Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy normalne jest że po wybraniu kliku lig i dodatkowo grajków z Ameryki Płd, po konfiguracji i wpisaniu danych dot. menadżera nie można przejść do wyboru drużyny? Dodam że liczba graczy to 70000.

 

używasz jakichś kitspaków (koszulek innych niż standardowe)?

 

tak z poprzednich wersji.

 

sprobuj wywalic z tego zbioru koszulki defaultowe.

 

zrobiłem tak jak napisałeś i od razu poszło. Dzięki

Odnośnik do komentarza

Po 4 kolejkach Ekstraklasy u mnie tylko Legia ma rozegrany zaledwie jeden mecz, a pozostali pucharowicze mimo dalszej gry mają wszystkie.

Do głównej kadry dostali powołania z mojej drużyny Murawski i Wołąkiewicz, ale tylko jednemu mogę przydzielić ustawienia meczowe.

Tak jak w poprzednim FM uważam, że pojawia się zbyt wiele kontuzji dłuższych niż tydzień/dwa podczas treningu.

Okienko transferowe w Polsce od 6.02.12 do 8.03.12?! WTF

 

Takie trochę irytujące mnie mankamenty.

Odnośnik do komentarza

to prawda, że klucze do instalacji przez STEAM kupione na allegro są nielegalne?

 

Oczywiście, że są legalne. Kolegę raf2 chyba trochę poniosło... Poczytaj komentarze sprzedających klucze nowego FMa na allegro - nikt się nie skarży, że mu grę zablokowali. Jest kilka negatywów oburzonych, że nie dostali klucza po minucie od wysłania kasy tylko po kilku godzinach (lolek).

Ja narazie gram w demo, jak dojdę do limitu 6 miesięcy kupuje na allegro. Jeśli masz szybkie łącze daj sobie spokój z wersją pudełkową. Płacisz tylko 88zł a nie 110-130zł...

Odnośnik do komentarza

Czyli odpal grę w Oknie a nie na pełnej rozdzielczości ...

 

działa, choć nie tak jak w fm11 :( ale dobre i to...

bym powiedział, że 12 działa szybciej niż 11...

 

chodzi o minimalizowanie obrazu, żeby gra działała dalej a nie stopowała. W FM11 nic nie trzeba było zmieniać, przestawiać, grało się w pełnej rozdzielczości. A tutaj trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza

Okna przeskakują, ale w FM11 jak "zmieniłeś" okna to mecz toczył się dalej, teraz nie.

 

Co sądzicie o rozmowach z zawodnikami? Według mnie fajnie zostały rozbudowane, ale...potrzeba w nich jakiegoś wytłumaczenia. Np. ton "żarliwy". Samo słowo można określić jako entuzjastyczny, ale w grze chyba do końca tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

Okna przeskakują, ale w FM11 jak "zmieniłeś" okna to mecz toczył się dalej, teraz nie.

 

Co sądzicie o rozmowach z zawodnikami? Według mnie fajnie zostały rozbudowane, ale...potrzeba w nich jakiegoś wytłumaczenia. Np. ton "żarliwy". Samo słowo można określić jako entuzjastyczny, ale w grze chyba do końca tak nie jest.

 

Mi się toczy :) Cały czas tak gram ;) Mecz sobie leci, a ja czytam ;) Pewnie dlatego zbieram po dupie, no ale u mnie to działa ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś już ogarnął jak zrobić by kolory skórki ( np zmiana kolorów atrybutów ) się zapisywały?! Przecież za każdym razem na nowo zmieniać te ustawienia to jakaś paranoja...

 

Wystarczy odznaczyć w opcjach odświeżanie skórki.

 

Moje pytanie brzmi: czy gra w wersji polskiej zawiera mozliwosc zmiany języka na angielski?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza

To i ja sie podziele swoimi uwagami.

 

Gra dziala zdecydowanie szybciej niz poprzednia (szybciej przetwazane sa wyniki w tle w innych ligach);

 

Zdecydowanie ladniej prezentuje sie sam mecz, o racach na trybunach nawet nie ma co pisac bo po prostu jak to zobaczylem to szczeke mialem na podlodze ;)

 

Troszke irytuje mnie przekombinowanie w ekranie taktyki z ich wyborem, wszystko jest jakos tak dziwnie poukrywane i kwestia czasu jest przestawienie sie do nowych rozwiazan (maksymalnie trzy taktyki, ktore moga byc wykorzystywane, w poprzedniej wersji bylo to lepiej rozwiazane (oddzielny ekrean)).

 

Spora mozliwosc wyboru motywowania zawodnikow przed i w trakcie meczu, a takze widoczne na biezaco reakcje zawodnikow.

Jak zwykle... nudne po pewnym czasie konferencje prasowe.

 

Dzieki odpowiedniej taktyce Legia moze miec w meczu ponad 500 celnych podan i posiadanie pilki w okolicach +- 70% prawie jak Barcelona ;)

 

Zbyt silne druzyny (jak na to co zauwazylem po 17. kolejce) Gornik Zabrze (lider), Zaglebie Lubin, Cracovia, niedoszacowana Wisla, ktora walczy w srodku stawki.

 

Dziwna sytuacja ma miejsce jak jakis ogorek osiemnastoletni, z atrybutami w okolicach 10. jest zaniepokojony faktem, ze nie ma miejsca w pierwszej kadrze Wisly i bedzie musial poszukac sobie innego klubu...

 

Ogolnie jak co roku gra wprowadza sporo zmian, w tej wersji wiekszosc (poza ekranem taktycznym, a konkretnie samymi taktykami) jest udana i poszla w dobrym kierunku, cieszy tez fakt, ze poki co wszystko smiga szybko i sprawnie i mozna grac bez zadnych latek.

 

Nie zauwazylem zadnych dziwnie przekladanych meczy, jest tak jak byc powinno od piatku do poniedzialku.

 

Ale race na trybunach powalaja ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...