Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zrobię tak:

 

1) zacznę grę od nova

 

2) vybiorę Bordeaux (grają v UEFA i mają chyba dużo hajsu na początek)

 

3) zrobię sobie CHEAP DREAM TEAM mianovicie: na ataku Tsigalko i To Madeira, pomoc: Śviętochovski, Moukoko, Kallstrom, Nikiforenko, Selakovic, na obronie Taribo Vest, Klompe na bramkę ?? nie viem.

 

4) Biorę taktykę "peter_mod2.tct" albo "destroyer.tct"

 

V pierszym sezonie bez problemu zdobyvam Mistrzostvo Francji, 2 puchary Francji i Puchar UEFA, v drugim sezonie dokupuję Pavła Brożka, Bakircioglu, Aghahovę i zdobyvam Ligę Mistrzóv.....

 

.....i zgłaszam się do pracy v lepszym klubie. Jeśli odrzucą moje podanie to znaczy że mam skopaną versję gry i będę musiał ją połamać (a mam oryginał zakupiony v 2002 roku)

 

 

 

Tak przy okazji - klawisz "w" zaginął na klawiaturze szanownemu koledze? ;>

 

Tak dokładnie vspomnianego klavisza barakuje na mojej klaviaturze :)

Odnośnik do komentarza
Może panaceum jest prostsze niz myslisz. Może wystarczy nainstalować 3.9.68 i Tapaniego?

 

Już kiedyś miałem zainstalovanego path Tapaniego i .68, ale zdecydovanie volę składy i klimat klasycznego CM 01/02 - straszny ze mnie konservatysta. Navet "gardzę" samą łatką .62 bo na niej darmovy Taribo Vest i Mvaruvari są już v europejskich klubach :)

 

Tvoje sukcesy v Bundeslidze zdobyvałeś na Tapanim rozumiem??? bo jak mi się znudzi aktualna rozgryvka to spróbuje na pathu jeśli to będzie jedyny ratunek

Odnośnik do komentarza
Na September nie ma jeszcze B Squad dla Almerii, wiem bo jak testowalem ustawienia to dam na holiday mnie rzuciło.

 

TakeCare, wyporzycz kiepów itd. i wtedy możesz użyć show available only. Wtedy wyświetlą Ci sie jedynie gracze którzy są aktualnie do Twojej dyspozyji

mialem na mysli december z zainstalowanym dodatkiem zozoa addon, czyli nie tylko tapani patch samym- o tym mowisz?

Odnośnik do komentarza

Jak v gołym ceemie objąć kadrę Bialorusi? viem że jest taka możlivość na paczu Tapaniego ale vtedy nie będe miał mega gviazd pokroju Tsigalko. Nikiforenko, Milevskiy, Beganskyi, Lisovskyi i vielu innych. Podobno vystarczy edytor save'ów Graeme Kelly'ego ale vytłumaczy mi ktoś jak to zrobić? i jakby podał mi kto linka do tego edytora to byłbym vdzięczny.

Odnośnik do komentarza

Hej!!!

Można użyć programu "cmexplorer". Do pobrania tu: http://www.champmaniacs.de/gdedit.html

To program autorstwa Yuri Kitashin Jr.'s.

Żeby objąć reprezentację Białorusi, należy posiadać save z własnym profilem, odnaleźć swój profil za pomocą tego programu i w okienku "National Team" zaznaczyć wybraną reprezentacją.

Dla bezpieczeństwa trzeba wcześniej "odwołać" aktualnego ewentualnego trenera tej reprezentacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Bundesliga to moja ulubiona CeeMowa liga wiec sukcesy to ja tam osiagalem i z Tapanim i bez :). To o czym pisałem to było już na Tapanim. Jednym z pierwszych z wersji 3. Dla mnie tamten klimat był dobry, ale wtedy gdy te kadry były w miare na czasie. W ubiegłe wakacje włączyłem Leeds i jakoś tak nie grało mi się bardzo wciągająco (może dlatego że nie grałem już tak cienko jak dawien dawno temu, kiedy to uwazalem że MU i Arsenal sa nie do przeskoczenia :P).

Odnośnik do komentarza

hmm ale tu jest temat o polskim obywatelstwie xD a nie o Hiszpanii ;P i jesli chce sie otrzymac szybko polskie obywatelstwo to mozna probowac wypozyczac... i by byl stalym zawodnikiem do konca sezonu to powinien otrzymac polski paszport... jesli nie to tak jak mowie odczekac 5-6 sezonow czasem dluzej... :)

Odnośnik do komentarza

kiedyś nie miałem takich problemów ale chcę pograć jako prawdziwy manager i zmieniać miejsca pracy. Dawno temu udało mi się, ale na gołej wersji gry, po awansie do serie A z Napoli zostać selekcjonerem Francji!!!, potem grając w Niemczech bez żadnych sukcesów - selekcjonerem Norwegii. teraz gram trzeci sezon w Wiśle: 2 MP, 3SPP , 1PL, 2 PP i próbuję zmienię bossa... bez szans. czy patch to tak utrudnia, czy moje morale w managerskim światku? w Polsce mam reputacje Superb, w świecie Average (207 pozycja). nawet w serie c moje podania nic nie dają! trafia mnie... co mam jeszcze z Wisłą ugrać żeby mnie świat zauważyl? mam ćwierćfinal uefa na koncie, druga rundę grupowa champions league... w życiu byłaby to pewna posada w 2bundesliga.

