Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gra ktoś w ostatnią wersję PLU? Co trzeba przestawić w edytorze żeby przestało liczyć razem kartki w lidze i PP i żeby nie przekładało o kilka tygodni meczów polskich drużyn jak grają w pucharach? (jeśli grają LE załóżmy w czwartek to przecież T-ME mogą grać w niedzielę/poniedziałek, ustawione to niby jest, ale nie działa). Dzięki z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Będzie ktoś kochany i miły i poda CA I PA

 

Kaspars Svarups

Sebastian Madera

Sebastien Corchia

Leon Balogun

Ziga Kous

Keithy Simpson

Miljo Tunjic

 

nie mam obecnie dostępu do FM'a a na gwałt potrzebne mi te cyferki, więc bardzo prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Jak ustawić taką obronę żeby była nie do przejścia ?

Neuer

Maicon - Pepe - Thiago Silva - Lahm

idź w kierunku

 

Lahm (GK)

 

Thiago Silva (DR) - Maicon (DC) - Neuer (DC) - Pepe (DL)

Odnośnik do komentarza

U was też liga angielska jest "popsuta"? KLIK. W poprzednim sezonie wyglądało to prawie identyczne, z tym że Chelsea też znalazła się w grupie uciekającej. To niefortunny zbieg okoliczności, czy w tej wersji FMa te kilka drużyn naprawdę jest znacznie mocniejsze od pozostałych?

Odnośnik do komentarza

Będzie ktoś kochany i miły i poda CA I PA

 

Kaspars Svarups

Sebastian Madera

Sebastien Corchia

Leon Balogun

Ziga Kous

Keithy Simpson

Miljo Tunjic

 

nie mam obecnie dostępu do FM'a a na gwałt potrzebne mi te cyferki, więc bardzo prosze o pomoc

 

Dobra ciul, sam sobie poradziłem. Prosić tutaj o coś, to trzeba z miesiąc czekać. :faja:

 

 

UP@ Od FM'a 11 Chelsea jest jakaś spieprzona, bo u mnie do dzisiaj do klub z doła tabeli. W FM12 wzięli mnie do Cwelsi z BM i też mam tam z 12-14 miejsce.

Odnośnik do komentarza

@German, miałem na myśli to, że pomiędzy czołówką a resztą stawki powstaje duża różnica punktowa, żaden inny klub prowadzony przez komputerowych managerów nie może się zbliżyć do górnej piątki. Ja siedzę gdzieś pomiędzy, przez 3/4 sezonu nie odczuwam niczyjej presji. Dodatkowo dość często pojawiają się wyniki 4:0, 5:0, a nawet wyżej.

Odnośnik do komentarza

da się coś zrobić by zarząd nie zgadzał się na oferty transferowe bo już 3 grajków mi sprzedali za jakieś grosze

 

Nie ma sposobu by "zarząd nie zgadzał się" - zależy to od atrybutów prezesa, oraz oferty transferowej znacznie przewyższającej wartość zawodnika. Ale samo zaakceptowanie oferty przez prezesa/zarząd nie oznacza że dany zawodnik opuści nasz klub. Istnieją 2 sposoby aby takiego zawodnika u nas zatrzymać:

 

1. Sposób bardziej "uczciwy" - zaproponowanie zawodnikowi nowego kontraktu. Jeśli nasz zawodnik lubi nasz klub, lub oferujemy mu o wiele większe pieniądze niż konkurencja, prawdopodobnie zostanie on u nas.

2. Sposób bardziej kontrowersyjny, lecz również bardziej skuteczny. Po zaakceptowaniu oferty przez zarząd za danego zawodnika, wystawiamy go na listę transferową i proponujemy go innym klubom za kwotę 0. Jako że zazwyczaj prezes akceptuję ofertę gdyż ta znacznie przewyższa wartość zawodnika, znaczy to nie mnie nie więcej jak to że zawodnik ten będzie bardzo łakomym kąskiem także dla innych klubów. Po takim zabiegu, nasz kochany kopacz najprawdopodobniej wybierze ofertę któregoś z klubów które zaproponowały mu lepszy kontrakt, jako że nie musiały za niego płacić. Jedyne co pozostaje nam do zrobienia to kliknięcie 'anuluj' podczas domykania transakcji.

Odnośnik do komentarza

@s1ntex mi to wygląda na problem z grafiką bo miałem tak samo, dlatego zaktualizowałem sterowniki karty graficznej i problem zniknął. Mówiąc precyzyjnej ściągnąłem dokładnie ten sterownik 296.10-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql ze strony nvidia, ale nie wiem czy Ci to pomoże bo nie wiem jaki system i jaką kartę graficzną ma Twój brat. Pozdro i napisz czy pomogło.

Odnośnik do komentarza

Czy probował ktos zwojowac swiat grając polskim klubem i bazowac tylko na polskich zawodnikach??

 

Było wiele takich prób, jednak odpowiedź nasuwa się sama. Sam też próbowałem, ale bez powodzenia. Oczywiście, może gdzieś w 2086 roku udało by się, ale nigdy do tego okresu czasu nie doszedłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...