Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

@ Kamtek

 

Wielkie dzięki! Szkoda, że to już nie działa.

 

@ Danlok

 

W takim razie zakładam, że to też znasz (wygląda, że to inny update):

http://cmfrenzy.com/index.php?option=com_remository&Itemid=111112&func=fileinfo&id=106

 

A na pewno chodzi tu o update autorstwa CM Sorted? Był też update o nazwie "CM Greece Upd CM 01/02", którego zrobił Periklis Triantafillis. Nie znalazłem tego pliku, ale znalazłem adres autora. Ten adres (nie wiem, czy jeszcze aktualny) to: peritri@gmx.net

 

Pozdrawiam, Czata

Odnośnik do komentarza

siemka wszystkim...mam nadzieje,ze ktos bd znal przyczyne tego co zaraz wam napisze :)

chodzi o to iz zainstalowalem sobie cm0102 na dysku C -wszytko gutt...dodalem do tego aktualizajce skladow,lig itp. z marca 2009 (nadmienilem pliki w data) "niby"wszystko gut..na koncu zainstalowalem tego patcha co jest do cm 3968...na pewno wiecie co to za patch-"niby" wszystko gut

czemu pisze te "niby" ? poniewaz nie dziala mi TYLKO POLSKA LIGA! jak zaznaczam inne np. anglia,francja,hiszpania to laduje sie do konca i sobie gram..jezeli dodalabym jeszcze do tego polska lige albo tylko polska bym zaznaczyl to przy ladowaniu gry w momencie gdy jest ten pasek ..data (zaraz po histories) gra wylacza sie za kazdym razem ! wyskakuje blad ;/ i mam do wyboru klikniecie wysylaj ! ..nie wysylaj ! . wiecie czemu ?!

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym przyśpieszyć komentarz meczowy cm 01-02 z łatką 3.9.62. już pytałem o to w innym temacie został zamknięty więc pytam tutaj. Dostałem link http://dylu.com/cm0102/ik

Ale niestety nie widać efektu nie wiem czym może to być spowodowane dodam że mam polski komentarz ale próbowałem na angielskim zmieniałem też nazwe ściąganego plikuna events_dan i też nic. Może coś poradzicie?

Odnośnik do komentarza

witam ponownie...moje pierwsze pytanie..czy wgl instnieje latka 3.9.60 ????? pytam sie,poniewaz zainstalowalem sobie cm01/02 i jak gram to w lewym grn rogu jest napisane,ze to version 3.9.60 ...sciagnalem sobie do tego uaktualnienie z marca 2009 i np nie dziala mi polska liga,czy np jak biore francuska lige to wyskakuje error z player cos tam cos tam..poprostu wyskakuja mi nie raz errory i cm sie wylacza...wiec jakiej latki potrzeuje aby wszystko dzialalo prawidlowo???

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Jestem fanem najpopularniejszego z CMów już od wielu lat. Rozegrałem niezliczoną ilość sezonów a gra wciąż mi się nie znudziła...

Ale do sedna sprawy - potrzebuję pomocy.

Ostatnio zmieniłem komputer i niestety z tego powodu pojawił się kłopot.

Otóż miałem save'a w którym nie było ograniczenia obcokrajowców w lidze polskiej a teraz jak odpalam save'a na nowym komputerze ograniczenie to znów się pojawiło - a mam juz w skladzie ponad 75% obcokrajowcow...

Obejście tego nie polegało na zmianie obywatelstwa wszystkich zawodników w grze etc. ale na zmianie czegoś w jakimś edytorze albo w kodzie gry - nie pamiętam dokładnie, dawno temu to zrobiłem a informacje jak to zrobić znalazłem na jakiejś stronie której teraz niestety nie potrafię odnaleźć.

Próbowałem skopiować folder 'Data' ze starego komputera na nowy ale to nie pomogło.

Może ktoś wie jak to zrobić żeby znieść te ograniczenia albo chociaż orientuje się gdzie tego szukać?

 

Dzięki za wszelką pomoc i mam nadzieję że będzie mi dane kontynuować grę (w tym save'ie miałem juz 2022 rok a moja Wisełka dzieliła i rządziła w Europie!)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Od pewnego czasu pogrywam w CM -a. Brakuje mi konsekwencji w tym procedurze, ale przede wszystkim czasu. Oraz umiejętności. Dotychczas grałem Śląskiem Wrocław i zająłem 6 miejsce. o

 

Mam pytanie do doświadczonych graczy - jak zacząć? Chodzi mi konkretnie o to czy mam wybrać znaną sobie wielką drużynę (znam zawodników, ich pozycje, duże budżety, styl gry) czy może raczej drużynę mniejszą z prezesem cierpliwym jak Święty Pański. Starać się budować zespół od podstaw w klubie bez wielkich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

Od pewnego czasu pogrywam w CM -a. Brakuje mi konsekwencji w tym procedurze, ale przede wszystkim czasu. Oraz umiejętności. Dotychczas grałem Śląskiem Wrocław i zająłem 6 miejsce. o

 

Mam pytanie do doświadczonych graczy - jak zacząć? Chodzi mi konkretnie o to czy mam wybrać znaną sobie wielką drużynę (znam zawodników, ich pozycje, duże budżety, styl gry) czy może raczej drużynę mniejszą z prezesem cierpliwym jak Święty Pański. Starać się budować zespół od podstaw w klubie bez wielkich oczekiwań.

Najlepiej zacząć uznanym zespołem np. Schalke 04, FC Barcelona, A.S. Roma, czy też ManU. Łatwiej się rozeznać wtedy w opcjach gry, szczególnie w taktyce. Z czasem można wziąć słabszy zespół.

Odnośnik do komentarza

mam dwa pytania.

1. co zrobic zeby skille byly kolorowe, np 20 czerwone a mniejsze skille innymi kolorami.

2. co zrobic aby czas uczeiwania na continute podczas holiday trwal 1s. a nie 3.

 

kiedys mialem taka wersje cm;a co to bylo ale na niej nie dziala update 2009 september.

Witam

Musisz ściągnąć Tapani patcher 2.16 i tam ustawic enable coloured attributes...i voila.

a jeśli chodzi o czas oczekiwania to ustawiasz game speed na 20 w tym samym tapani patcher.

Pozdro

P.S Link -> http://tapani.cs.chalmers.se/cm/cmpatcher-2.16.2.exe

Odnośnik do komentarza

mam dwa pytania.

1. co zrobic zeby skille byly kolorowe, np 20 czerwone a mniejsze skille innymi kolorami.

2. co zrobic aby czas uczeiwania na continute podczas holiday trwal 1s. a nie 3.

 

kiedys mialem taka wersje cm;a co to bylo ale na niej nie dziala update 2009 september.

Witam

Musisz ściągnąć Tapani patcher 2.16 i tam ustawic enable coloured attributes...i voila.

a jeśli chodzi o czas oczekiwania to ustawiasz game speed na 20 w tym samym tapani patcher.

Pozdro

P.S Link -> http://tapani.cs.cha...cher-2.16.2.exe

 

 

dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...