Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Znam zagadnienie:) zainstaluj grę bez śmieci typu sounds, quickstarts itp. To chyba komputer zawinił, miałem tak na athlonie... Jak grasz zamknij inne programy, a w momencie pakowania następnego sezonu na trybie pełnoekranowym naciśnij alt+tab i idź zrób sobie herbatę albo zapal fajkę. Po powrocie naciśnij CM`a na pasku. Pójdzie dalej, nie ma bata.

Odnośnik do komentarza
Znam zagadnienie:) zainstaluj grę bez śmieci typu sounds, quickstarts itp. To chyba komputer zawinił, miałem tak na athlonie... Jak grasz zamknij inne programy, a w momencie pakowania następnego sezonu na trybie pełnoekranowym naciśnij alt+tab i idź zrób sobie herbatę albo zapal fajkę. Po powrocie naciśnij CM`a na pasku. Pójdzie dalej, nie ma bata.

Wypraszam sobie :P Siedze na Athlonie (trochę lepszym, ale też Athlon) i wszystko działa :) Poza tym "śmiecy", które instalowane są z grą, nie powinny być powodem takich... awarii.

Odnośnik do komentarza

gram na czystej grze ściągniętej z oficjalnej strony. grałem w tego cma od 2002 roku jeszcze na athlonie 1200 i śmigał na max bazie aż milo, dopiero ta wersja z neta zaczęła sprawiać kłopoty.

 

dzięki za porady. Ten cm ma dla mnie ogromną wartość sentymentalna i pomaga przetrwać czekanie na optymalną łatkę x.x.x. do kolejnych FMów od 2005 do obecnego :D

Odnośnik do komentarza

Widzę, że panuje tu trochę nieporządek jeśli chodzi o zadawanie różnych pytań, więc pozwolę sobie otworzyć temat, w którym wszystkie wątpliwości będą rozwiązywane.

 

Zacznę od siebie. Czy w CM 01/02 klub może zmienić swój status z półprofesjonalnego na profesjonalny?

Odnośnik do komentarza
Odp: może, pod warunkiem że klub będzie przynosił stale zyski i piął się w górę podpisując z nowymi graczami umowy profesjonalne.

 

Zdarzyło Ci się to kiedyś? Grałem już kilka razy w Irlandii, Irlandii Północnej i tam nawet, kiedy udało mi się awansować dwa razy z rzędu do drugiej fazy Ligi Mistrzów, to nadal status był "semi- professional".

Odnośnik do komentarza

nie moge grac w gre na zadnym update :/

 

probowalem juz na kilku w tym takze na swoim, na deana, i na chapmanie z grudnia za kazdym razem jest to samo... wywala gre po sezonie 20 czerwca 2009, wyskakuje komunikat brak odpowiedzi - program nie odpowiada lub v.3.968T wc_oceania_league..cp1055 - o co tu chodzi ?? na starym systemie 98 chodzilo bez zarzutu, na xp jest caly czas to samo, w tym samym momencie wyrzuca, co robic ??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...