Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, poważna sprawa. Widział ktoś kiedyś takie coś?

http://postimage.org...7hnl8oe25/full/

Chłopak to mój środkowy pomocnik, wychowanek klubu, grał cały poprzedni sezon w pierwszym składzie. Nagle po prostu spadła mu kosmicznie determinacja! Nie było żadnej informacji, żeby był niezadowolony itd. Jakiś bug?

Przydzielałeś mu jakiegoś mentora?

Odnośnik do komentarza

Sprawa jest następująca.

 

Zacząłem nową grę Queen's Park F.C. Jest to 3 liga szkocka. Zarówno w budżecie płacowym jak i transferowym miałem wpisane : "n/d".

Pomyślałem, że może w drugim sezonie się to zmieni. Niestety mimo awansu o klasę wyżej nadal nie otrzymałem żadnej kasy od klubu. A ten biedny nie jest, bo stan konta wynosi około 2 mln funtów.

 

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jest to jakiś błąd w grze, czy da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ja mam techniczny problem, przy wyborze zawodników do 1 składu w pewnym momencie gry automatyczne sortowanie wyłącza się i zaczyna się męka z sortowaniem wg rożnych kategorii. Ktoś wie jak przywrócić ustawienia domyślne w oknie taktyki, tak aby wybrany zawodnik przesunął się na górę listy, a reszta graczy pozostała w ułożeniu wg swoich pozycji i nazwisk?pozdro 600

Odnośnik do komentarza

Mam poważny problem , moj zespol grajac na wyjazdach gra tragicznie , u siebie jestem niepokonany i bije swych rywali , z wyjazdami jest problem trace mnostwo bramek , zazwyczaj 0-20 min 80 procent straconych tak jest ,strzelam 70-85 min w 90 procentach moich bramek. co mecz faaatalna skutecznosc mimo tylu bramek psujemy taakie akcje ze masakra , problem z posiadaniem 0-20 srednia rywala 70 procent przy pilce dopiero pozniej nadrabiam do nawet 60 procent mojch grajkow przy pilce. kolejne 20 procent straconych to doliczony czas gry .Mecze zaznaczylem na czerwono w ktorych taki przypadek nastapil.W czym problem

 

http://imageshack.us/photo/my-images/42/koronakielceterminarzte.png/ -terminarz

 

Takim składem dysponuje - http://iv.pl/viewer.php?file=73983606822530576014.png

Odnośnik do komentarza

Ja zaś mam pytanie dotyczące dodatków do gry - czy istnieje "podkokszony" Free Players&Staff (wszyscy zawodnicy i sztab szkoleniowy jest na wolnym transferze)? Konkretnie, chodzi mi o wyrównanie budżetów, względnie renom, bo co z tego, jak ściągnę do siebie ciekawych grajków, skoro połowa ligi nie ma jak zakontraktować chociażby meczowej jedenastki....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...