Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem fakt narodowości polskiej i sezon na Holiday że wszystkimi ligami da Ci mega utrudnienie. Może Queen Park z Scottish Third Divison - stały status amatorski

Link do wiki http://en.m.wikipedia.org/wiki/Queen%27s_Park_F.C.

Queens Park to dobra opcja. Oni grają na stadionie narodowym, który jest dla nich, jak finansowy kamień u szyji. Generuje to to, kilkaset tysięcy funtów długu rocznie i nawet potem w Lidze Mistrzów zapełnia się tylko w niewielkim procencie.

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej beniaminka polskiej drugiej ligi

Dokładnie tak. Wróciłem z urlopu i sam szukam. Chcę mieć w tej kwestii większy wpływ na rozwój wydarzeń.

 

 

P.S.

Z uporem maniaka Arka Gdynia próbuje mnie namówić na posadę, ale jestem twardy :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Taki mam pomysł by pograć San Marino Calcio i jesli starczy mi zapału, gdy będzie już mocnym klubem powiedzmy z Serie A bazując na wychowankach cos osiagnać z kadrą San Marino. W informacjach ogolnych o klubie jednak napisane jest "Italian" Grał ktos może nimi i pamięta czy jest szansa na tworzenie sie regenów narodowości sanmarynskiej, jak w nowszych efemach?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy w CM można zacząć karierę jako bezrobotny, czy to dopiero później dodali?

Mi świta, że musisz wybrać klub aby rozpocząć rozgrywkę, tzn. ładuje się najpierw ligi, wybiera dane naszego Menago i dalej wybieraszvklub, chyba że jest możliwość otwarcia swego profilu i wybrania opcji Holiday
Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba nie ma i jedynym wyjściem jestem wybór klubu, następnie podanie się do dymisji i już jako bezrobotny szukanie nowego. Opcję zaczynania jako bezrobotny dodali chyba później. Tak mi się wydaję, ale pewny nie jestem ...

Nie mam jak teraz tego sprawdzić stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba nie ma i jedynym wyjściem jestem wybór klubu, następnie podanie się do dymisji i już jako bezrobotny szukanie nowego. Opcję zaczynania jako bezrobotny dodali chyba później. Tak mi się wydaję, ale pewny nie jestem ...

Nie mam jak teraz tego sprawdzić stąd moje pytanie.

Sprawdziłem, najpierw trzeba wybrać klub, następnie można się zwolnić

Odnośnik do komentarza

Najlepiej więc wybrać taki bez menedżera, aby nie robić zamieszania :) na czystym CM m.in. Farnborough, Scarborough, Exeter, Hamburger, Motherwell, Orlen Płock czy Śląsk. Pytanie tylko - jjeśli się zaraz zwolnisz, czy Cię gdzieś zatrudnią :)

Można z czystym sumieniem stwierdzić, że trzeba czekać koło sezonu, a w przypadku narodowości polskiej pozostanie mu beniaminek 2 ligi polskiej

Odnośnik do komentarza

 

 

Można z czystym sumieniem stwierdzić, że trzeba czekać koło sezonu, a w przypadku narodowości polskiej pozostanie mu beniaminek 2 ligi polskiej

 

Jak dobrze pamiętam, to jest jeszcze szansa otrzymania posady w najniższej lidze szwedzkiej.

 

w Szwecji jeszcze nie grałem

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Gram w CMa i jednak brakuje mi w nim dużo tego wszystkiego co powstało w serii przez ostatnie praktycznie 15 lat... Na tę chwilę nie mam zdania. Chcę niby grać w dobrego starego CM 01/02, ale coś mnie powstrzymuje by znowu "wejść" w niego całkowicie... Np. pozycja kapitana jest pominięta, znaczy w ogóle nie ma wpływu na rozgrywkę kogo tak naprawdę wybierzemy, albo komu w trakcie sezonu pozbawimy opaski....

Odnośnik do komentarza

Gram w CMa i jednak brakuje mi w nim dużo tego wszystkiego co powstało w serii przez ostatnie praktycznie 15 lat... Na tę chwilę nie mam zdania. Chcę niby grać w dobrego starego CM 01/02, ale coś mnie powstrzymuje by znowu "wejść" w niego całkowicie... Np. pozycja kapitana jest pominięta, znaczy w ogóle nie ma wpływu na rozgrywkę kogo tak naprawdę wybierzemy, albo komu w trakcie sezonu pozbawimy opaski....

a ja mam tak, że nie mogę się na nowe FM`y przesiąść, 2006 jeszcze spoko, gorzej z tymi nowszymi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...