Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś dodatkowa kamera 3D, na której byłoby większe zbliżenie na zawodników?

 

Ehh jak ten zarząd jest głupi... W sezonie 2011/12 kupiłem za 90tys. euro napastnika (Bello Korfamata), w sezonie 2013/14 musiałem go sprzedać bo tak zdecydował mój zarząd, teraz są rozczarowani tym, że go sprzedałem - czemu SI od tylu lat nie naprawił takich kretyńskich bug'ów?!

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś może dlaczego nie ma Van Marwijka, tylko Jan Jansen? No i jak wchodzę na profile reprzentacyjne piłkarzy holenderskich i francuskich, to nie mają oni twarzy podobnie jak Blanc, np. jak wejdę w profil Benzemy na stronie kadry to nie ma on twarzy a jak wejdę ze strony Realu to ma wszystko. Tak samo z Holandią. Wgrywałem najnowszy mega facepack jak coś.

Odnośnik do komentarza

W 1/16 finału Ligi Europy pokonałem na wyjeździe Bragę 2-0. W rewanżu u siebie przegrałem 0-3... Praktycznie nic nie zmieniałem w taktyce (przeciwnik też), rozmowa motywacyjna wypadła dobrze... O co chodzi ?

wlasnie dlatego ze nic nie zmieniles to przegrales polecam w dziale Akademia Taktyczna post Difens T napisany przez Brudinho ;)

Odnośnik do komentarza

Taktyka. Gram trzema napastnikami, strzałów w meczu oddaję w zależności od przeciwnika od 4 do 16, celne to ok 80%, gole to ok. 30-40% celnych strzałów. Przypisz też napastnikom odpowiednie role, sprawdź kto i kiedy strzela, być może są to twoi pomocnicy, którzy bombardują z dystansu.

Odnośnik do komentarza

Ja bym chciał powrócić do tematu zarządzania subskrypcjami, szczególnie, że moje wcześniejsze pytanie pojawiło się w FAQ. Sprawa dotyczy możliwości podglądania rozgrywek w momencie gdy w nich nie uczestniczymy. Przyznam szczerze, że nie widzę możliwości ustawienia tak zakładek w opcjach "zarządzania subskrypcjami" aby wyświetlały mi się te spotkania. Nie za bardzo wiem co mogę robić tam źle, skoro przy zaznaczeniu wszystkich możliwych haczyków nadal nic się nie zmienia. Dodam też, że mam zaznaczone wszystkie fazy, łącznie z wszystkimi możliwymi opcjami typu: wydarzenia, nagrody i przede wszystkim mecze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...