Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie po to wydalem 129zł by oszukiwac , jestem fanem i uwazam ze uzywanie pomocnych programow psuje rozgrywke wiem to z autopsji z ver08 dlatego tez jestem przeciwny nie tylko do fm'a ale do jakiejkolwiek gry "oszukiwania"... no chyba ze ktos ma satysfakcje to nie wnikam ... nastepnie ktos napisze ze komputer tez oszukuje bo odrazu znajduje talenty ... i tu wchodzi w gre moje doswiadczenie ... po 1 talent nie przyjdzie do twojego klubu gdy masz infrastrukture cieniutka , po 2 renoma , a pro po renomy : dynamo kijow zaproponowalo mi stanowisko xD 60mln na transfery i 3mln na place z czego 1mln wydawaja..

 

Kaczy co do tempa to jak mowilem fm zbyt latwy jest choc mam nadzieje ze to tylko odczucie z polskiej ligi , poniewaz np dzis nie zdobylem zadnego pkt w meczach LM z Bayernem Fiorentina i Besiktasem , liczylem choc na jakies remisy ,, ale napastnikom fiory neymar nosic buty moze ;d na koniec pokaze gwiazde ;d , a co do mistrzostwa w 1 sezonie to sam bylem mile zaskoczony jak widac po 1 meczu sie uradowalem bo w nizszych ligach nikogo nie pokonalem wyzej ;) , jesli chodzi o sposob zalezy kto jak gra ;P ja np nie uzywam skrzydlowych ani bocznych pomocnikow ;P po za tym w 1 sezonie nie mialem zadnych wymogow co do boiska dlatego wziolem jak najdluzsze poniewaz mam szybkich zawodnikow i co najbardziej odgrywalo role w mojek tac najważsze boisko z mozliwych... do tego mam bardzo dobrego lewego obronce ktory potrafi wrzucac pilke z autow , u siebie jestem zabojczy z tego :)

 

 

tacq.png

 

na waskim moich 2 srodkowych pomocnikow L i P , graja jak skrzydlowi ;) co do treningow to duzo by pisac bo ja bardzo duza uwage poswiecam im , a mianowicie przed sezonem u mnie miesiac wszyscy silowo trenuja nawet gk ;d na pcozatku sezonu mam problemy z kontuzjami lecz takie ryzyko ;) a i teraz obiecana wisienka na torcie ;d sezon temu kosztowal 60mln ... KOMPLETNY NAPASTNIK z umiejetnoscia grania na granicy spalonego cud malina i orzeszki :D

 

aa i jeszcze pytales o loga , znajde po obiedzie link to podzucie z tym ze np do mojego miejscowego klubu loga nie bylo musiale sam zrobic ;) po za tym jak mowilem te 4,5 gb byly przyczyna moich problemow z gra ;/ 10 crash'y teraz bede ostrozny co do grafiki ... nic smigam na obiad ;d tymczasem a hehehe i korona kielce moim filialnym hehe no tego bym sie nie spodziewal ... :D najlepszy klub jaki gra w 2lidze otrzymalem ;d reputacja krajowa :D dobra baza fajny stadion beda mialy gdzie sie mlode gwiazdy ogrywac zeby choc w polowie dorownac Danielowi;d ...

 

 

2011112200009.jpg

 

 

Adama Fofana, rulez. A myślałem że tylko ja o nim wiem :D

Edytowane przez Dudek
Nie baw się w faraona ;] Piramidy są złeeeee, więc cytuj tylko wypowiedź, do której się odnosisz, a nie całą dyskusję.
Odnośnik do komentarza

To fakt, u mnie bajecznie. Mimo że w Bełchatowie (1. lidze wówczas) miał być tylko uzupełnieniem składu. Z początku grał na prawdę, słabo, ale z meczu na mecz rozstrzelał się niemiłosiernie :) Teraz z powodzeniem strzela po 12 bramek w ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza

Grałem w kiedys Dag&Red byli wtedy lige nizej niz obecnie choc nie byli pretendentem do tytulu , jesli chodzi o anglieska lige to dobrym wyjsciem jest sprowadzanie Polakow , w 1 sezonie tylko 3 polakow łacznie strzelilo 50 goli ;P ... lecz zgodze sie ze trudno by bylo cos zrobic bez przekraczania budzetu ;)

jaki masz budzet placowy na mc ?

