Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was ponownie nadal mam problem z ta gra i cos tego ze mam odpalac obraz za pomocą programu Deamon Tools i wyskakuje mi "Dysk nie jest sformantowany. System windows nie moze czytac tego typu dysku. Dysk moze bys uszkodzony lub uzywa formantu niezgodnego z systemem Windows."

 

CO mam zrobic czy to jakis blad.?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie wczoraj zainstalowałem CM o1/02 i działał, dziś wchodzę i chcę utworzyć nową gre a tu pojawia się komunikat: "za mało pamięci systemowej by utworzyć grę.Uwolnij więcej pamięci i ponów próbę."

 

Co trzeba zrobić? Przecież wczoraj normalnie się utworzyła gra a dziś już nie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Też tak czasem mam, jak jest dużo programów odpalonych i mam nawet giga wolnego ramu. Nie wiem dlaczego, ale CM nie widzi całego wolnego ramu. Zamknij po prostu część aplikacji odpalonych na kompie, powinno pomóc.

 

Jeśli by ktoś z was był zainteresowany, to wiem jak usunąć limit obcokrajowców w polskiej lidze. Postępujcie zgodnie z instrukcją zamieszczoną tutaj. W kroku ósmym znajdźcie poland_rules, dalej zgodnie z tą instrukcją. Znajdujemy dwie linijki.

 

Pierwsza: MOV BYTE PTR DS:[EDX+2],5 zmieniamy ją na MOV BYTE PTR DS:[EDX+1],32

 

Druga, znajdująca się nieco wyżej: MOV AL,5 zmieniamy ją na MOV AL,32

 

Dalej zapisujemy zmiany postępując zgodnie z instrukcją na champmanie i możemy się cieszyć polską ligą bez limitu obcokrajowców:)

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam, czy teraz jak CM udostępniony jest za free legalne jest "grzebanie" w pliku exe? Bo daje to trochę możliwości. Można by np zlikwidować podział na grupy w Polskiej Lidze, bo chyba właśnie w pliku exe jest to zakodowane? Tak jak np zmiana rozpoczęcia gry w poszczególnych ligach. (Mówię tu o "gołej" wersji gry, bez żadnych uaktualnień i patchów)

 

 

Post pod postem ale edytowanie poprzedniego nie było już możliwe :/

Odnośnik do komentarza

nawet na własny użytek? :>

 

przecież nikt, nie przyjdzie Ci do domu i nie będzie sprawdzał czy aby przypadkiem nie modyfikowałeś cm01/02 :D

 

btw dzięki za poradnik, dzięki niemu zmieniłem limity obcokrajowców w Anglii i Polsce

 

btw2 kolega vult parę postów nad Twoim postem także rozpisał jak zmienić limity obcokrajowców

Odnośnik do komentarza

Znalazłem coś jeszcze ciekawszego tutaj :D Otóż po krótce: okazuje się, że mając wszystkich zawodników w zespole, którzy mogą być najgorszymi patałachami, ale z parametrem positioning 19-20 i byle jaką taktyką, jesteśmy w stanie wygrywać praktycznie z każdym. To działa, przetestowałem na dwóch zespołach, w Anglii grając Rotherham w 1 sezonie: awans do premiership i puchar ligi, w 2 sezonie: mistrzostwo i puchar ligi, a w 3 sez.: ćwierćfinał LM (porażka z barcą w dwumeczu 1-0), mistrzostwo i FA Cup. Teraz w lidze niemieckiej awansowałem Augsburgiem z 3 ligi ponosząc tylko 1 porażkę i tracąc zaledwie 13 bramek, a aktualnie w 2 lidze po 5 kolejkach prowadze z kompletem zwycięstw, bramki 17-0. CM po tylu latach nadal potrafi mnie zaskakiwać:P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Panowie kiedyś znalazłem jakąś łatkę do poczciwego cm'a 01/02 dodającą składy ze starszych lat, nie pamiętam teraz czy był to sezon 91/92, 95/96 czy jeszcze jakiś inny, wszakże można było pograć na nieco "zakurzonych" składach, jeśli ktoś z Was ma namiary na takie cudo - będę wdzięczny!

Odnośnik do komentarza

W save'ie sie nie da zmieniać, konieczna jest edycja pliku exe, działa tylko przy rozpoczynaniu nowych gier, to samo dotyczy ilości zmian. Jedynym sposobem na work permit jest chyba tylko ustawienie wszystkim krajom przynależność do Unii, ale to już zmienia sens całej rozgrywki:P

Odnośnik do komentarza

no nie wiem. Obecnie nie ma chyba nigdzie limitów na obcokrajowców, a każdy klub w anglii, który chce jakiegoś zawodnika potrafi załatwić work permit. Ja nie słyszałem, żeby jakiś transfer nie doszedł do skutku bo ktoś nie dostał work permit. Natomiast w cm jest to naprawdę duże 'obciążenie'

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...