostał. Szczególnie gdy czytało się posty a'la Icon "dostaliście juz odpowiedź z MT, nie drążcie tematu".

+1

 

 

Wobec tego nominuję:

Szczurek

me_who

szramek

wenger

tio

Kinas

Z tych samych względów, co Kinas.

Dodatkowo nominuję Keitha Flinta, bo to bardziej ogarnięty gość, niż mu się wydaje.

I jednocześnie proszę o nieuwzględnianie mnie w jakichkolwiek wyborach, choć dziękuję mojemu żelaznemu elektoratowi za godny podziwu upór w wysuwaniu mojej kandydatury.

Chciałbym jednak zauważyć, że Hawkeye bynajmniej tego nie zrobił.

Masz rację!

Wobec tego dodaję Hawkeye do nominowanych. Zasłużył.

Odnośnik do komentarza

Nominacja dla Scorpia - 13 lat na forum i jeszcze się nie dorobił żadnej funkcji. Niech głosowanie użytkowników jednoznacznie stwierdzi, czy on po prostu taka lama, czy też system dotychczas był przeciwko niemu...

Odnośnik do komentarza

Również chciałbym nominować MaKK-a, wiem że moje zdanie, jako zwykłego użytkownika się nie liczy, jednakże MaKK wiele razy pomagał mi drobnych sprawach związanych z forum i zawsze można na niego liczyć. Naprawiłby również reputację modteamu w dziale fmowym, jak i w dziale karier, gdyż żaden z ówczesnych moderatorów nie kwapi się raczej do udzielania się tam, bo to chyba dla was zbyt duża plama na honorze. Lepiej pisać że jakieś boty głosują na modteam, tak jak pół roku temu (mój nick był w tym sformowaniu użyty), niż zając się prawdziwymi botami, które spamują linkami do jakiś stronek. Ale po co to robić, lepiej mówić że się tego nie widzi, albo że się uprawień w tym dziale nie ma, a jakiś typ się śmieje wam w twarz i żeruje na waszym lenistwie i my zwykli szarzy użytkownicy na tym tracimy, a nie wy.

Odnośnik do komentarza

Wiem że moje zdanie, jako niezwykłego użytkownika forum, liczy się co najmniej w dwójnasób, więc popieram obecny ModTeam, który z nieznanych mi przyczyn nie zalazł mi za skórę. Aczkolwiek wrodzona uczciwość każe mi poinformować, że nic nie wiem o JohnissGate. :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

MaKK - chyba jedyny moderator który aktywnie pomaga w działach Fmowych i ratuje poszukiwaczy taktyki do Realu.

 

Smętek - bo jest aktywny w tematach okołofmowych.

 

 

Zmiana ;)

Odnośnik do komentarza

Chciałem nominować parę osób, ale już są. Więc jedynie odniosę się do posta El_doradora, który zwrócił jak najbardziej słusznie uwagę, że jakby nie patrzeć to sprawa z botami chwały obecnemu modtimowi, przynajmniej większości członków, nie przynosi. Jeśli się nie ma czasu na zerkniecie co to za obcojęzyczny temat w karierach się pojawił może pora odpocząć od moderatorowywania? Takie funkcje powinny pełnić osoby mające czas i zapał, albowiem moderowanie to przede wszystkim służba :D Wy zaś piersi do orderów wypinacie pierwsi, a robić ni ma komu :)

No i takie podejście do "szarych użytkowników" może jedynie zniechęcić do zaglądania na tę stronę, dobre pierwsze wrażenie zrobione na pewno nie będzie. Spójrz jeden, drugi, dziesiąty na siebie, dumny z siebie jesteś?! :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...