Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Dobra to jeszcze weź mnie naprowadź jak uruchomić w tym daemon tools żeby nie prosiło o płytę.

odpalasz program, jak się uruchomi to masz taką ikonkę z dużym zielonym plusem. klikasz ją i zaznaczasz Cm 01/02. już nie powinien wołać o płytę.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio postanowiłem sobie pograć w starego dobrego CM, ściągnąłem najnowszego patcha, uaktualnienie i spolszczenie i... klops, bo po pierwsze gra nie jest spolszczona, nie wiem co zrobiłem źle, wszystko robiłem jak w instrukcji, a po drugie przy rozpoczynaniu nowej gry na etapie bodajże "Game Data" gra wywala mnie do pulpitu i wyłącza się bez żadnego komunikatu o błędzie.

Ma ktoś pomysł czym jest to spowodowane?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

No to chujnia, bo pięciu zawodników na ławce w lidze angielskiej nieco zabija pole manewru (z bramkarzem mam na zmiany zaledwie czterech graczy, z czego jeden to jakiś uniwersalny obrońca, a ponadto w obwodzie zostaje DMC/MC+AMR/AML+SC) :/. W lidze Niemieckiej, gdzie na ławce możemy posadzić 6 graczy, jest w tej kwestii nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza

No to chujnia, bo pięciu zawodników na ławce w lidze angielskiej nieco zabija pole manewru (z bramkarzem mam na zmiany zaledwie czterech graczy, z czego jeden to jakiś uniwersalny obrońca, a ponadto w obwodzie zostaje DMC/MC+AMR/AML+SC) :/. W lidze Niemieckiej, gdzie na ławce możemy posadzić 6 graczy, jest w tej kwestii nieco lepiej.

 

Będąc starym wyjadaczem, odpowiem Ci krótko i na temat:

 

"Po kiego wuja Ci GK :>" raz na jakiś czas ma kontuzję lub złapie czerwo. Granie bez GK się opłaca.

 

Ja mam zawsze GK ale zawsze ma zawodników wielopozycyjnych na ławce. SC, AML/F, AMC/R/ DC/DMC. Zawsze mogę wstawić AMC na MC i tyle. Gram GK-DC-DC-DMC-DMC-DMC-MC-MR-ML-AMC-SC.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...