Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

1. Jak znalazł to oki!. HC w CM-ie trochę kuleje, w Anglii i większych ligach jeszcze ujdzie ale np. w Japonii to porażka, wyszukiwanie juniorów przez cały sezon tylko Koreańczycy (cudzoziemcy - 5 w klubie, w składzie 3). Zatrudnianie trenerów i scoutów do niższych lig toże nie kmini. Tak więc ... po co się katować Zasady własne!

2. Tolko urlop. (szkoda że nie da się daty powrotu wybrać. :(

 

Czy komuś działa import listy z CM Scout?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Żeby wystartować grę pokombinuj z trybem zgodności, a co do "/" to napisałem Ci w shoutboxie, ale tu też napiszę. W spolszczeniu trzeba wpisać "\" a nie "/", czyli to co trzeba wpisać powinno wyglądać tak: cmpl\cmpl.txt i data\language.ldb Nie zapomnij wcisnąć przycisku "Add TXT To LDB" tak, żeby po chwili wyskoczyło Ci "Function Completed"

Odnośnik do komentarza

Szukać godzinę tego to wstyd. Dziękuje bardzo.

 

Pytanie numer dwa. Jak przygotować moich zawodników dobrze do sezonu? Ponieważ początek jako taki mam, ale po 4-5 meczach siada wszystko i po prostu przegrywam jak leci z byle kim .

 

I ewentualnie z jakąś dobrą rozpiską treningów możecie się podzielić?

Odnośnik do komentarza

trening jest banalny

pilkarze z pola nie trenuja goalkeeping

napastnicy wszystko medium,shooting hard

pomocnicy wszystko medium.skills hard

obroncy wszystko medium ,tactics hard

bramkarze shooting light,goalkeeping hard ,reszta medium

 

nic nie zmieniam w treningu przez okragly rok,nie robie zadnych przygotowan ,zongluje tylko pilkarzami np pilkarzy d/dm przesuwam raz do pomocy a raz do obrony,am/f raz do ataku,raz do pomocy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hej chcialby wrocic do cm 01-02 pronlem jest jedynie taki ze wkurza mnie limit obcokrajowcow w polsce da sie to jakies usunac?w anglli zreszta tez wiem ze jest tapani patch ale przy uzyciu tego patcha musze zaczynac gre w 2010 roku a ja chcialbym zaczac normalnie i bez zadnych update skladow itp poprostu gola wersja prosze o szybka pomoc jesli to mozliwe kilka stron wczesniej widzialem post i jest link do poradnika jak to zmienic ale niestety klikajac na to nie ma takiej strony pozdrawiam prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam.

Panowie, zamarzyłem sobie aby ponownie zagrać w starego dobrego Cm`a dla którego kiedyś zrywałem się ze szkoły.

Pobrałem plik iso z grą z oficjalnej strony, ale niestety nie mogę zainstalować gry. Po uruchomieniu pliku setup zmienia się rozdzielczość i nic więcej się nie dzieje. W menadżerze zadań widać ze program "pracuje gdzieś w tle". Gdy włączę bezpośrednio plik exe wyskakuje błąd v3.9.60 LAnglib cpp..389. Pracuję na Win 8. Zna ktoś jakiś magiczny sposób na uruchomienie gry?

Odnośnik do komentarza

Witam.

Panowie, zamarzyłem sobie aby ponownie zagrać w starego dobrego Cm`a dla którego kiedyś zrywałem się ze szkoły.

Pobrałem plik iso z grą z oficjalnej strony, ale niestety nie mogę zainstalować gry. Po uruchomieniu pliku setup zmienia się rozdzielczość i nic więcej się nie dzieje. W menadżerze zadań widać ze program "pracuje gdzieś w tle". Gdy włączę bezpośrednio plik exe wyskakuje błąd v3.9.60 LAnglib cpp..389. Pracuję na Win 8. Zna ktoś jakiś magiczny sposób na uruchomienie gry?

 

trzeba ustawić, uruchom w trybie zgodności, przynajmniej tak jak na Win 7

 

Otwierasz właściwości ikony i tam trzeba poszukać tej opcji, jak jest oczywiście.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Która według was część FM lub CM jest najlepsza?Przyznawać się , ja oddam pół głosu na CM03/04 a pół na FM 2006! :)

Ile ludu tyle głosów ;)

FM14 miodzio jest. Cm 01/02 zawsze w sercu zostanie. W jeden dzień się sezon grało, miodność, zacięcie, nauka angielskiego itp itd. Długo by gadać :p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...