Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Coś chyba nie bardzo, bo w 3 lidze portugalskiej są grupy od A do H (wersja 2016) a w wersji 2012 w którą chcę grać są tylko 3 grupy (północna, południowa i centralna). Nie pyka niestety.

Odnośnik do komentarza

 

Niemal w każdej wersji są inne.

ID inne? Chyba tylko dodawanych zespołów i lig :-k

Koszulki, loga itd stosuję od kilku wersji te same. Nie miałem problemów większych.

Logosy piłkarzy z poprzedniej wersji mi nie działały i sprawdziłem ID, było całkowicie inne. Może teraz, w nowszych wersjach jest zachowany numer, ale starocie miały częste zmiany.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...
  • 6 miesięcy później...

Witam :piwo:,

Zastanawiam się nad pewną rzeczą. Otóż zakontraktowałem trenera siłowego: https://zapodaj.net/78d5c516b2f24.jpg.html jednak jak widać na screenie tam w rubryce "Role w klubie" on w teorii wcale nie powinien się znać na pełnieniu tej funkcji, ale atrybuty i "Najlepsza kategoria treningowa: Siła" przeczą temu. Teraz pytanie, czy ten trener w identycznym stopniu będzie rozwijał skilla piłkarzy co dajmy na to taki sam trener, który miałby rolę "trener siłowy" na maksa? Nasuwa się też drugie pytanie. Czy temu trenerowi z czasem będzie rozwijała się rola "trener siłowy"?

Odnośnik do komentarza

Jak ma odpowiednie skile to będzie rozwijał co trzeba. 

Rola "trener siłowy" czy będzie się rozwijać? Jak? Żadna rola nie będzie mu się rozwijać. Co najwyżej atrybuty mogą się rozwijać. A to zależy od jego PA.

Nie raz zatrudniałem np. gościa, który był trenerem albo asystentem w roli scouta. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Makk napisał:

Rola "trener siłowy" czy będzie się rozwijać? Jak?

Myślałem, że z czasem jak będzie nabierał doświadczenia, to pasek roli trenera siłowego będzie mu się zapełniał.

5 minut temu, Makk napisał:

Nie raz zatrudniałem np. gościa, który był trenerem albo asystentem w roli scouta. 

No właśnie. Wydaje się, że kluczowa jest tutaj "Najlepsza kategoria treningowa". I fakt, zdarza się, że taki trener może bardziej nadawać się do szukania talentów niż trenowania:smile:

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam :)

Coś cicho w temacie FMa 2012, tylko ja już w niego gram czy co ? :P

Ale do rzeczy. Wgrałem sobie koszulki mojego klubu i teraz chciałbym zmienić kolor stroju, aby na boisku odpowiadał temu, co jest w menu gry. W edytorze kolor zmieniłem, zapisałem, ale ciągle jest ten stary. Da się to zrobić na aktualnej rozgrywce?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam :)

Z fmrte już skorzystałem i stroje ustawione jak chciałem:piwo:

Mam przy okazji jeszcze jedną rzecz która chciałbym zmienić. Mam rok 2039, klub RKS Lechia Tomaszów Maz., nieprzerwanie od 22 lat wygrywam ligę, 6 razy wygrałem LM(z ciekawostek 5 razy z rzędu:) ), a siatkę wyszukiwania juniorów mam ciągle ponadprzeciętną... Baza i szkółki na najwyższym poziomie, a to ciągle stoi w miejscu:_confused:Jeśli nie sukcesy, to co stoi za rozwojem tego parametru? Czy poprzez edytor lub fmrte można wpłynąć na szybsze poszerzanie się tej siatki? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, danielos_87 napisał:

Czy na tym screenie https://zapodaj.net/6596b65294834.jpg.html  1 oznacza tempo poszerzania siatki juniorów? I co dokładnie kryje się pod nazwą "obiekty korporacyjne" (2)? Też po tylu latach ten parametr na stosunkowo niskim poziomie mam...

Nie tempo, ale rozbudowanie. Teraz jest 12 na 20. Na to mocny wpływ ma (o ile dobrze pamiętam) pozycja polskiej ligi także.

2- teraz to są obiekty VIP, więc zaplecze dla vipów jest na 12, czyli jak piszesz- stosunkowo niski poziom. Ale czy to ma jakiś wpływ? Nie wydaje mi się.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...