 

Lech miazdzy mi lige , sezon temu nie zakfalifikowali sie do zadnych pucharow , teraz po 14 kolejkach 20pkt przewagi nad 2 Wisla Plock ...

Odnośnik do komentarza
:) znam te ciezkie ale jak ze mile poczatki :D ja dalej jestem na poczatku choc juz mastra zdobylem ;) , wlasnie zagrozilem odejsciem z klubu jesli nie rozubuduja dopiero co zbudowanego za 5 mln stadionu xD , od poczatku 1.000 miejsc mialem i przez 7 lat to tolerowalem grajac w lm gralem na nim... po lm gmina sie zgodzila na budowe stadionu , lecz ja sie rozczarowalem nowy stadion jak na ta pore miesci 1.950miejsc siedzacych i podgrzewana murawe :D za rok bede mial 3.297 miejsc siedzacych koszt [6.750.000] <cieszy> :) ale i tak najmniejszy w lidze bede mial ;/ , nic rano trzeba cosik sprzedac by moc przed obiadkiem zasiasc w fotel ;d dobrej nocy i pomyslnych wynikow ;d spróbuj zatrudnic Rejmer Jakub najpierw obczaj :)
Odnośnik do komentarza

Kurde ja nie wiem co jest zwalone.

 

Na laptopie mam dwa systemy , win XP i win 7. W firmie w trakcie dnia gram na win XP a jak wracam do domu to przerzucan save i gram na win 7 i na nastepny dzien przerzucan z win 7 i gram na XP :D

 

Na win 7 z racji wiekszej ilosci ramu wykorzystywanego mam wszystkie dodatki (mega pack 5 GB) a na win XP zeby nie obciazac (bo i tak gram na bazie 250 tys graczy) nie wrzucalem nic i gram na golym.

 

Problem w tym ze na win 7 nic sie nie dzieje , gra ogolnie ,co jest normalne ,chodzi o wiele szybciej i sie nie wywala.Natomiast na XP mam co chwile crashe , wszystkie w trakcie meczow i musze robic save przed kazdym meczem.

 

Moze ktos wie co jest przyczyna?

Odnośnik do komentarza

No i jak znam życie to sobie końcówkę sezonu odpuszczą i wyjdzie na to samo jakby przez cały sezon grali średnio-dobrze... U mnie 4ty rok z rzędu powtarza się to samo do 20 kolejki niemal bez straty ptk... A w ostatnich 10 meczach zdobywam do 10 ptk.

 

Zmniejsz intensywność przygotowania do meczu na b.niskie

Odnośnik do komentarza

Kolejna bardzo istotna usterka w grze :( Moim prezesem jest hiszpan, gdy w czasie gry po pierwszym sezonie dodałem sobie ligi hiszpańskie okazało się, iż tego prezesa już nie ma nagle.Pisze, tak jakby dalej był ale bez imienia i nazwiska. Jak chcę dać interrakcja z zarządem to wyrzuca z gry :(

 

Mała poprawka po wczytaniu jakiejkolwiek nowej ligi ta nieprzyjemna sytuacja następuje. Co jest grane ? :(

Odnośnik do komentarza

Macie jakieś propozycje kim mógłbym zacząć grę od nowa? Nie mam pojęcia jaką ligę i jaką drużynę wybrać. Na pewno nie chce grać jakąś czołową drużyną w danej lidze. Najlepiej gdyby to była jakaś perspektywiczna drużyna w lidze w której nie ma żadnych ograniczeń co do ściągania obcokrajowców.

 

Ma ktoś jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...