Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej drużynie mam tylko czterech zawodników, którzy nie są na szaro, natomiast w zespole rezerwowym mam sporo graczy, ale tylko zaznaczonych na szaro.

 

czterech pilkarzy na starcie :o dziwne

 

No nie ma w tym nic dziwnego, z biegiem gry, z niższych lig mogą awansować zespoły w ogóle bez jednego aktywnego piłkarza i bez sztabu szkoleniowego. Ciesz się, że masz ich na początku aż czterech.

 

Zakontraktować szaraków z rezerw? Takie rzeczy to nie w cm3.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Ktos moglby wstawic taktyke 442Plymouth ??

Chodzi Ci zapewne o moją taktykę z bocznymi napastnikami, tak? Poniżej jest post z osobnego tematu dotyczącego taktyk. Linki nadal aktualne (o dziwo!).

 

442 tapani _as2 - REWELACJA. Najlepsza taktyka 442 jaką widziałem. Koniec z formacjami z kosmosu - zwykłe 442 które daje radę wszędzie. (aczkolwiek jak chcecie 10 razy z rzędu wygrać LM to polecam inne taktyki). Jedyna taktyka z tu podanych, której nie uznaję za czit. ;)

A widziałeś / pamiętasz moją 442 Plymouth, że tak nieskromnie wrącę? Na starym forum było trochę o niej (m.in. link do opisu), a że forum padło, to można zobaczyć w web archive

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jaka jest róźniaca między ligą aktywną a nieaktywną w tym CM-ie? Jestem nieco zielony w tym temacie ;). W lidze nieaktywnej rozgrywki toczą się normalnie, można kupować z tamtąd piłkarzy, ale nie można objąć klubu?

 

I jeszcze jedno pytanie: czy przy zmianie klubu znaczenie ma narodowość?

Odnośnik do komentarza

Jaka jest róźniaca między ligą aktywną a nieaktywną w tym CM-ie? Jestem nieco zielony w tym temacie ;). W lidze nieaktywnej rozgrywki toczą się normalnie, można kupować z tamtąd piłkarzy, ale nie można objąć klubu?

 

I jeszcze jedno pytanie: czy przy zmianie klubu znaczenie ma narodowość?

 

Ad. 1

 

Tak

 

Ad.2.

 

Tak

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...