Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hm tym bardziej dziwię się niezwykle słabej dostępności FM-a, osobiście dopiero w czwartym punkcie udało mi się samą grę dostać, 3x empik 1x media expert, 3 z tych sklepów były w Poznaniu i to niecały tydzień po premierze...

 

Pytanie mam małe, bo trochę zapomniało mi się jak to się robiło we wcześniejszej wersji gry, Mianowicie chodzi o możliwość podglądu rozgrywek, w których prowadzona przez gracza drużyna nie uczestniczy, chodzi tu np. o Ligę Mistrzów czy ME, tak aby rozkład meczy i wyniki pojawiały się w takiej samej formule jak zwykle rozgrywki ligowe, w których bierzemy udział

 

Ja od zaawsze FM'a kupuje w MediaMarkt. I kupiłem go 2 dni po premierze. Przez chwile myślałem, że go nie ma w sklepie ale jak zapytałem pracującego tam pana to mi pokazał cały regał z FM'em :)

 

Sabat, popieram Twoje podejście! Mi to nawet szkoda tych 50 zł i do tej pory gram w FM 2010:-) Poza tym mam zintegrowaną grafikę w lapku więc nie ma mowy o trybie 3D. A porównując FM 2010 vs 2011 i 2012 to zmiany są na tyle kosmetyczne i nierewolucyjne, że wolę tę kasę wydać na zabawkę dla córki albo na jakieś wyjście z żoną na miasto...

 

Niby tylko kosmetyczny, tym bardziej w porównaniu z FM 11 (w ktorego gralem wyjatkowo mało bo zaledwie 3 sezony). Aczkowliek w FM 12 gra mi się przyjemnie, duzo bardziej niż w FM 11. FM 10 był dla mnie bardziejprzejszysty. Na temat trybu 3D się nie wypowiadam bo nigdy nie ogladam meczy.

 

mogę jakoś tak zrobić, by za automatycznie pokazywały mi się atrybuty zawodnika na całym ekranie tak jak to było w poprzednich wersjach i nie musiał klikać tego przycisku ?

 

i czy w ogóle znaleźliście skin, który bazuje na poprzednich wersjach FM ? (od 09 do 11 ?)

 

W USTAWIENIACH jest to :)

Odnośnik do komentarza
Twórcy gry zapowiadają, że w najnowszej odsłonie FM-a w dowolnym czasie gry będziemy mogli dodać zarówno państwo, w którym chcemy się sprawdzić jako piłkarski manager, jak i dowolny poziom rozgrywek. To świetna informacja dla tych, którzy lubili swoją karierę budować przez kilkanaście wirtualnych lat i do tej pory byli zmuszaniu do wyboru wielu krajów na samym początku (co znacznie spowalniało rozgrywkę). W Football Managerze 2012 możemy zacząć grać tylko rodzimą Ekstraklasą, a resztę lig np. dodając niższe klasy rozgrywkowe. Według twórców, jeśli nie będziemy zadowoleni z prędkości naszej gry, możemy bez problemu usunąć któreś z państw lub samych poziomów rozgrywek. SEGA i Sports Interactive zapowiadają także, że bez problemu będziemy mogli kontynuować naszą grę zapoczątkowaną w wersji demonstracyjnej, gdy ukaże się oficjalny Football Manager.

 

SEGA obiecuje także, że w chwili, gdy liga zostanie dołączona do naszej gry, znajdujący się w niej zawodnicy będą mieli uwzględniony przyrost lub spadek umiejętności. Starsi gracze przejdą też na emeryturę i zostaną zastąpieni przez nowych, stworzonych przez system zawodników.

 

Jak dodajesz jakąś ligę w połowie sezonu to musisz odczekać do następnej rundy i dodaje Ci daną ligę, ogólnie bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza

Jak dodajesz jakąś ligę w połowie sezonu to musisz odczekać do następnej rundy i dodaje Ci daną ligę, ogólnie bardzo spoko.

 

Grając Wartą dostałem jako patronacki Rubin Kazan z Rosji, więc postanowiłem dodać ligę jako grywalną. Miałem 7 lipca muszę czekać do 30 czerwca przyszłego roku, także niefajnie ;)

Odnośnik do komentarza

kilkudniowa kontuzja a juz pisza ze nie zagra na EURO w 2012 roku, to juz drugi taki news od poczatku gry

 

Po pierwsze daj zdjęcie w spoiler po drugie dobrze że zamazałeś nazwisko nie będziemy mogli Cie dojechać, po trzecie może gra wie lepiej od Ciebie że nie zagra ?! Jak tak piszą to tak będzie ! Nie wiedziałeś ?

Odnośnik do komentarza

Witam, czy u was też tak jest w fm 2012 że po wcisnieciu ALT i TAB czyli minimalizacji, gra się PAUZUJE ? w poprzednich edycjach mecz trwał dalej, a teraz żeby gra była aktywna to okno też musi być aktywne...

tak, trzeba grac w oknie, jezeli zamierzasz wykonywac inne czynnosci rownolegle z toczacym sie meczem

Odnośnik do komentarza

Ja od zaawsze FM'a kupuje w MediaMarkt. I kupiłem go 2 dni po premierze. Przez chwile myślałem, że go nie ma w sklepie ale jak zapytałem pracującego tam pana to mi pokazał cały regał z FM'em :)

 

W którem Media Markt w Poznaniu? Bukowska czy Franowo?

Edytowane przez Dudek
Piramidka. Cytuj tylko post, na który odpowiadasz, a nie całą dyskusję.
Odnośnik do komentarza

Z tym treningiem rzeczywiście nie jest tak źle, odczekałem jeszcze trochę czasu i zaczęło się coś ruszać.

 

Za to po zaznaczeniu wszystkich haczyków w zakładce "zarządzanie subskrypcjami" dotyczących LM nadal nie wyświetlają mi się automatycznie wyniki spotkań. Sądziłem, że starczy zaznaczyć opcję "mecze" jednak nic się nie zmieniło. Co w takim razie trzeba zrobić, aby śledzić w pełni jakieś rozgrywki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...