Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2012. Polska vice mistrzem Europy. Takie rzeczy tylko w grze.

 

Screen:

http://i40.tinypic.com/16m4sat.jpg

 

Nie kpij, nie kpij ;) Ja pamiętam jak kpiłem z bodaj? FM09 gdzie Pirlo przechodził od razu na początku sezonu za sporą kasę do Chelsea albo Juventusu ( :rotfl: ;) ) Gdzie Pirlo mógłby odejśc z Milanu, no jak to? No i teraz mam :P

Odnośnik do komentarza

Co racja to racja. Ciekawe czy dałoby radę wyciągnąć np. Messiego z Barcelony za ogromną kasę? ;D

można próbować. w FM07 ściągnąłem go do mojego Paris FC za free. wygasł mu kontrakt. co prawda miał już 31 lat ale zawsze. dodatkowo też przybył Aguero.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z przejściem na zawodowstwo w nowym FMie? Kiedy będę mógł oferowac full time'owe kontrakty? Awansowałem do Blue Square Premier, tu większość zespołów jest już profesjonalna, ale ja podczas rozmowy z zarządem mam opcję przejścia na zawodowstwo nieaktywną. Czy muszę czekać do zakończenia sezonu?

Odnośnik do komentarza

@Soviet- to chyba zależy od statusu. jesli jesteś beniaminkiem to poczekasz. chyba nie ma jakiegoś konkretnego terminu. z czasem już mozna podpisywać takowe. poczekaj na koniec sezonu, awansuj albo się utrzymaj to zarząd sam podejmie taką decyzję.

tak przynjamniej było do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Posiadam South America RK kits, wszystkie stroje reprezentacji są wyświetlane oprócz kitsów Brazylii, mimo, że niby plik confog jest poprawnie napisany (przynajmniej jak sprawdzałem to nie zauważyłem w nim błędów). Pliki ze zdjęciami są w odpowiednim folderze, innych stroi na ten numer ID nie mam. Co może być powodem?

Odnośnik do komentarza

Kitsy Brazylii są w formacie .png?

Są w formacie .png, ich rozdzielczość i rozmiar pliku nie różni się wiele od pozostałych zdjęć kitsów.

 

W lidze niemieckiej zauważyłem też, że mam inny problem. Jeżeli gospodarz meczu gra w drugim lub trzecim komplecie stroju to nie zawsze jest on wyświetlany w okienku meczowym, raz tak, a raz nie. Natomiast jeżeli gra jako gość to już żadnych problemów nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jakaś u was dziwna ta reprezentacja polski... U mnie przez pierwsze 3 lata z nikim nie potrafili wygrać... Dopiero teraz coś się ruszyło i nawet 52 miejsce mają w rankingu FIFA.

 

Może macie pirackie wersje które crackował jakiś polak? =] (to oczywiście jest żart... nikogo o nic nie oskarżam)

 

Edytowane przez Dudek
Nie używaj tagu size.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...