Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś przekupić mecz ? :D

 

Bo znalazłem starego ss'a chyba z fm'a 09 i tutaj na nim Liverpool dostał -9 :P

http://i.imgur.com/QC4GQ.jpg

 

Da się teraz spróbować jakimś cudem zrobić fryzjera ? ^^

 

Te pkt nie są odjęte z powodu korupcji, w FM'ie nie ma przekupstwa i nigdy nie będzie. Liverpool został ukarany tylko i wyłącznie przez finansowe nie wywiązanie się z kosztów bieżących.

Odnośnik do komentarza

czy to jest znany bug, ze piłkarze powołani na u23 nie wracają z kwalifikacji olimpijskich? Minęły już 3 tygodnie od imprezy, piłkarze ciągle z reprezentacja - przewidywana data powrotu minęła 3 tyg temu. Jeszcze trochę i ominie ich cała runda wiosenna... jeśli w ogóle wrócą kiedykolwiek...

Odnośnik do komentarza

siema POMÓŻCIE !! mam oryginalnego fm 12 wszystko zawsze było ok dopiero od nowego patcha 12.1.1 dokładnie w dniu z 5/6 grudnia 2011 roku zawsze wywala mnie z gry i wyskakuje komunikat od misrosoft windows, że PROGRAM FOOTBALL MANAGER 2012 PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. Dodam, że instalowałem directx, net framework, aktualizacje karty graficznej z funkcję DEP też wyłączyłem. CZEKAM NA ODPOWIEDZ !!!!!!!!!!!!

 

U mnie dokładnie to samo. Nawet urlopem nie mogę przeskoczyć 5/6 grudnia 2011. Jakie ligi, dodatki uruchomiłeś?

Odnośnik do komentarza

Gram obecnie 3 sezonik Polonią Warszawa i sam niedowierzam co się dzieje. 3 raz wygrałem ligę po ciężkiej trzeci raz z rzędu walce z Górnikiem Zabrze. Nie wiem jakim sposobem zdążyłem prowadzić rezprezentację Polski w EURO 2012 (zaproponowali mi sami stanowisko) i udało mi się zdobyć wicemistrza. Na domiar dobrego w 2 sezonie doszedłem do półfinału Ligi Europy ulegając Man City, a właśnie teraz jest 75 minuta finał Ligi Mistrzów z FC Barcelona na stadionie Amsterdam Arena i prowadzę 2:0. Jak to możliwe? Czy jest to przyczyna może mojej wspaniałej taktyki zatytułowanej FC Barcelona? Czy też brak w składzie Barcelony takich zawodników jak David Villa czy Lionel Messi? Na koniec chcę dodać, że moje finanse trzymają się fantastycznie wartość klubu chwilami sięgała już 140 mln $. Teraz ok. 99 mln $. O co biega, czy to jakiś bug kolejny ? Bo ja już sam nie wiem.

 

 

 

Wynik końcowy 2:0.

Odnośnik do komentarza

Gram obecnie 3 sezonik Polonią Warszawa i sam niedowierzam co się dzieje. 3 raz wygrałem ligę po ciężkiej trzeci raz z rzędu walce z Górnikiem Zabrze. Nie wiem jakim sposobem zdążyłem prowadzić rezprezentację Polski w EURO 2012 (zaproponowali mi sami stanowisko) i udało mi się zdobyć wicemistrza. Na domiar dobrego w 2 sezonie doszedłem do półfinału Ligi Europy ulegając Man City, a właśnie teraz jest 75 minuta finał Ligi Mistrzów z FC Barcelona na stadionie Amsterdam Arena i prowadzę 2:0. Jak to możliwe? Czy jest to przyczyna może mojej wspaniałej taktyki zatytułowanej FC Barcelona? Czy też brak w składzie Barcelony takich zawodników jak David Villa czy Lionel Messi? Na koniec chcę dodać, że moje finanse trzymają się fantastycznie wartość klubu chwilami sięgała już 140 mln $. Teraz ok. 99 mln $. O co biega, czy to jakiś bug kolejny ? Bo ja już sam nie wiem.

 

 

 

Wynik końcowy 2:0.

 

Zauwazylem ze polska liga jest dosyc latwa grajac Widzewem 5 sezonow 5 x mistrzostwo 5x pp , w 2 sezonie awans do lm i wyjscie z grupy i z sezonu na sezon coraz wyzej :) Wrzuc taktyke to moze ktos chetnie przetestuje i powie czy to jej zasluga :D Tylko z kasa ciezko jesli nie sprzedam kogos za grube miliony to prezes nie raczy nic wrzucic :)

Odnośnik do komentarza

Czy taka super łatwa ta liga to ja nie wiem, niby łatwo zdominować, ale i tak pierwsze dwa sezony przegrywałem z Lecehm walkę o mistrzostwo, potem dopiero zacząłem odnosić regularne sukcesy w lidze. Za co bardzo uprzyjemnił mi wieloletnią rozgrywkę fakt, iż Wisłę (czyli mojego głównego rywala do mistrzostwa w chwili obecnej) przejął jakiś milioner i kupują takich zawodników, że głowa boli :)

 

@up

zawsze możesz podać linka do serwisu, gdzie owa taktyka została zamieszczona przez autora, chętni skorzystają.

