Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W 1/16 finału Ligi Europy pokonałem na wyjeździe Bragę 2-0. W rewanżu u siebie przegrałem 0-3... Praktycznie nic nie zmieniałem w taktyce (przeciwnik też), rozmowa motywacyjna wypadła dobrze... O co chodzi ?

wlasnie dlatego ze nic nie zmieniles to przegrales polecam w dziale Akademia Taktyczna post Difens T napisany przez Brudinho ;)

 

G*** prawda, piłka to piłka. Takie rzeczy się zdarzają i już, rzadko bo rzadko ale zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu łatwości gry, macie rację, przyznaję, że jest ona za łatwa szczególnie jeżeli chodzi o grę za wschodnią granicą Niemiec. Polska liga jest łatwa, ale to co mnie spotkało w Rosji to mnie trochę rozczarowało. Prowadzę Spartak, klub z tradycjami, który w ostatnich latach raczej miernie się spisuje jak na oczekiwania wobec niego. Ze względu na ilość napastników w kadrze zacząłem grać po raz pierwszy od dość dawna taktyka 4-4-2. Jaki tego efekt? 9 kolejek, 9 wygranych, bramki 42:8. Dziwią mnie rozmiary wygranej z Tomem Tomsk i Amkarem Perm oraz Dynamem Moskwa. W meczu z Zenitem do 80 min prowadziłem 4:0 !

Oto moje wyniki:

 

 

 

Transferów jako tako wielkich nie przeprowadziłem. Sprowadziłem tylko Rudneva i Bordijana, którzy są rezerwowymi.

 

W tym miejscu mam pytanie do osób, które rozegrały już cały sezon w polskiej lidze. Ile bramek na koniec sezonu mieli u Was w lidze Rudnev i Maciej Jankowski (Ruch Chorzów)?

Odnośnik do komentarza

Widziałem na innym forum, że podobny przypadek miały jeszcze 2 inne osoby. Antywirus odpada, sprzęt mam do FM dobry według mnie, wydaje mi się, że coś może być jak już to z grą nie tak. Dziwne to jednak ponieważ to mój pierwszy FM z którym mam jakiś problem z zawieszeniami.

 

Hm, stosunek zgłoszonych błędów tego typu do ogółu sprzedanych kopii jednoznacznie wskazuje na to, że to problem z Twoim komputerem, a nie grą.

 

Moim zdaniem to wina albo systemu, albo sprzętu ale mam zbyt mało danych, by Ci pomóc. Zawsze możesz też przeinstalować grę - może pomoże.

Odnośnik do komentarza

Błąd w fm12, który był także w poprzedniej wersji. Chodzi u ustawianie graczy przy stałych fragmentach gry. Po co w ogóle jest ten panel skoro później niektórzy gracze i tak mają ustawienia domyślne. Np. ustawiam środkowego obrońcę, żeby został w tyłu, a po zatwierdzeniu gdy wchodzę w opcje rzuty rożne ten nabiega na długi słupek. I tak trzeba wszystko ustawić w panelu taktyka (bo graficzne ustawienie w kreatorze nie funkcjonuje jak powinno).

Odnośnik do komentarza

@GeedieZ jak Ci to w czymś pomoże to sprzęt mam taki:

 

Procek - AMD Phenom ™ II X4 3.20 GHz

RAM - 4GB

System - Win7 32 bit

Karta graficzna - GeForce GTS 250

 

Wydaje mi się, że RAMu jest w miarę dość, nie jest to jakoś dużo ale aż tak źle chyba też nie. I tak mam zamiar w grudniu dołożyć więcej. Podobnie rzecz ma się z kartą bo jest dość słaba ale na FM starczyć powinna.

 

EDIT.

 

Dodam jako ciekawostkę, że gra mi się zawiesza tak średnio co drugi mecz. Jeden rozegram normalnie w całości i bez problemów a następny zawiesza się przy 1 akcji w meczu jaka ma być wyświetlona. Zawsze zawieszał się w momencie przejścia na ekran meczowy.

Odnośnik do komentarza

Wasze wyniki faktycznie są masakryczne :D Czekam na FM-a właśnie i aż jestem ciekaw jak będzie u mnie, a zaczynam III polską ligę, więc powinno być bardzo łatwo i aż się boję, ile ja będę wygrywać jak Ty takim Spartakiem po 7:0 masz :P Hokejowe wyniki, trochę pachnie to jakimś bugiem(?), aczkolwiek...może taki dobry manager z Ciebie :czarodziej:

PS.

Patrico19, nie uważasz, że 4GB RAM w zupełności wystarczy? Też mam tyle, a Ty jeszcze masz system 32-bitowy. Jak patrzyłem, to FM maksymalnie mi brał 1,3GB RAM-u, u mnie zostaje dokładnie 1GB zapasu, tez myślałem o 8GB, ale chyba to nie ma sensu... Prędzej procesor jakiś lepszy lub szybszy dysk - sam się właśnie trochę zastanawiam jak nieco przyśpieszyć grę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...