Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Kaczy1982 przez steam ściągnij sobie edytor lub stąd http://www.cmrev.com...E-v_5_0_1_.html edytor czasu rzeczywistego, ale ja bym sobie zabawy nie psuł i tego nie robił :)

Jak chcesz grać na update 0.0.3 jak już 0.0.4 jest zainstalowany? Coś takiego było możliwe przy wyborze bazy danych w FM 11, ale przy patchach, nie updatach.

Co do wielkości bazy danych, to wszystko zależy od Twojego kompa. W oknie wyboru lig oraz rozmiaru bazy danych masz gwiazdki informujące Cie o płynności gry.

 

Ale mnie sie wydaje ze we wczesniejszych wersjach bylo to takie narzedzie znajdujace sie bezposrednio w grze , jakis fmeditor , ktory znajdowal sie w katalogu gry a nie jakis zewnetrzny program.

 

Jesli w tej wersji jest mozliwosc edycji tylko przez zewnetrzny program to ten fmrate i tak nie dziala na 12.0.4 , trzeba czekac jak zrobia.

 

Jesli chodzi o ilosc graczy to kompa mam zajebiaszczego , pokazuje mi pol gwiazki tylko :D ale tak samo mialem we wczesniejszej wersji a wszystko smigalo jak trzeba, stad tez moje pytanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

 

Ale mnie sie wydaje ze we wczesniejszych wersjach bylo to takie narzedzie znajdujace sie bezposrednio w grze , jakis fmeditor , ktory znajdowal sie w katalogu gry a nie jakis zewnetrzny program.

 

Jesli w tej wersji jest mozliwosc edycji tylko przez zewnetrzny program to ten fmrate i tak nie dziala na 12.0.4 , trzeba czekac jak zrobia.

 

Jesli chodzi o ilosc graczy to kompa mam zajebiaszczego , pokazuje mi pol gwiazki tylko :D ale tak samo mialem we wczesniejszej wersji a wszystko smigalo jak trzeba, stad tez moje pytanie.

 

Pozdrawiam.

Wtedy edytor był na płycie z grą, teraz ten edytor pobierasz osobno przez steam.

Odnośnik do komentarza

Jak ustawić, żebym nie otrzymywał wiadomości w skrzynce o transferach ze świata? W czasie okienka dostaje takich wiadomości mnóstwo, co strasznie spowalnia grę.

Zapewne masz zrobioną subskrypcję na daną ligę/kraj. Odznacz je w subskrypcjach i nie będziesz dostawał takich newsów.

 

Dzięki, pomogło ;). Edit - jednak nie pomogło, nadal otrzymuje informacje o transferach z wszystkich lig, mimo że subskrybuję tylko ligę, w której gram.

 

Jeszcze takie pytanie - czy jedynym wyjściem, kiedy chcę zmodyfikować atrybuty zawodnika w trakcie gry, jest FMRTE? Tutaj pytanie kolejne - czy da się jakoś cofnąć wersję gry do 12.03, aby móc odpalić ów edytor czasu rzeczywistego? Czy po takiej kombinacji (po modyfikacji sejwa wgram znowu 12.04) nie będzie jakiegoś krzaczenia się gry?

Odnośnik do komentarza

Ale mnie sie wydaje ze we wczesniejszych wersjach bylo to takie narzedzie znajdujace sie bezposrednio w grze , jakis fmeditor , ktory znajdowal sie w katalogu gry a nie jakis zewnetrzny program.

 

Jesli w tej wersji jest mozliwosc edycji tylko przez zewnetrzny program to ten fmrate i tak nie dziala na 12.0.4 , trzeba czekac jak zrobia.

 

Jesli chodzi o ilosc graczy to kompa mam zajebiaszczego , pokazuje mi pol gwiazki tylko :D ale tak samo mialem we wczesniejszej wersji a wszystko smigalo jak trzeba, stad tez moje pytanie.

 

Pozdrawiam.

Wtedy edytor był na płycie z grą, teraz ten edytor pobierasz osobno przez steam.

 

A w ktorym miejscu sie to pobiera?

Odnośnik do komentarza

Witam na CMF po bardzo długiej przerwie.

 

Panowie jedno pytanie nie daje mi spokoju.

Jeśli dajmy na to, padnie mi system, to czy będę mógł ponownie ściągnąć sobie FM12 skoro sobie go przez steama kupiłem, czy znów będę musiał płacić ?

 

Tak, możesz ściąga nieograniczoną ilośc razy. Tylko pamiętaj passy do steam.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam i dziekuje za podpowiedz :D

 

Ok , mam powazny problem.Zainstalowalem 12.0.4 , rozpoczynam gre , robie save i chcac go wczytac gra "wisi" , nic sie nie dzieje , juz probowalem kilka razy rozpoczynac gre i nic z tego. Myslalem ze jest to na poczatku problem iz wprowadzilem zmiany przez edytor ale takze normalne savy bez ingerencji edytora nie chca sie wgrywac.

 

Prosze serdecznie o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeszczr raz POMOCY...

Cały czas wyskakuje mi komunikat ze gra w tej chwili jest niedostepna, nazwe pliku tez zmieniałem i caly czas to samo od wczoraj nie moge pograc.

 

A i jeszcze jedno, na steamie pisze mi ze grałem dzisiaj, ciekawe jak, jak caly czas mi wyskakuje ze gra niedostepna, szlag mnie zaraz trafi, piatek wieczor i nic:(

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobić. Uruchamiam grę. Włącza sie Steam i mam komunikat: "W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas."

