Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy u was też tak jest w fm 2012 że po wcisnieciu ALT i TAB czyli minimalizacji, gra się PAUZUJE ? w poprzednich edycjach mecz trwał dalej, a teraz żeby gra była aktywna to okno też musi być aktywne...

tak, trzeba grac w oknie, jezeli zamierzasz wykonywac inne czynnosci rownolegle z toczacym sie meczem

 

 

a jak to można ustawić ?

Odnośnik do komentarza

Mam też pytanie, czy komuś udało się kupić niezadowolonego Teveza z City? W pierwszym okienku żądają za niego 60 mln euro, w drugim już niecałe 23 mln, ale wątpię czy jest ktoś w stanie spełnić wymagania finansowe samego zawodnika. Domaga się on pensji na poziomie 13-15 mln euro rocznie, nie wspominając o klauzulach

Ja miałem go w karierze Tottenhamem. Kupiłem go przed sezonem za ok. 28 mln funtów, strzelił szybko 4 gole, a potem kicha. Nie mam szczęścia do Carlosa, w wersji 2008 przez 3 sezony strzelił w lidze jakieś 15 goli. Tanio idzie kupić Chielliniego, po połowie sezonu chcieli odejść i Rossi, i Ribery, więc kto ma kasę, ma wielkie gwiazdy ;)

 

Pisałem kilka dni temu, że pogram, jak znajdę skórkę, próbowałem na defaultowej ze zmienionymi kolorkami, ale atrybuty były za chudą czcionką robione i nie były równiutko w kolumienkach. Szukałem na fm-base, ale w piątek przejrzałem dział grafiki cmrev. Jest skin eastlight, atrybuty wreszcie są równo w kolumienkach, od piątku już pół sezonu napykałem. Nie podobają mi się te tony wypowiedzi, dziwne "ulepszenie", ale rozmowy motywacyjne na plus. Właśnie zaczynam nową grę, od rana myślę kim zagrać, bo tradycyjnie pierwsza kariera mi się znudziła :D

 

A crack rzeczywiście ponoć dziś wyszedł, ale i tak wersja 12.0.2, więc jeszcze zabugowana. Ja się cieszę, że mam nową łatkę i bramkarze trenują pięknie ustawianie się :D

Odnośnik do komentarza

Witam, czy u was też tak jest w fm 2012 że po wcisnieciu ALT i TAB czyli minimalizacji, gra się PAUZUJE ? w poprzednich edycjach mecz trwał dalej, a teraz żeby gra była aktywna to okno też musi być aktywne...

tak, trzeba grac w oknie, jezeli zamierzasz wykonywac inne czynnosci rownolegle z toczacym sie meczem

 

 

a jak to można ustawić ?

 

ALT+ENTER tudzież w ustawieniach zmienić na grę w oknie

Odnośnik do komentarza

Za łatwy jednak ten FM trochę ;/ posiedziałem ledwie minutę w kreatorze taktyk i zrobiłem taką taktykę że grając Lechem po rundzie jesiennej jestem 1 w tabeli mając 14 wygranych 2 remisy i 1 porażkę oraz większość meczów wygrywając po 2,3-0 [z Podbeskidziem nawet 6-0 było :P]

Odnośnik do komentarza

Za łatwy jednak ten FM trochę ;/ posiedziałem ledwie minutę w kreatorze taktyk i zrobiłem taką taktykę że grając Lechem po rundzie jesiennej jestem 1 w tabeli mając 14 wygranych 2 remisy i 1 porażkę oraz większość meczów wygrywając po 2,3-0 [z Podbeskidziem nawet 6-0 było :P]

 

To zagraj kimś słabszym :P

Odnośnik do komentarza

Mam takei problem. Otóż w poprzedniej wersji było tak, że np podczas granai meczu mogłem zminimalizowac fm'a i w tym czasie np. pzregladac internet czy robic cos innego na komputerze a mecz caly czas lecial. Teraz mam tak, ze przy minimalizacji wszystoko staje i powiedzmy jak wracam do fm'a po np. 10 minutach to i tak zastaje go w miejscu w jakim go zostawiłem.

 

Da sie cos z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza

Mam takei problem. Otóż w poprzedniej wersji było tak, że np podczas granai meczu mogłem zminimalizowac fm'a i w tym czasie np. pzregladac internet czy robic cos innego na komputerze a mecz caly czas lecial. Teraz mam tak, ze przy minimalizacji wszystoko staje i powiedzmy jak wracam do fm'a po np. 10 minutach to i tak zastaje go w miejscu w jakim go zostawiłem.

 

Da sie cos z tym zrobic?

 

tak, trzeba grac w oknie, jezeli zamierzasz wykonywac inne czynnosci rownolegle z toczacym sie meczem

Odnośnik do komentarza

Ja mam rozegrane....uwaga 3h !!!!

Z tym, że nie grałem jeszcze na poważnie, ale jutro już zaczynam normalną karierę, którą będę opisywał także na forum :)

 

I jeszcze coś dla tych, którzy cieszyli się że piraci nie będą mieli udostępnionego patcha 12.0.3. Otóż właśnie ukazał się crack tej wersji i piraci mogą w pełni cieszyć się darmowym Football Managerem.

 

I jeszcze mam jedno pytanko do was? Jak w waszych karierach rozwija się Wojciech Szczęsny? Według mnie on ma w grze zdecydowanie za małe CA, ponieważ ja uważam że on już teraz jest jednym z lepszych bramkarzy na świecie i powinien mieć większy potencjał w FM. Chciałem sobie zmienić to w edytorze, lecz chciałbym się upewnić o jego rozwoju.

Odnośnik do komentarza

Kurde. Rozgrywki w "dwunastce" są na prawdę trochę dziwne. Rozegrałem pełen sezon Lechem, zdobyłem Majstra, Wisła 11. Zaczynam drugi sezon, po kilku spotkaniach Wisła na miejscu barażowym.

W Bundeslidze, po pierwszym sezonie: ostatnie miejsce Hertha, przed nią Wolfsburg z aż 5 wygranymi! Ok, nie są to w ostatnich dwóch sezonach mocne zespoły (szczególnie VfL), no ale po awansie berlińczycy całkiem nieźle sobie radzą. Natomiast Werder tuż nad miejscem barażowym, a BVB z ledwością załapała się na 8. miejscu do LE.

Drugi sezon, po 5 kolejkach: Werder 0 pkt, BVB bilans 1-0-4, z czego 2 mecze grali z beniaminkami.

Jeszcze co do kontuzji. Rozumiem, że szczególnie Robben i Ribery są kontuzjogenni, ale bez przesady. 4 mecze gry i wypadają ze składu na minimum 6 tygodni. Podobnie w przypadku Olica i Ivanschitza, CI mają kontuzje 3-4 tyg. Tak trochę schematycznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...