Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To ci powiem że masz coś skopane z edytorem albo masz starą wersje edytora więc zalecam ci zaktualizowanie gry do najnowszego patcha albo pobranie edytora jeszcze raz ze steama. U mnie to wygląda tak. Zresztą przy cierpliwości ZPN-u masz wartość 94 a max to chyba 20 jest. A domyślna wartość poziomu juniorów dla polski wynosi właśnie 94.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a39a92e88582e1a.html

 

Sorry że takie chamskie zdjęcie ale nie potrafię znaleźć żadnego programu który zrobi mi secreen z edytora.

Odnośnik do komentarza

pirelli po przez usuwał inne ligi masz na myśli to że podczas rozgrywki korzystałeś z opcji dodaj/usuń ligę? Bo jeśli tak to możesz nawet kupić sobie nie wiadomo jak szybkiego kompa i tak ci będzie gra wolno chodzić ponieważ ta opcja ma jakiegoś buga który powoduje że po dodaniu ligi w grze ląduje masa dodatkowych piłkarzy ja dla przykładu powiem że u siebie testując to i zaczynając rozgrywkę tylko polską Ekstraklasą zaraz dodałem I ligę po jednym sezonie z 12 tysięcy piłkarzy w bazie zrobiło się 50 tysięcy ale to jeszcze nic na forum SI ludzie mieli przez korzystanie z tej opcji po 300 tysięcy i więcej i piłkarzy w bazie wtedy gra staje się nie grywalna. Zobacz ile ty u siebie masz piłkarzy w bazie ale podejrzewam że też sporo usuwanie lig nic nie da liczba piłkarzy pozostanie taka sama ewentualnie bardzo ale to bardzo nie znacznie się zmniejszy dlatego ja proponuje ci zacznij nową karierę i nie korzystaj z tej opcji.

 

 

No faktycznie dodawałem ligi ale nie miałem pojęcia że moze być później taki hardcore.

1. Gdzie można sprawdzić ile mam tych piłkarzy?

2. Nowa kariera tzn wystarczy dodać nowego managera a dotychczasowego usunąć i grać dalej czy całkowicie zacząć nową grę?

Odnośnik do komentarza

akurat kończę w bólach kolejny sezon także pousuwam ligi które mi niepotrzebne- zostawię ze 3 tylko dla sprawdzania wyników poprzednich klubów ;-) i zobaczymy, jak nic to nie pomoże to pomyślę o nowej grze bo tak to nie da rady. A jest jakiś save, który mi popchnie grę do przodu o kilka lat bo znowu od tego 2011 czy 12 mi się nie chce zaczynać?

Odnośnik do komentarza

ok dzięki. tylko teraz jeszcze chciałbym zapytać co robić żeby mi się taka sytuacja nie przytrafiła tzn lepiej od razu ustawić kilka lig na wypadek gdybym chciał się później przenieść czy później dodawać w trakcie gry? Podobno przez dodawanie tak się to kopie z czasem...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Kiedys wyczytałaem ze dodawanie grywalnych lig w tym FM w trakcie rozgrywki powoduje błąd taki iż przyrost bazy danych z zawodnikami rozrasta sie do ilości wręcz niesamowitych. Czy nadal tak jest i lepiej nie odawac lig w czasie rpzgrywki?

 

Jest to nowa technika w serii FM więc myślę, że warto na razie jej nie stosować. Bynajmniej ja gdy dodałem nową ligę w czasie gry po 1 sezonie to zniknął mi prezes, ale w grze był nadal obecny tylko ze sztabu szkoleniowego zniknął. Kto wie jakie jeszcze wady ma ta opcja.

 

Ja mam pytanie z innej beczki czy da się zaplanować w edytorze reorganizację ligi (mam na myśli powiększenie lub pomniejszenie) liczby zespołów w przyszłych sezonach ?

Odnośnik do komentarza

A usuwanie tez powoduje bledy?

 

Mam pytanie. Kiedys wyczytałaem ze dodawanie grywalnych lig w tym FM w trakcie rozgrywki powoduje błąd taki iż przyrost bazy danych z zawodnikami rozrasta sie do ilości wręcz niesamowitych. Czy nadal tak jest i lepiej nie odawac lig w czasie rpzgrywki?

 

Jest to nowa technika w serii FM więc myślę, że warto na razie jej nie stosować. Bynajmniej ja gdy dodałem nową ligę w czasie gry po 1 sezonie to zniknął mi prezes, ale w grze był nadal obecny tylko ze sztabu szkoleniowego zniknął. Kto wie jakie jeszcze wady ma ta opcja.

 

Ja mam pytanie z innej beczki czy da się zaplanować w edytorze reorganizację ligi (mam na myśli powiększenie lub pomniejszenie) liczby zespołów w przyszłych sezonach ?

Odnośnik do komentarza

ok dzięki. tylko teraz jeszcze chciałbym zapytać co robić żeby mi się taka sytuacja nie przytrafiła tzn lepiej od razu ustawić kilka lig na wypadek gdybym chciał się później przenieść czy później dodawać w trakcie gry? Podobno przez dodawanie tak się to kopie z czasem...

 

Po prostu na starcie gry wybierz sobie kilka lig i już potem w trakcie rozgrywki pod żadnym pozorem nie dodawaj nowych ani nie usuwaj starych.

 

A co do sprawdzenia liczby piłkarzy w bazie to wejdź w wyszukiwarkę graczy w grze i wyłącz wszystkie filtry to ci pokaże liczbę piłkarzy jaka jest w bazie z tym że tez nie całą bo to zależy od tego jakim poziomem siatki scoutingu dysponuje twój klub. Najlepszym sposobem na sprawdzenie liczby piłkarzy w bazie jest fmrte ( wersja darmowa powinna na to pozwolić ) odpalisz program dasz wczytanie gry i na dole na pasku ci pokaże liczbę piłkarzy liczbę trenerów i klubów.

 

Tam widziałem jeszcze jednego twojego posta odnośnie starego save usuwanie lig jak już pisałem nic ci nie da możesz zostawić nawet jedną a liczba piłkarzy zostanie taka sama a z czasem może się nawet jeszcze zwiększać.

 

Mam pytanie. Kiedys wyczytałaem ze dodawanie grywalnych lig w tym FM w trakcie rozgrywki powoduje błąd taki iż przyrost bazy danych z zawodnikami rozrasta sie do ilości wręcz niesamowitych. Czy nadal tak jest i lepiej nie odawac lig w czasie rpzgrywki?

 

Kilka postów wyżej było o tym pisane. Nie dodawaj lig w czasie rozgrywki bo z 20 tysięcy piłkarzy w bazie zrobi ci się 200 tysięcy. Natomiast jeśli chodzi tylko o usuwanie lig które wybrałeś przy rozpoczęciu rozgrywki to na forum SI pare osób tez miało problem z przyrostem piłkarzy ale nie wszyscy dlatego ja ci proponuje zrobić testową grę odpalić powiedzmy 4 ligi i wystartować koło 26 czerwca potem skorzystaj z opcji dodaj usuń/ligę i wywal jakąś idź na urlop na cały rok i sprawdź czy liczba piłkarzy w bazie się zmniejszyła. Jeśli pozostała by bez zmian to podejrzewam że po kolejnym rocznym urlopie wzrosła by.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...