Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, gdyż zaczyna mnie to strasznie wkur.... Musiałem zrobić reinstall Steama, pobrało mi od nowa grę i muszę zmieniać ustawienia. Odpaliłem tradycyjnie grę w oknie i wszystko byłoby ok, gdyby nie jedno: chcę poszerzyć obraz, przeciągając go, jednak... kiedy to zrobię, grę mam tylko do połowy i wygląda to tak: http://www.bankfotek.pl/image/1215275.jpeg

 

...a więc szkaradnie. Próbowałem w taki sposób jakoś wejść w ustawienia i spróbować przeładować skórkę, niemniej mając grę w taki sposób, mam nieaktywny klawisz "zatwierdź". Próbowałem też zmienić skórkę - bez zmian. Dodam, że gram na laptopie i nie mogę mieć normalnej gry w oknie (bez poszerzenia), bo wówczas nie widzę klawiszy będących niżej.

Odnośnik do komentarza

I kolejny problem. Próbuję ustawić w Polityce zespołu U-19 "Używaj aktualnej taktyki pierwszego zespołu" lecz pomimo zaznaczenia tej opcji trener młodzieżówki gra innym ustawieniem. Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?

 

Dodatkowo gdy zaznaczam "Obejmij kontrolę" nie prowadzę zespołu U-19 w meczu.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam najnowszą wersję (pobraną ze Steama) i pojawia się problem. Nie mam LPU który może to poprawia, ale póki co i tak mi to nie pomoże. W Ekstraklasie jest tak, że jeśli Puchar Polski wygra któraś z drużyn 1-3 w tabeli to w LE gra 4 drużyna. Legia wygrała u mnie PP, a w Pucharze nie zagrał 4-ty Górnik tylko finalista PP - Jagiellonia. Ktoś wie jak to naprawić, żeby nie trzeba było od nowa zaczynać gry?

Odnośnik do komentarza

Witajcie! mam takie pytanie. Czy jest ustalony limit dodatków które moge umieścić w katalogu "editor data"? Bo zauważyłem że jeśli przekrocze jakąś ilość to notorycznie w czasie ładowania jakieś ligi(po wczytaniu bazy danych) wywala mnie do pulpitu :( Może ktoś wie czym to jest spowodowane? Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witajcie! mam takie pytanie. Czy jest ustalony limit dodatków które moge umieścić w katalogu "editor data"? Bo zauważyłem że jeśli przekrocze jakąś ilość to notorycznie w czasie ładowania jakieś ligi(po wczytaniu bazy danych) wywala mnie do pulpitu :( Może ktoś wie czym to jest spowodowane? Prosze o pomoc

nie ma limitu. generalnie za pewne one się po prostu "gryzą" ze sobą.

 

Czy kluby z lig symulowanych będą sobie radziły lepiej przeciwko tym z niesymulowanych? Chodzi mi głównie o rozgrywki europejskie.

powinni lepsi grajkowie być więc raczej tak.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem. Gram w FMa od czasów 2005 lub 06 i w każdym osiągałem mniejsze lub większe sukcesy. W końcu zakupiłem najnowszą wersję i mój bilans jest tragiczny. Na początek wziąłem sobie Chelsea pierwsze trzy mecze ligowe i 0 zwycięstw. No nic, myślę sobie wezmę co innego bo szczerze powiedziawszy nie chciało mi się grać w Anglii. Wybrałem Schalke i w grudniu chyba po raz pierwszy od kiedy gram w FMa zarząd wywalił mniej z posady. Potrafiłem wygrać u siebie z Dortmundem 6:0 by w następnej kolejce dostać od Norymbergi 5:1. Czy sposób gry aż tak się zmienił pomiędzy najnowszą, a poprzednią wersją czy to może po prostu ja nie potrafię tego już ogarnąć?

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem. Gram w FMa od czasów 2005 lub 06 i w każdym osiągałem mniejsze lub większe sukcesy. W końcu zakupiłem najnowszą wersję i mój bilans jest tragiczny. Na początek wziąłem sobie Chelsea pierwsze trzy mecze ligowe i 0 zwycięstw. No nic, myślę sobie wezmę co innego bo szczerze powiedziawszy nie chciało mi się grać w Anglii. Wybrałem Schalke i w grudniu chyba po raz pierwszy od kiedy gram w FMa zarząd wywalił mniej z posady. Potrafiłem wygrać u siebie z Dortmundem 6:0 by w następnej kolejce dostać od Norymbergi 5:1. Czy sposób gry aż tak się zmienił pomiędzy najnowszą, a poprzednią wersją czy to może po prostu ja nie potrafię tego już ogarnąć?

To ciekawe, ja zawsze gram w lidze polskiej. Zawsze było b. cieżko, zawodnicy chcieli odchodzić, stworzyć działającą taktykę też. W tej części po paru sezonach już można wygrywać LM itp. Z nudów zacząłem nową rozgrywkę w najniższej lidze angielskiej, przeszedłem 2 sezony (za każdym razem pretendent do spadku) i awansawałem dwukrotnie. Więc zawsze uważałem poziom trudności w tej wersji za zbytnio zaniżony właśnie :D

Odnośnik do komentarza

Czemu nagle w czwartym sezonie gry w polskiej lidze wszystkie mecze są rozgrywane w sobotę? Wcześniej było normalnie. Zacząłem nową grę w szóstej lidze angielskiej i też wszystko w soboty! Dodam, że opcja "przenoszenie meczów do TV" jest włączona.

 

 

Jak wejdziesz w opcje gry sieciowej, jest taka opcja "rozgrywaj mecze w soboty i środy" zobacz tam, może masz ją zaznaczoną.

Odnośnik do komentarza

Witam chciałym się dowiedzieć co nieco o wypożyczeniach młodych gwiazdek.

Mianowicie gram Arsenalem który ma doskonałe obiekty treningowe itd i np. Oxlade Chamberlain ma CA 125 natomiast PA 179.

 

I tutaj rodzi się pytanie czy lepiej zatrzymać go w klubie i wpuszczać powiedzmy w każdym meczu na ostatnie 20-25min ? czy lepiej wypożyczyć go do zespołu powiedzmy z 1 ligi angielskiej gdzie grałby cały czas ? W którym przypadku lepiej i szybciej się rozwinie.

Myślę że chyba szybciej rozwinie się u mnie biorąc pod uwagę fakt dobrych kolegów, poziomu ligi i bazy teningowej;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...