Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

I jest już odpowiedź dla wszystkich wyczekujących na temat nowego update'u od ChampMana:

 

After the much deserved summer break, ChampNewsreturns just in time for the close of the transfer window. As the real life transfers were hurriedly signed on the dotted line before the stroke of midnight, the cm0102 update team diligently transferred their digital counterparts for the latest data update, which is due out later this month.

 

A więc w tym miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Trochę z innej beczki...

 

W temacie CM/FM i wszystkich innych zdecydowanie zatrzymałem się na etapie 01/02, były próby podejścia do 2008, 2010, stety lub nie bez rezultatu. Zafascynowanie 01/02 trwa nieprzerwanie od niemal 13 lat więc chyba z czystym sumieniem mogę napisać o sobie per. weteran. Od dłuższego czasu na FB prowadzę FanPage tej serii, zdaje sobie sprawę, że to dość elitarne grono fanów ale jednak żyjące :) To elitarne grono zadaje sporo pytań, jest dość aktywne więc można wnioskować, że to nie są przypadkowi ludzie, ale kierując się ku sednu sprawy... szukam osób chętnych w stworzeniu strony www o tematyce 01/02, skromny "blog" dla prawdziwych fanatyków. Nie wymagam wiedzy technicznej względem strony czy własnych nakładów finansowych, to wszystko już jest, potrzebni tylko do redakcji pasjonaci, bez ciśnienia. Skłaniałbym się jednak ku ludziom w moim wieku czyli 28-32, takie cyfry pozwolą mi uwierzyć, że tematyka 01/02 faktycznie nie jest tobie obca (choć przecież bywają wyjątki). Mam spore doświadczenie w prowadzeniu takich projektów, w zasadzie mógłbym to robić sam ale lepiej "bawić się" z innymi.

 

Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem GG: 7002184 lub FB: https://www.facebook.com/marcin.golebiowski1983

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

ooo no wreszcie coś się tu ruszyło. Ja się zgłaszam do projektu. Mam w swoich zbiorach sporo materiałów/plików na temat CM 01/02, co prawda większość z forum champmana, ale kto by się tym przejmował :). Służę radą i pomocą. Sam prowadzę tu na forum karierę w cm 01/02.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Właśnie zainstalowałem to cudo, będzie to moje trzecie chyba podejście do gry (poprzednio tryb 1d mnie zniechęcił). Wwaliłem maksymalną bazę danych, i wszystkie ligi, razem z niższymi (poza Lower Por i Sve). I tu mam pytania: czy nie przegialem bardzo z ilością lig? Sprzęt szału nie robi: Procesor 2x1.8 oraz 4giga Ram. Wiem, że gra mocno wiekowa, ale chodzi mi o to aby śmigało w miarę szybko, by mając godzinę czasu coś pograć :) Czy w miarę postępu w sezonach rozgrywka zwalnia, czy tylko dłużej trwa zapisywanie i wczytanie sejwa? No i jeszcze trzecie pytanie - wystarczy ostatni patch, aby wszystkie poprzednie zmiany funkcjonowały, chyba 3.9.68, czy jakoś tak (gra mi się tera tworzy) a nie chcę tracić czasu :) ps. pierwszy sejw ma 88,1 MB

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...