Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się we wszystkim co napisałeś. Używanie WinRARa po wygaśnięciu darmowej licencji jest legalne, tylko musisz czytać to co wyświetla. FM jest na kołach i jest sprawny, to czego wymagasz to kupienie samochodu którego nigdy nie musisz zabrać do warsztatu.

 

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, swoją niewiedzą.

 

 

2222222sw.jpg

 

 

 

 

Wracając do tematu FM'a, wie ktoś co zrobić z tą skutecznością? Zmiana taktyki może?

Odnośnik do komentarza

Witam. Po wcześniejszym graniu w fm2012 uruchamiam ponownie gierkę a tam błąd XML Parsing Error : not well-formed (invalid token) at line 1 default.xml Czy może ktoś pomóc z tym problemem ? Próbowałem reinstal gry przekopiowanie plików i nic dalej to samo ? Może spotkał się ktoś z tym błędem w FM 2012 i udało mu się rozwiązać ?

 

mialem to samo. usun folder settings. mi pomoglo.

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Witam. Po wcześniejszym graniu w fm2012 uruchamiam ponownie gierkę a tam błąd XML Parsing Error : not well-formed (invalid token) at line 1 default.xml Czy może ktoś pomóc z tym problemem ? Próbowałem reinstal gry przekopiowanie plików i nic dalej to samo ? Może spotkał się ktoś z tym błędem w FM 2012 i udało mu się rozwiązać ?

 

mialem to samo. usun folder settings. mi pomoglo.

 

Ale w FM 12 nie ma tego folderu ;/ teraz wpisałem jakąś nazwę przed fm.exe i pomogło ale wyskakuje błąd z zapisem gry i profil1 czy coś takiego ;/?

Odnośnik do komentarza

Czy mozna dodac zdjeci do swojego profilu w grze jesli sie tego nie zrobilo przy jej rozpoczeciu?Jesli tak to gdzie sie to dadaje , bo za cholere nie moge znelzc.

oczywiście że można. najpierw weź zdjęcie jakie chcesz. odpal FM. w opcjach zaznacz ażeby pokazywało ID. wejdź w swój profil i spisz ID menacho. następnie te same cyferki wpisz jako nazwa zdjęcia. w configu wpisz tą samą nazwę (cyferkową). wrzucasz do folderu graphics\face czy jak tam masz nazwany katalog z paszczami tudzież z logami. pojawi Ci się paszcza w grze.

 

Wracając do tematu FM'a, wie ktoś co zrobić z tą skutecznością? Zmiana taktyki może?

spójrz w ekranie taktyki jakie masz zgranie. ja na początku też miałem słabą skuteczność. teraz po zespawaniu się z taxą widzę postępy. walą wiele bramek.

Odnośnik do komentarza

Hmmm macie gdzieś listę kiedy są tworzeni nowi newgeni w danych ligach? Chodzi mi o dzień i miesiąc.

 

 

7 czerwiec:

* Bośnia, Czarnogóra, Nowa Zelandia

 

20 czerwiec:

* Irlandia Północna, Izrael, Chorwacja, Szwajcaria, Ukraina, Walia, Grecja, Węgry, Turcja, Francja, Niemcy, Portugalia, Australia, Szkocja

 

25 czerwiec:

* Anglia, Austria

 

29 czerwiec:

* Słowacja

 

30 czerwiec:

* Czechy, Polska, Belgia, Włochy

 

1 lipiec:

* Bułgaria, Słowenia, Rumunia

 

7 lipiec:

* Dania, Holandia

 

10 lipiec:

* Serbia, Hiszpania

 

15 lipiec:

* RPA

 

20 lipiec:

* Meksyk

 

1 sierpień:

* Urugwaj, Argentyna

 

19 wrzesień:

* Barbados, Trynidad i Tobago, Paragwaj, Ekwador, Boliwia

 

9 grudzień:

* Japonia

 

26 grudzień:

* USA

 

27 grudzień:

* Szwecja, Chiny

 

1 styczeń:

* Chile

 

2 styczeń:

* Brazylia

 

5 styczeń:

* Islandia, Irlandia

 

7 styczeń:

* Finlandia

 

10 styczeń:

* Kolumbia

 

15 styczeń:

* Tunezja, Algieria, Maroko, Kamerun, Senegal, Nigeria, Egipt,

Wybrzeże Kości Słoniowej

 

20 styczeń:

* Norwegia, Rosja

 

28 styczeń:

* Peru

 

14 luty:

* Białoruś

 

Takie znalazłem, ale nie wiem jak to się ma do nowej wersji FM'a. Musisz sprawdzić czy te daty pokrywają się w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...