Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gram w CMa i jednak brakuje mi w nim dużo tego wszystkiego co powstało w serii przez ostatnie praktycznie 15 lat... Na tę chwilę nie mam zdania. Chcę niby grać w dobrego starego CM 01/02, ale coś mnie powstrzymuje by znowu "wejść" w niego całkowicie... Np. pozycja kapitana jest pominięta, znaczy w ogóle nie ma wpływu na rozgrywkę kogo tak naprawdę wybierzemy, albo komu w trakcie sezonu pozbawimy opaski....

a ja mam tak, że nie mogę się na nowe FM`y przesiąść, 2006 jeszcze spoko, gorzej z tymi nowszymi.

 

Ale co Cię tak przyciąga właśnie do CM 01/02?

Odnośnik do komentarza

 

 

Gram w CMa i jednak brakuje mi w nim dużo tego wszystkiego co powstało w serii przez ostatnie praktycznie 15 lat... Na tę chwilę nie mam zdania. Chcę niby grać w dobrego starego CM 01/02, ale coś mnie powstrzymuje by znowu "wejść" w niego całkowicie... Np. pozycja kapitana jest pominięta, znaczy w ogóle nie ma wpływu na rozgrywkę kogo tak naprawdę wybierzemy, albo komu w trakcie sezonu pozbawimy opaski....

a ja mam tak, że nie mogę się na nowe FM`y przesiąść, 2006 jeszcze spoko, gorzej z tymi nowszymi.

 

Ale co Cię tak przyciąga właśnie do CM 01/02?

 

Pociągały mnie sukcesy odnoszone w przeszłości, czyli 10 lat temu i jego w pewnym sensie prostota, tj. brak ról taktycznych, rozbudowany trening, konferencje prasowe, agenci. Skołci reklamujący zawodników, na których Cię nie stać. Tak jest w 14. Jedyny FM, gdzie w miarę grałem jeszcze to 2006.

 

Może mnie skusisz na grę w 2014 ?

Odnośnik do komentarza

W Bracha to też sentyment starego do starego :p

Ja od CM 00/01 potem 01/02 zaczynałem, więc coś o tym wiem. Po pewnym czasie daje się odczuć hmm..pewnie braki? No nie wiem. Wiadomo, że uboższa wersja po stokroć i w ogóle, ale (szczególnie) CM01/02 ma TO COŚ. Chociażby, że można sobie jeden sezon w dzień śmignąć. W nowszych ja już tak nie mam, nie ma możliwości. No chyba, że ktoś siedzi 24h ;)

 

Aaaa no i CM 01/02 miał podział na ofensywę i defensywę czego teraz (!!!!! :qwa: !!!!!) brakuje. A to mega istotna rzecz. Wiem, wiem- tam nie działało to za dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja gram zmiennie , teraz cm03/04 , poźniej 01/02 czasem popykam w FM 2006 . Reszta fm mi się nie podoba , nie wiem dlaczego . FM 2012 też spoko , lecz za dużo rozbudowań dla mnie . FM 2015 , że tak powiem ssie totalnie , grałem 3 sezony Barceloną z tego w 1 sezonie 7 miejscie w lidze , w drugim sezonie 13 a w trzeciem spadek z Messim i ekipą....

Odnośnik do komentarza

Ja w CM 01/02 zagrywałem się bardzo. Pamiętam, że potrafiłem siedzieć do 5- 6 rano i po paru godzinach snu znowu wracać do gry. Teraz od jakiegoś czasu wróciłem do 01/02, ale własnie nie mogę odnaleźć tego czegoś, co mnie tak przyciągało...

Tak na marginesie, to walczę w szwedzkiej lidze zespołem Pitea IF. To najniższa liga.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Panowie, polecam wbić na stronę champmana i pobrać .exe z usuniętym bugiem, ograniczającym znalezienie pracy w zagranicznych klubach, niezależnie od wybranej narodowości.

Teraz to gdzie nas chcą, zależy tylko od naszej reputacji - jeśli będziesz dobry, będą Cię chciały dobre kluby - po wygraniu Copa Mercosur z San Lorenzo trafiłem prosto do Interu managerem narodowości argentyńskiej.

Zmiana dotyczy również managerów komputerowych - ci lepsi skaczą między ligami jak szaleni.

Niby zmiana kosmetyczna, ale mnie osobiście na dobre (po raz kolejny) przyciągnęła do stareńkiego CM01/02.

PS. Nie gryzie się z updatami, tapani patchem i JLPatchem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Witam! Mam wielką prośbę. Parę lat temu zainstalowałem patcha do CM 01-02 i chciałbym znów pograć na owym patchu , niestety nie pamiętam , który to był. Jeżeli chodzi o wskazówki to był tam dostępny za darmo zawodnik, Keneth Andreassen , prawie same 20. Atrybuty zawodników były na kolorowo. Im bliżej 20 tym odcień zmieniał się z żółtego do czerwieni. Pamiętam jeszcze ,że komentarz w meczach był znacznie przyspieszony. Jeżeli ktoś wie o jakim patchu piszę proszę o odpowiedź, będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

To działało w 03/04 :P, ale poradziłem sobie.

 

Gram w 01/02, ale znalazłem fajną bazę danych - z sezonu 98/99. Szkoda, że nie ma całej ligi PL, ale i tak fajnie się gra. Wziąłem Inter. Chciałem kupić kozaków z River - Saviolę i Aimara, ale Javier nie chciał przyjść, a za Aimara chcieli za dużo.

 

Kupiłem za to 19-letniego Pletikosę, 24-letniego Hugo Ibarrę oraz 30-letniego Le Saux :D.

 

Skład:

GK - Pagliuca, Frey, Pletikosa

D - Ibarra, Le Saux, J. Zanetti, Silvestre, West, Bergomi, Colonnese, Simić

M - Simeone, Winter, Ze Elias, Djorkaeef, Pirlo

A - Baggio, Ronaldo, Ventola, Zamorano

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Pobrałem sobie obraz CMa. Chciałem trochę pograć w ramach odpoczynku od FM'a jednak na Windows 7 nie mogę uruchomić. Problem z pamięcią jak podaj na Windows XP. Macie jakieś pomysły jak uruchomić? :)

Spróbuj: Prawy klik na "Mój komputer"-Właściwości-Zaawansowane-Wydajność-Pamięć wirtualna-Bez pliku stronicowania-Zmień-Restart komputera.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uruchomiłem tego CMa na W7. pomogła rada MaKKa. Teraz mam takie pytanko czy pamięta ktoś jakie były przysłowiowe kiler taktyki do tej wersji? ( Goła gra, bez żadych patchy czy updatów) Znalazłem na starym dysku setki tych taktyk. Szczególnie pamiętam jedna. DrunkRobs. Rzeczywiście na kilka sezonów naprawdę kiler. Teraz już jedak przestała działać. Ktoś coś pamięta? Było ich napewno więcej ale w żaden sposób nie potrafię sobie już zazw przypomnieć. :) Jeśli ktoś zainteresowany to taktyki mogę udostępnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...