I tak próbuję od 48h.

Też tak przed chwilą miałem. Spróbuj tego:

http://www.fmro.ro/f...showtopic=12773

 

Mi pomogło.

Wiem, wiem, choinka, ale jest odpowiedzią na powyższy post :P opcja szukaj nie boli

Odnośnik do komentarza

Panowie serio ten steam zaczyna mnie przyprawiać o destrukcyjne uczucia... Jak do cholery możliwy jest fakt, że od dwóch dni nie mogę uruchomić gry, która jest "chwilowo" niedostępna... Cytując słynnego Romana Kołtonia to jest jakiś kabaret...

Odnośnik do komentarza

Co mam zrobić. Uruchamiam grę. Włącza sie Steam i mam komunikat: "W tej chwili gra jest niedostępna. Spróbuj ponownie za jakiś czas."

I tak próbuję od 48h.

Też tak przed chwilą miałem. Spróbuj tego:

http://www.fmro.ro/f...showtopic=12773

 

Mi pomogło.

Wiem, wiem, choinka, ale jest odpowiedzią na powyższy post :P opcja szukaj nie boli

 

Gdyby powyższe nie działało, to znalazłem jeszcze coś takiego: https://support.stea...=4595-wexn-6831

Odnośnik do komentarza

Przydzielacie skautom jakieś obszary poszukiwań? Po ilu dniach wracają? Specjalnie sprowadziłem sobie skautów z Bośni, Czarnogóry, Serbii i Chorwacji. Wysyłam ich do tych państw, a oni po 1 dniu kończą poszukiwania, mimo że nie mają nic innego zadane

Niestety też tak mam. Skauci regularnie przysyłają raporty tylko gdy przydzielę im jakiś region, np. Europa Wschodnia, gdy wyślę ich do jakiegoś kraju to mam tak jak Ty.

Odnośnik do komentarza

No to jest chore, bo spokrewnione ze sobą państwa bałkańskie mają region:

Bośnia, Czarnogóra, Serbia, Bułgaria, Albania, Macedonia: Europa Wschodnia

Chorwacja, Grecja: Europa Południowa

 

Przydział Grecji i Chorwacji jest idiotyczny. Skoro Chorwacja należy do Europy Południowej to dlaczego Albania, Macedonia nie???

Prowadzę klub Niemiecki, poszukuję piłkarzy z Serbii, Bośni i Chorwacji, ewentualnie z Czarnogóry, także musiałbym wysłać 2 obeznanych skautów w dwa rejony, a ich wyniki potem sobie filtrować!!!

Odnośnik do komentarza

sciągnąłem z sortitusi bodajze MEGAPACK co 4gb zajmuje, cut out. Mam zaznaczony w grze folder docelowy czyli nie moje dokumenty.

Wklejam ten folder megapack cały tam gdzie wcześniej sciagnalem facepack z ligi polskiej, włączam gre i najpierw zniknęły defaultowe ryje graczy i zostało samo puste okienko, odswiezylem skina i dalej nie mam zdjęc ? WTF ?

 

E:

Teraz patrze i zniknęły mi tez flagi państw. Pusto jest. o co cho ?

Odnośnik do komentarza

Panowie serio ten steam zaczyna mnie przyprawiać o destrukcyjne uczucia... Jak do cholery możliwy jest fakt, że od dwóch dni nie mogę uruchomić gry, która jest "chwilowo" niedostępna... Cytując słynnego Romana Kołtonia to jest jakiś kabaret...

 

Ciezko poszukac na forum ? juz kilka razy ktos pisal co zrobic :)

Wejdz na Steam. Kliknij prawym na Football Manager 2012 w bibliotece gier i wejdź we właściwości-->pliki lokalne-->sprawdź spójność plików gry.

Odnośnik do komentarza

1 sezon skonczony, mistrz zdobyty do konca ciecie z legia o mistrza roznica na mecie 1pkt, w nowym sezonie mocna jest wisla(poprzedni skonczyla na 8 miejscu) mocny Lech, Polonia i co mnie bardzo zdziwilo Gornik no i oczywiscie Legia wg mnie gra bardziej wyrownana niz poprzednie wersje.

Polskie kluby sciagaja zawodnikow naprawde dobrych i drogich wiec jak narazie gra mi sie podoba, frekwencja na stadionach dobra np Lechia ma ponad 32 tys mecz w mecz.

Newgeni - sprawa poprawiona u mnie pojawilo sie 3 z potencjalem ponad 150

Ale mam takie pytanie w trakcie sezonu jasnie pan Cacek znalazl mi 2 kluby patronackie a mianowicie Rubin i Dynamo Kijow ( nie jestem pewien ale w poprzednich wersjach chyba tylko jeden patronacki mozna bylo miec) tylko ze z tej wspolpracy nic nie wynika oprocz jakis smiesznych pieniedzy raz na rok. Dodalem te ligi do bazy zeby od nowego sezonu byly grywalne i dalej nic. Czy tez tak macie?

 

Nowy sezon i upragniona liga mistrzow w ostatniej rundzie walka ze Steua Bukareszt 1-0 u siebie i 3-2 na wyjezdzie w koncu jest siano w klubie;)

Ale jak zobaczylem grupe do ktorej trafilem to rece mi opadly: Roma, Barcelona i Man City;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...