Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy, mam nadzieje że ktoś tu jeszcze zagląda. Mam problem mianowicice gram w cm01/02 z sezonem 2008-2009 wersja 3.9.68T (prawdopodobnie robiona przez Tapaniego) i wszystko jest okej poza tym że po mniej wiecej 3-4 sezonach zawodnicy z reprezentacji Anglii nie wracają do swoich klubów po meczach reprezentacji, przez co np taki Rooney przez np 5 lat nie zagrał w klubie ani meczu i to samo dotyczy innych graczy. Teraz tak samo mam poza Anglią z reprezentacją Hiszpani i Argentyny. Nie musze mówić ze nie da sie tak grac. Jest tak za kazdym razem niezależnie czy gram lige angielską czy nie. Szukałem po necie ale nigdzie nie widzialem podobnego problemu. Pytanie brzmi czy ktoś sie z tym spotkał i wie jak to rozwiązać? Nie chce mi sie przed kazdym meczem ponastwoym brać add manager i brac tych reprezentacji zeby zwalniać zawodnikow po meczach. Czy można zmienić coś w plikach tak aby te reprezentacje składały sie z samych "szaraków"?? Wiem ze to mozliwe ale niewiem który plik trzeba zmodyfikować i jak. Wszystkie propozycje mile widziane Pozdrawiam

 

P.S jako nowy i zamulony użytkownik załozyłem z tym pytaniem nowy temat ale mam nadzieje ze Admin wybaczy (może) i usunie (na pewno)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Siema...mam pytanko

Znalazłby może ktoś link do cm 01/02 na podstawie takiej,że zmieniałby ustawienia gry ? ..że tak to ujmę ;)

Składy mam ! z września !

Ale denerwuje mnie np . podział Tabeli polskiej na Grupy :/

- branie tylko 5 zawodników rezerwowych w anglii ;/

- stary system rozgrywek ligi mistrzów ..uefa ;/;/

 

...wiecie jaki patch ? jest potrzebny? ktoś może pomóc ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Chciałem z kumplem pograć przez neta w CM01/02, obaj mamy patcha 3.9.68 i przy próbie stworzenia gry u kogokolwiek pojawia się: The network game "nazwa gry" could not be created. Mamy zewnętrzne ip, próbowaliśmy też przez hamachi - bez skutku, nie mam pojęcia z jakiego powodu pojawia się ww. komunikat. Pomoże ktoś? Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Chciałem z kumplem pograć przez neta w CM01/02, obaj mamy patcha 3.9.68 i przy próbie stworzenia gry u kogokolwiek pojawia się: The network game "nazwa gry" could not be created. Mamy zewnętrzne ip, próbowaliśmy też przez hamachi - bez skutku, nie mam pojęcia z jakiego powodu pojawia się ww. komunikat. Pomoże ktoś? Byłbym wdzięczny.

 

http://www.champman0102.co.uk/forum/showpost.php?p=93&postcount=8 - tutaj są ciekawe wskazówki

Odnośnik do komentarza

Może ktoś się spotkał z takim problemem jak wywalanie z gry w przypadku wygrania Ligi Mistrzów polskim zespołem. Mi zdarza się to niemal w każdym sezonie jak sięgam po to trofeum. Musze albo odpaść z gry we wcześniejszym etapie, albo przegrać finał (nie zawsze skutkuje, czasami nawet jak przegram wyrzuca) albo opuścić klub do 1.07.

 

1. Tryb zgodności mam ustawiony Windows 98/Me - bo nie mam do wyboru Windowsa XP, ale gra mi się włącza bez problemów ( i pewnie działała by bez problemów jakby nie finał ligi mistrzów)

 

2. Patch to 3.9.68 i na to wgrane campatche 2.19,

3. Updata Feb. 2011 (luty 2011)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...