Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też zdarzają się sytuacje, kiedy bramkarz jest znacznie bliżej od piłki niż zawodnik rywala, a mimo to w ogóle do niej nie wybiega? Tak jak tutaj:

 

 

wtf.png

 

 

Bramkarz w pierwszej chwili wykonuje ruch w stronę piłki, a potem robi kilka kroków w tył, napastnik dobiega do piłki i zdobywa gola. Już któryś raz mi się coś takiego trafia. Może to wina jakiś poleceń u bramkarza?

Odnośnik do komentarza

Czy wam też zdarzają się sytuacje, kiedy bramkarz jest znacznie bliżej od piłki niż zawodnik rywala, a mimo to w ogóle do niej nie wybiega? Tak jak tutaj:

 

 

wtf.png

 

 

Bramkarz w pierwszej chwili wykonuje ruch w stronę piłki, a potem robi kilka kroków w tył, napastnik dobiega do piłki i zdobywa gola. Już któryś raz mi się coś takiego trafia. Może to wina jakiś poleceń u bramkarza?

 

Jest to kwestia ustawień, widocznie bramkarz w Twoim zespole ma ustawione grać ostrożnie i nie wychodzi zbyt daleko z bramki. U mnie takie sytuacje się nie zdarzają, ba, czasami szybkie wyjścia z bramki mojego golkipera ratują mój zespół przed utratą bramki.

Odnośnik do komentarza

Witam, pewnie tu już ktoś o to pytał, ale potrzebuje szybko odpowiedzi i przepraszam z góry w razie czego. Kupiłem wczoraj FMa, instalacja przez Steama wszystko git, ale uruchamia się zawsze pytając o login i hasło stąd moje pytanie - czy mogę zagrać w FM jeśli nie będę miał połączenia z internetem? Co jeśli jestem w podróży i nie mam dostępu do neta? Da się to jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza

Rok 2014 - Mistrzostwa Świata w Brazylii:

 

Grupa A:

1. RPA, 2. Korea Płd, 3. Brazylia

Grupa D:

1. Holandia, 2. Algeria, 3. Islandia, 4. Argentyna

Grupa H:

1. Wyb. Kości Słoniowej, 2. Szwecja, 3. Hiszpania

 

 

fajne te mistrzostwa :rotfl: do ciekawostek dodam że:

Niemcy na MŚ nie pojechali (ahaha) 4 miejsce za Irlandią, Szwecja i Austrią!

Islandia awansowała na MŚ bezpośrednio z 1 miejsca przed: Albanią :]

Anglików na MŚ też nie ma :P awans Ukrainy, w barażach Czarnogóra - Polska na 4 miejscu.

Po barażach ze Szwecją na MŚ zabrakło też Francuzów :]

 

inne ciekawostki, do Brazylii pojechali też: Wenezuelczycy, Irakijczycy :]

Odnośnik do komentarza

Rok 2014 - Mistrzostwa Świata w Brazylii:

 

Grupa A:

1. RPA, 2. Korea Płd, 3. Brazylia

Grupa D:

1. Holandia, 2. Algeria, 3. Islandia, 4. Argentyna

Grupa H:

1. Wyb. Kości Słoniowej, 2. Szwecja, 3. Hiszpania

 

 

fajne te mistrzostwa :rotfl: do ciekawostek dodam że:

Niemcy na MŚ nie pojechali (ahaha) 4 miejsce za Irlandią, Szwecja i Austrią!

Islandia awansowała na MŚ bezpośrednio z 1 miejsca przed: Albanią :]

Anglików na MŚ też nie ma :P awans Ukrainy, w barażach Czarnogóra - Polska na 4 miejscu.

Po barażach ze Szwecją na MŚ zabrakło też Francuzów :]

 

inne ciekawostki, do Brazylii pojechali też: Wenezuelczycy, Irakijczycy :]

 

W głowie się nie mieści.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...