Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaa, tips dla ludzi grających w słabszych ligach i bez kasy: proponujcie kontrakty zawodnikom w ciągu jednej "tury", bez klikania "kontynuuj" między ofertami. Można w ten sposób się zajebiaszczo zadłużyć, ale za to przypakować skład ;) W momencie, kiedy zakontraktujecie kogoś i kontynuujecie, to już więcej takiej kaski zaproponować się nie uda. Nie wiem, czy to cheat ;) Może to po prostu "kreatywna księgowość" ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza

Siema

Pogrywam sobie w demko i pytanie mam. Czy jak zakupie pełną wersje, save odpale z dema, to czy będę mógł dołączyć jakieś zewnętrzne pliki typu fake, albo wieksza liczba piłkarzy, bo rozumiem, że dodawać i usuwać ligi będę mógł, mimo, że zacząłem grać na quick starcie?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Mam dwa problemy z naszym fm. Pierwszy, to że w zakładce "atrybuty zawodnika" w tym miejscu gdzie jest opisane-preferowana noga zawodnika mam puste pole ( chyba gdzies o tym czytałem ale jakos nie pamiętam) , drugi natomiast dotyczy mojego sztabu szkoleniowego... Zatrudniłem kilku trenerow do pierwszej drużyny, tak abym miał przynajmniej po cztery gwiazdki 9 wiadomo o co chodzi ), i wszystko bylo ok jakos pare tygoni w fm:) a tu nagle wszyscy Ci których zatrudniłem są jako trenerzy juniorów, i te gwiazdki szlak trafił ( na chwile obecna, bede musiał zatrudnic kolejnych trenerów.. Stało sie to w drugim sezonie gram Malaga LaLiga...

 

Jest na to jakaś rada?? Z góry dziekuje

 

 

 

No do jasnej cholery,,,jeszcze chciałem teraz zagrac Fm to mi steam napisal ze gra niedostepna spubój później....nie wytrzymam zaraz

 

 

to samo pytanie odnośnie "atrybuty zawodnika"

 

 

po wgraniu nowego patcha wszystko sie wyswietla juz

Edytowane przez pablo6
Odnośnik do komentarza

Już się kiedyś o to pytałem, gdy wyszło demo, ale nikt mi nie odpowiedział.

Czy w pełnej wersji gry, gdy wchodzi się atrybuty piłkarza (nie w profil), to czy wartość piłkarza jest w formie np. 4,586,355 funtów, czy w formie 4586355?

 

Odpaliłem sobie znów demko i ściągnęło nowego fixa i nadal u mnie występuje ten problem.

Odnośnik do komentarza

Jakim sposobem można grać jeszcze w demo ?

tzn. sugerujesz mi, czemu jeszcze nie kupiłem gry, czy dziwisz się, że po wyjściu pełnej wersji działa nadal demo?

 

No chyba, że chodzi Ci, jakim sposobem idzie jeszcze pograć w demo? ;) Skoro demo miało działać pół roku, to wystarczy wybrać nową karierę :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

Przez ostatnie 3-4 lata grałem tylko i wyłącznie w Fm'a 2008, więc gra w najnowszą wersję jest dużym przeskokiem, więc w związku z tym mam pytanie, a nawet 2 :)

 

1) Pierwsze moje pytanie dotyczy transferów. Zacząłem swoją karierę drużyną z Anfield, Liverpool FC. Mój budżet transferowy wyniósł niewiele ponad 2mln euro... (chyba trochę mało jak na taki klub), ale udało mi się pozyskać Renato Augusto z Leverkusen, a w negocjacjach z 'Aptekarzami' brał udział zarząd i ku mojemu zdziwieniu kupili tego zawodnika za 11 mln euro. Z tego co widzę, to na tym moje poczynania na rynku transferowym skończyły się. 2 mln wydałem na sztab szkoleniowy, a zarząd już nie chce brać udziału w żadnych negocjacjach transferowych. I tu wreszcie moje pytanie.. czy tak ma być czy może jest jakiś sposób na przeprowadzenie większej ilości transferów (nie biorąc pod uwagę sprzedaży)

 

2) Spotkałem się z opiniami iż FM2012 posiada za niski poziom trudności. Ludzie się rozpisują, że za łatwo wygrywają (wyniki typu 5:0). Czy również podzielacie tą opinie? czy jest jednak inaczej? bo spotkałem się również z opinią ekspertów: "GameSpot nieco truistycznie wypomina grze, że nie jest dla każdego ze względu na poziom trudności." Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Czy i jak bardzo wpływa na szybkość rozgrywki posiadane face paki (5 GB),logo packi . Czu gra przez w/w powodu dłużej się wczytuje, zapisuje ?

