Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien bardzo dokuczliwy problem. Mianowicie gram GKS-em Katowice już 10 sezon, na tansfery mam budżet rzędu 300 mln dolarów a zarząd nie pozwala na transfer za 25 mln bo uważa że jest "unrealistic" i anuluje transfer. Jest to bardzo dokuczliwe bo nie pozwala sprowadzic wielkich gwiazd, a jak widac pieniądze na to są. Co moge zrobic?

Odnośnik do komentarza

Dzieki już mam ta gre. ale wyskakuje mi kolejny problem. Jak chce zagrac ta gre i wlaczam na start new game. to sie pokazuje to."no memory. there is not enough available system memory to create the game.Please tree up some more and try again. CO mam teraz zrobic.?:((( prosze... pomozcie mi.:((( bo bardzo chcialem to zagrac.

Odnośnik do komentarza

Jak zamontowac ten obraz.??? bo juz sciagnelem ten program i teraz nie wiem jak??? bo nie dziala mi ten montaz

 

A pozatym daje na montaz daemon cm0102.exe i wyskakuje... "dysk nie jest sformantowany. System WIndows nie moze czytac z tego typu dyskudysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodniego z systemem Windows." co mam zrobic czy ktos mial taki problem.???

Odnośnik do komentarza

Normalnie, czytając ze zrozumieniem i próbując- Tobie nawet tego się nie chce zrobić...www.google.pl- najlepsza pomoc,a bana tam napewno nie masz...jakbyś zrobił jak Ci kazał to byś miał ten problem rozwiązany...

ściągasz grę (już masz), wypalasz ją na płytce (chyba umiesz nagrać płytę?) lub odpalasz obraz za pomocą jakiegoś programu do tego przeznaczony (Deamon Tools- nawet masz w wersji pl, opcja zamontuj lub mount w angielskiej)...i grasz...

Mogę w ciemno założyć, że Ci się nie spodoba, więc chyba tracisz czas...bez urazy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...