Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo miewam, a już gram w toto z dziesięć lat :) i to we wszystkich efemach i ceemach, nawet jeśli grać krótkimi podaniami i dominować w meczu, to czasami któryś zawodnik wykonuje maksymalnie te sto kilka podań, ale to od wielkiego święta, a nie w każdym meczu. Zazwyczaj boczni obrońcy albo któryś środkowy pomocnik ma w ciągu 90 minut koło 60 podań, i to jest wartością maksymalną.

Odnośnik do komentarza

Niezły patent, jako narzędzie pomocnicze, ale selekcja tylko na podstawie suchych atrybutów może być zdradliwa.

Wiadomo, że nie tylko to ale znacznie ułatwia sprawę. Dodatkowo zawsze brałem pod uwagę morale, jak ma very low albo low, nawet very good, jak na tej samej pozycji był nieco gorszy zawodnik z morale Superb, to brałem tego z superb. No i dochodzi kwestia taka, że jak napastnik zagra dwa mecze bez gola, to idzie odpocząć na trybuny.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, a właściwie teraz instaluję CM 01/02. Wówczas, w owym czasie zagrywałem się CM jak teraz FM 14, albo i lepiej. Sam nie wiem jak to będzie, jakie odczucia będę miał po latach. Raz zrobiłem próbę i mnie odrzuciło. Teraz daję sobie i grze kolejną szansę. A wszystko to dzięki koledze @Brachu. Podpowiedział, dał linka do pełnej i oryginalnej wersji. Jak spojrzałem na menu, to przypomniał mi się rok 2001. Jakaś pieprzona magia czy co???

Odnośnik do komentarza

 

Prawda, ale Panowie może wiecie dlaczego nie działa mi komenda "ARSE"? Wpisuję jak zawsze w polik i nic... Win 7. Jakieś pomysły?

Nigdy nie używałem, więc nie wiem czy działa pod Win7.

 

 

Pobawiłem się pikami i działa pod win 7. Widać statystyki prezesa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sezon 1 w Liverpoolu zakończony ;) Obfitował on w wiele emocji, a ostatecznie zgarnąłem aż trzy puchary : LM, FA CUP i League Cup, niestety w lidze byłem drugi przegrywając z Manchesterm tylko bilansem bramkowym, ale sezon mogę zaliczyć do udanych ;) Najlepszy gracz sezonu ? Michael Owen bez dwóch zdań, w 56 meczach w tym 6 z ławki strzelił 50 goli !!! Niesamowita gwiazda ;) Niebawem dorzucę screeny i dokładniejszy opis sezonu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...