Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam kolejne pytanie. Skusilem sie na tego nowego FM-a. Czy moge go zainstalowac u rodzicow na kompie by sprawdzic czy wszystko gra, a za dwa dni wracam do Stanow i czy po odinstalowaniu gry w Polsce bede mogl ja bez problemow zainstalowac na innym kompie, w innym kraju?

Chyba nie ma znaczenia instalowanie tej samej gry z roznych IP?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Otóż dzisiaj zakupiłem FM-a 12, ściągnąłem i pobrał mi od razu nową łatkę, tzn. mam teraz wersję 12.1.1., tylko rozchodzi się o to, co z pozostałymi łatkami, czy one zostały zawarte w tej instalacji/aktualizacji? O ile wiem, że we wcześniejszych wersjach, jeszcze bez Steam'a, można było od razu ostatnią łatkę wgrać i wszystkie zmiany były uwzględnione, wraz z tymi poprzednimi łatkami, tak nie wiem jak to teraz wygląda, czy wszystkie poprawki zostały wgrane?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie instalacji.

Instaluje FMa z płyty. Odpalam płytę i najpierw instaluje STEAMa, kolejnym krokiem jest instalacja gry. Wszystkko idzie automatycznie. Jak zmienić foldery docelowe???

Po prostu gra instaluje sie w tym samym folderze co STEAM.

 

Jeśli chcesz zainstalować STEAM i FM w różnych folderach to tak się nie da. FM zawsze zainstaluje się tam, gdzie masz STEAMa.

Odnośnik do komentarza

Witam

Gram Wisłą 5 sezon,w kazdym sezonie wygralem ekstraklase,

w LM bylem w 1/4,1/8,1/4 i w ostatnim sezonie bylem w finale ktory przegralem.W rankigu punktowym jestesm wysoko,Polska tez dzieki mnie podskoczyla do pierwszej 10 dzieki czemu Polska moze wystawic wiecej druzyn w pucharach.Jednak w rankingu reputacji Lech jest wciaz przedemna mimo ze nie doszedl nawet do fazy grupowej LE. ma jakos 6150 rep a ja 6102 rep.Zaczynalem wisłą jakos 6050.

 

Czemu po takich sukcesach ciagle reputacja stoi w miejscu co robic by ja zwiekszac?

Odnośnik do komentarza

z takimi zawodnikami i sukcesami to powinienem miec 1000 wiecej .

cos kolo 7000.

edytor mnie nie bawi a zapowiadali ze reputacje beda realistycznie rosnac

 

A jak u Ciebie z bazą treningową, i całym sztabem szkoleniowym, to też istotna kwestia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...