Odnośnik do komentarza

Nie mogę, bo ją ściągnąłem z jednego zagranicznego serwisu :) Ale gram nią dopiero poł sezonu, wcześniej grałem własną.

 

 

Skoro zdobywałeś mistrzostwo wcześniej, to nie miałeś potrzeby zmieniać taktyki. Także, nie ściągałeś jej ostatnio, tylko lecisz na niej od początku gry swoją Polonią, stąd też takie rezultaty, że sobie pokonujesz np. FC Barcelonę.

Odnośnik do komentarza

Mnie trochę zastanawia inna rzecz, aczkolwiek dotycząca ściąganych taktyk. Czy ściągając taka taktykę serio macie lepsze wyniki, niż swoją? Bo z jednej strony jeśli ściągnięta taktyka nie jest z gatunku tych "niszczących system" jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, to jakie są szanse, że będzie pasowała pod akurat posiadanych zawodników? Przykładowo w fm11 była chyba moda na granie 4-3-3 środkiem pola... I dajmy na to teraz okazuje się, że to jest "killer taktyka" pod obecną wersję FMa, to nawet gdybym chciał na niej grać to musiałbym wymienić pół składu, bo mam akurat nadmiar skrzydeł, których taka taktyka nie uwzględnia. To nawet mając świadomość pewnych wygranych na 'obcej' taktyce jestem zwolennikiem tworzenia własnych taktyk pod aktualnie posiadany skład. Z drugiej strony... czy serio do tej odsłony istnieją taktyki mające aż taka skuteczność? Ludzie pisali o LKS'ach, Wartach itp zdobywających mistrzostwo, wychodzących z grupy LM w drugim sezonie i tak dalej.. Czyli jak to jest - super mega taktyka, która pozwala zawodnikom z przeciętnymi statystykami gry w obronie na poziomie 11-13 zatrzymać rywali dysponujących zespołem o średniej umiejętności dużo wyższej? Czy jednak jakieś ustawienie wykorzystujące "luki" w grze? Rozumiem, że są osoby, które graja w FM od bardzo dawna (sam od CM3, 98 albo 99 rok to był) i mają już taką znajomość gry i takie zrozumienie tematu, iż są w stanie od zera zrobić potęgę w dwa/trzy sezony. Ale są przecież pewne ograniczenia, pewne zdarzenia losowe wpływające na rozgrywkę. Mimo, iż gram w tą grę tyle lat, w tym roku miałem serio trudności w pokonaniu Lecha w lidze i udało mi się to dopiero w trzecim moim sezonie (mowa o pozycji, nie o bezpośrednim starciu). Pod tym względem poziom trudności mnie zadowolił. I nie miało to znaczenia, iż przed każdym meczem robilem dogłębną analize rywala, sprawdzałem słabe i mocne strony - w lidze zdarzały się wpadki tak czy siak, Lech ich miał mniej i wygrywał mistrzosto dwa razyz rzędu. A nie grałem też drużyną słabą, ba, można powiedzieć, że poszedłem na łatwiznę. Tak łatwo jak sie mogło wydawać jednak nie było :)

 

Cóż, kończąc powyższą chaotyczną po całości wypowiedź stwierdzam, że o wiele przyjemniej jest dodawać co parę meczy nowe oznaczenie taktyki (sam mam już chyba 4-2-3-1 v45 czy v45) niż ściągać gotowca z sieci i wymieniać pół składu, by taktyka pasowała :)

Odnośnik do komentarza

Pojawił mi się po raz pierwszy w mojej historii z fm'ami problem z wyświetlaniem zdjęć w wiadomościach. Nie mam możliwości zrobienia screena ale polega on na tym że jak wyświetla mi się jakaś nowa wiadomość dotycząca jakiegoś zawodnika to do tej pory wyświetlało mi się obok jego zdjęcie i np. jakieś statystyki, tak samo jak zlecałem obserwację jakiegoś zawodnika to jak przychodził raport z obserwacji to główne informacje o potencjale wyświetlały mi się w tej wiadomości.

Obecnie te zdjęcia ze statystykami mi się nie wyświetlają i brak ich nie potrafię połączyć z jakąkolwiek czynnością jaką zrobiłem. Sprawdzałem na różnych skórkach i na każdej jest tak samo. Przeszukałem również opcje i nigdzie nie widzę tej mogącej odpowiadać za to.

Proszę o pomoc, może ktoś z Was spotkał się już z takim problemem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...