 

tak pisałem już na forum. minęło trochę czasu: 3MP, 4 SPP, 2PL, 3PP. Jestem 102 Managerem na Świecie (nadal average), w Polsce dumnie z morale Superb dominuje nadal. Skład? a pewnie: Tsigalko, Brożek, Harasimowicz, Świętochowski, To Madeira, N`Daye, West, Kałużny, Kaczmarek w bramce. Taktyka: GK DR DC DL DMC MC MC MC AML AMR FC. Co rok promowałem jakiegoś pilkarza na Europę i szedł za średnio 12mln $.A mnie nikt nigdzie nie chciał, nawet English Conference! Zwolniłem się, myśląc ze to wina reputacji i... pojawiła się propozycja z Vit. Setubal którą odrzuciłem, a potem chyba jakiś klub z 3 ligi Brazylii (Ituano? - nie pamietam). Chcą mnie tylko w Polsce w drugim sezonie tułaczki bez klubu. Gram na patchu 68. Zauważyłem że są tzw. gorące krzesła: Tottenham, Celtic, Sunderland, Charlton... co sezon wolna posada, normalnie notorycznie, a w Portugalii, przez cały sezon zagrożony manager, już nie pamiętam kto, zdobywa z FC Porto mistrzostwo, nie sądzę że liczy się coś jeszcze niż kasa klubowa i wyniki... absurd.

 

ten jobbug o którym mowa chyba jest faktem... sprawdze to Romą (chyba najlepszy skład na starcie, liga z reputacją itp), którą dawno nie grałem i napiszę.

Odnośnik do komentarza

krzysiek79 - Bo Wisła cienka jest :keke: A tak serio. Gdzieś czytałem, że wszystko zależy od Twojej narodowości. Ile w tym prawdy, to Ci nie powiem, ale raczej się sprawdza. Szybciej Cię zatrudnią w pierwszoligowcu w Polsce, niż zagranicą (jeżeli grasz Polakiem :P). Ja zawsze miałem wielki problem z tym i na różnych forach, różnie pisali czego to może być wina.

Odnośnik do komentarza

Możliwe z tym Polakiem. Pomysł trochę nieładny, ale czy poprawa w edytorze reputacji naszej ligi coś zmieni? czy jakichś parametrów w zakładce nations dla Polski? Oczywiście New Game. Co w nations trzeba by było ztuningować?;) hmm?

A może to być wina języka? Szkoccy managerowie w Anglii są normalką, a u mnie w grze Polska ma juz dwa kluby w LM, więc tak cienko to nie wygląda, na tle Szkocji... czy Belgowie w Holandii...

Grał ktoś jako Szwajcar? mają cztery języki urzędowe. Lub jako typ z krajów skandynawskich? Jak wyglądała sprawa zatrudnienia?

Odnośnik do komentarza

PrzeCzytaj to krzysiek79:

 

A ja v końcu otrzymałem porządną propozycje pracy!!!! :) jak pisałem vcześniej provadzę (provadziłem) Fc Pau z 3 ligi francuskiej, avansovałem z nim do ligue 1 i tułałem się po środku tabeli (do UEFA się dostałem), v drugim sezonie v piervszej lidze po vzmocnieniu składu (ściągałem veteranóv ze znanymi nazviskami za free) i zmianie taktyki szedłem po mistrza i po 2 puchary Francji. Ale pod koniec sezonu DRAMAT !!! zaczęło się od tego że przegrałem puchar ligi v ćvierćfinale z Nantes. No dobra zdarza się. Potem przyszedł czas na Puchar Francji, gdzie v finale grałem ze słabiutkim Niort'em... i przegrałem po fatalnym meczu. Moi piłkarze mieli "need to rest", mało kondycji, napastnicy byli przerażająco nieskuteczni :( zła passa trvała dalej, spadłem na 3 miejsce v lidze, lider mi uciekł o 10 pkt. Piłkarze zaczęli często faulovać i kończyłem mecze v dziesiątkę :( piłkarze byli zavieszeni vięc nie mogłem skomletovać jedenastki, a na domiar złego DOSTAŁEM KARĘ OD FIFY (finansovą) za brak dyscypliny v zespole! do tego doszły długi na 5 mln euro poniżej zera ( vysokie gaże davałem veteranom), zarząd zaczął być tylko "usatysfakcjonovany" moją pracą. Vyniki mnie nie broniły.... spadałem v rankingu manageróv.

 

....i stały się dvie rzeczy które zmieniły bieg vydarzeń. Z Cameroonem zdobyłem Puchar Narodóv Afryki A.D.2010. ranking managerski na śviecie podskoczył mi z miejsca 140 na 70 :) następnie moim Fc Pau zdobyłem puchar UEFA !!! miałem nieziemsko udane losovanie co rundę :

 

st. Patrick, Tirol Inn, Teplice, Ethnikos, Abereden (ćvierćfinał), Kaiserslautern (półfinał), Man UTD (finał)

 

Z rankingu śviatovego FAIR stałem się VERY GOOD, a ve Francji VORLD CLASS , jak vcześniej nie chcieli mnie navet v II lidze francuskiej to tydzień po finale pucharu UEFA otrzymałem propozycję pracy v Paris Saint Germain :) :)

 

CZyli morał jest taki żeby otrzymać PROPOZYCJĘ PRACY należy osiągnąć coś konkretnego, nie ma półśrodkóv, trzeba zdobyvać trofea v dobrych ligach i v Europie. Provadząc Visłę Krakóv musisz zdobyć Ligę Mistrzóv albo UEFA żeby ktoś cię docenił. Głupio że odrzuciłeś propozycje z Vit. Setubal bo to bagaty klub i ma dobrych piłkarzy (i liga portugalska ma viększy prestiż)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...