 

Dzięki za odp.

 

pozdrawiam

Dłużej przetwarza(prędkość rozgrywki)

 

Czy ja wiem czy dłużej przetwarza? Raczej zamula GUI wtedy. Czyli jak ma wyświetlić listę wyników z ikonkami klubów albo co chwila przełączasz się między klubami i za każdym razem musi wczytać nowy herb. Na przeliczanie wyników nie powinno to mieć wpływu żadnego. No i zakładając, że masz odznaczone buforowanie skórki to cholernie długo się wczytuje przy uruchomieniu gry (musi powczytywać sobie wszystkie grafiki).

 

Spotkałem się z opiniami iż FM2012 posiada za niski poziom trudności. Ludzie się rozpisują, że za łatwo wygrywają (wyniki typu 5:0). Czy również podzielacie tą opinie? czy jest jednak inaczej? bo spotkałem się również z opinią ekspertów: "GameSpot nieco truistycznie wypomina grze, że nie jest dla każdego ze względu na poziom trudności." Co o tym sądzicie?
Odnoszę wrażenie, że faktycznie jest nieco łatwiej. Ale może tak od początku miało być, a dopiero teraz się udało ;)
Odnośnik do komentarza

Witam na CMF po bardzo długiej przerwie.

 

Panowie jedno pytanie nie daje mi spokoju.

Jeśli dajmy na to, padnie mi system, to czy będę mógł ponownie ściągnąć sobie FM12 skoro sobie go przez steama kupiłem, czy znów będę musiał płacić ?

 

Swoją drogą, straszna padaka na forum, jeśli nawet tamatu z talentami nie ma :o

 

Teraz tutaj tak cały czas ?

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest narzedzie , dzieki ktoremu mozna pozmieniac budzety ect w klubach?

 

Pytanie jeszcze , czy jak mi sie sciagnely te updaty do 0.4 to czy jest mozliwosc zagrac na 0.3 ?

 

Czy jesli zalecana ilosc zawodnikow jest na poziomie 125000 to jesli wybiore 250000 tys to strasznie wolno bedzie gra chodzic?

Odnośnik do komentarza

A co do ciekawszych transferów, to do mojej Lechii pozyskałem Mateja Kezmana :], szkoda że Jurek Dudek nie chce przyjść, choć nie wiem z czego bym mu płacił ;]

 

W 2 lub 3 sezonie Dudka udało mi się sprowadzić do Lecha.

 

Dudka, to ja w pierwszym sezonie gry Śląskiem, po awansie do fazy grupowej LE mogłem brać za grosze. Kwestia reputacji.

Demo v12.0.4+polska baza.

http://imageshack.us...ekkontrakt.jpg/

Odnośnik do komentarza

Kaczy1982 przez steam ściągnij sobie edytor lub stąd http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FMRTE-v_5_0_1_.html edytor czasu rzeczywistego, ale ja bym sobie zabawy nie psuł i tego nie robił :)

Jak chcesz grać na update 0.0.3 jak już 0.0.4 jest zainstalowany? Coś takiego było możliwe przy wyborze bazy danych w FM 11, ale przy patchach, nie updatach.

Co do wielkości bazy danych, to wszystko zależy od Twojego kompa. W oknie wyboru lig oraz rozmiaru bazy danych masz gwiazdki informujące Cie o płynności gry.

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest narzedzie , dzieki ktoremu mozna pozmieniac budzety ect w klubach?

 

Pytanie jeszcze , czy jak mi sie sciagnely te updaty do 0.4 to czy jest mozliwosc zagrac na 0.3 ?

 

Czy jesli zalecana ilosc zawodnikow jest na poziomie 125000 to jesli wybiore 250000 tys to strasznie wolno bedzie gra chodzic?

 

1. Musisz ściągnąc edytor do gry. Poszukaj w temacie jak go ściągnąć.

2. Nie. Ja przynajmniej nie znam.

3. 125000 to już jest bardzo dużo. 250000 to będzie zamulał, że hej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...