Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

myślałem, że będzie padaka, jednak dzięki SI w tym roku pod tym względem jest wspaniale, choć zawodnicy wydają się trochę przepakowani. W każdym bądź razie nie gra 11 graczy z Ghany w Górniku Zabrze

"Like it" :)

Baaaaa, w 3 sezonie gry mam takiego skrzydłowego który zaraz zacznie walczyć o pierwszy skład że głowa mała. Ogólnie newgeni naprawdę dobrze wyglądają w PL lidze a wręcz są przepakowani. Ale jak dla mnie.... mi to nie przeszkadza. Prócz tych wielkich talentów są co roku 2/3 piłkarze którzy będą solidnymi ligowcami. Na dodatek Polskie kluby robią naprawdę ciekawe transfery i nie boją się wydawać kasy. Gram 3 sezon zobaczymy po 10. Ogólnie gra bardzo na plus. W 2 sezonie gry byłem w finale LE, to tak w gwoli przechwałek.

Odnośnik do komentarza

zawodnicy nie chca rozwiazywac kontraktow za porozumieniem stron i w rezultacie, zeby zmniejszyc budzet placowy, musialem zwolnic juz z klubu 3 pilkarzy :/

Akurat rozwiązywanie za porozumieniem stron działa całkiem nieźle. Do tej pory korzystałem z tego trzy razy.

1. Beniuk prawie nie grał, zostało mu około pół roku do końca kontraktu wartego 350 k rocznie. Sam się do mnie zgłosił i zgodził się na rozwiązanie za 35k.

2. Mielcarz - sytuacja podoba tylko dłuższy kontrakt. Zostało mu 2,5 roku kontraktu wartego afair 300 k, zgodził się na rozwiązanie za 325k.

3. Essomba - tutaj kwoty było niższe, ale pamiętam, że też zyskałem na rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, otóż ostatnio pościągałem sobie trochę skinów, chwile na nich pograłem jednak wszystkie mi się znudziły i postanowiłem wrócić do klasycznego białego skina. I tu pojawia się problem, otóż w okienku wiadomości te nieprzeczytane są w kolorze błękitnym, a w interakcji z graczem/zespołem okna rozmowy są czarne a nie białe. Niby małe problemy, ale denerwują. Odświeżałem już skórkę, wyłączałem/włączałem buforowanie skórki, lecz to nie pomaga. Jeśli ktoś wie ocb to pisać :)

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem, otóż ostatnio pościągałem sobie trochę skinów, chwile na nich pograłem jednak wszystkie mi się znudziły i postanowiłem wrócić do klasycznego białego skina. I tu pojawia się problem, otóż w okienku wiadomości te nieprzeczytane są w kolorze błękitnym, a w interakcji z graczem/zespołem okna rozmowy są czarne a nie białe. Niby małe problemy, ale denerwują. Odświeżałem już skórkę, wyłączałem/włączałem buforowanie skórki, lecz to nie pomaga. Jeśli ktoś wie ocb to pisać :)

 

Usun wszystkie skiny i sprawdz spojnosc plikow w steamie. Mialem to samo i mi pomoglo :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.

 

Mam zalozmy 2-3 zajebiaszczych juniorow.Nie ma szans zeby grali u mnie w pierwszym zespole , bo odstaja a ja praktycznie mam na kazda pozycje 2-3 wyrownanych b.dobrych pilkarzy.

 

Co z nimi robic zeby jak najszybciej sie rozwijali?Zostawiac ich w rezerwach czy wypozyczac do innych klubow?

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie.

 

Mam zalozmy 2-3 zajebiaszczych juniorow.Nie ma szans zeby grali u mnie w pierwszym zespole , bo odstaja a ja praktycznie mam na kazda pozycje 2-3 wyrownanych b.dobrych pilkarzy.

 

Co z nimi robic zeby jak najszybciej sie rozwijali?Zostawiac ich w rezerwach czy wypozyczac do innych klubow?

Wypożyczenie jest chyba lepsze niż trenowanie juniora u siebie bez wpuszczania do pierwszej 11-tki. Zorientuj się czy w docelowym klubie Twój młodzik będzie grał w podstawowym składzie (czy na tą pozycję jest może z dwóch lepszych graczy) oraz wybierz klub z dobrą bazą treningową ;)

Odnośnik do komentarza

Ja zostawiam ich u siebie. Chyba, że klub pożyczający zawodnika ma naprawdę dobre obiekty klubowe. Przestałem wypożyczać gdy zorientowałem się, że większość z juniorów wraca z wypożyczeń niezadowolona. I to nawet mimo częstej gry. A tak sobie siedza w rezerwach i się spokojnie rozwijają. Jeśli w wieku 19-20 lat są za słabi nawet na walkę o ławkę to się ich pozbywam za 0 kasy + 50% profitu z przyszłego transferu. Inaczej nikt ich nie chce brać.

Odnośnik do komentarza

Pewnego pięknego dnia ograłem Zagłębie L bez Gk ;d nawet sie zrymowalo na bramce napastnik [nota za bramkarza 6.9 lecz 2 obrony solidne zaliczyl :)] zastepujacy 3kontuzjowanych bramkarzy ;/ do tego odpoczywajacy przed meczem z Tottenham'em ..

a co do juiorow to graja u mnie w 1 skladzie ;P ewentualnie wypozyczenie do filialnej Korony ktora ma lepsze obiekty niz ja o.O no ale coz

Odnośnik do komentarza

Kolejne pytanie.Czy jesli Wasz zawodnik jest ze tak powiem "poturbowany" i jego kondycja spada z zalozmy 90 na 60% to czy zmieniacie go (nie ma kontuzji) , czy czekacie dalej az mu podskoczy i dojdzie do siebie?Jaki to ma wplyw wogole na zawodnika jak mu ta kondycja tak nagle drastycznie spada?Czy gra on gorzej, nie jest tak atywny , nie wykorzystuje swoich strynutow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...