Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dla wielu osób (w tym dla mnie) irytująca jest struktura polskiej ligi w CM 01/02, postanowiłem coś z tym zrobić. Otóż zamieniłem ligę polską z belgijską. Mamy więc teraz 3 ligi: pierwsza i druga po 18 drużyn i trzecia 2 grupy po 16. Z tego linku możecie to pobrać. Zaznaczam, że składy są z sezonu 2001/02, ale chyba lepsze to niż nic, bo i tak pół dnia to robiłem (najbardziej czasochłonna była zamiana historii rozgrywek). Jako smaczek dodam też, że zwiększyłem nieco pieniądze za ligę mistrzów (awans do fazy grupowej $7,25M, wygrany mecz $1,3M). ;P

 

Pozdro,

Vult

Odnośnik do komentarza

Nie martw sie Vitalisku, regeny są w 100% polskie.:D Nie wiem, skąd ten mit, że jak zamienisz ligę, to masz obce regeny. Jak ktoś nie umie lig zamieniać, to niech się za to nie bierze:P Jedyna rzecz, która z pewnością NIE przeszkadza w grze, to jeśli twój gracz pauzuje za kartki to jest napisane '1 match Belgian league ban'. Działa wyśmienicie. Jeśli chcesz ściągać, to lepiej z tego linka, bo w porównaniu z poprzednią wersją poprawiłem kasę za transmisje TV (w lidze belgijskiej jest $80,000, zmieniłem na $1,5M w ekstraklasie i $750k w pierwszej lidze, bo za 80k nie da się wyżyć przez rok). Good Luck, Have Fun.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Witam.

Mam taki problem ze podczas wgrywania ligi francuskiej w trakcie "loading league" nastepuje blad i gra sie wylacza, wszystkie inne ligi chodza. Przyczyna tego stanu rzeczy, tak mi sie wydaje jest to ze we francuskiej second division mam 19 zespolow zamiast 20!dodam ze bawie sie edytorem i bylem w trakcie robienia wlasnego updata, ale robie to na cm'owskim edytorze tak wiec tam nie mozna zrobic takiej rzeczy ze zapisac date jak sie ma nie pelna liczbe klubow w ligach. Dodam takze ze w tej chwili otwierajac standardowego edytora nie moge dodac zespolu do tej ligi bo liga ma 19/19 zespolow:/ a zalezy mi zeby jednak ta liga chodzila, oczywiscie rownoczesnie nie tracac tego czego zrobilem w edytorze od momentu bledu. Aha dzieki jednemu edytoowi chyba o nazwie Cm3proeditor udalo mi sie dodac klub do tej ligi i powrocic do 20/20 zespolow w lidze, i rowniez wykazuje to standardowy edytor ale wtedy to juz mi zadna liga nie wchodzi:/ tak wiec prosilbym o jakies sugestie, pomysly, rady bo nie chce tracic sporej liczby danych i wracac to poprzedniej zapisanej kopii

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałem ze szwagrem pograć w CM 01/02 gołego, bez patchy po sieci. Mamy hamachi jesteśmy w 1 sieci i co? Nie mogę nawet założyć gry, bo mam komunikat :

The network game "nazwa" could not created

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Czy zna ktoś edytor, przy pomocy którego można siłą dodać siebie jako menadżera reprezentacji? :)

W mojej wersji funkcjonuje bug - federacje państw afrykańskich wyrzucają menadżerów po każdych eliminacji MŚ - bez względu na wynik tych eliminacji czy całej historii prowadzenia danej reprezentacji :/

 

ps. jak siłą przejąć reprezentację dodając nowego menadżera do gry wiem, interesuje mnie siłowe przejęcie reprezentacji w jakimś edytorze.

 

ps2. jak miło zobaczyć, że to forum jeszcze funkcjonuje ;)

Odnośnik do komentarza

..kontynuując OT: jak miło zobaczyć znajome twarze na znajomym forum ;) Wiesz Kamtek.. jak mogłem inaczej spożytkować piękny okres bezrobocia, niż wrócić do cmka ;) :)

 

 

..a na temat jeszcze: a może jest możliwość zupgrejdowania sejva do spaczowanej uprzednio gry do werssji .68 (to chyba finalna łatka?)? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...