Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Miki088

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

gdyby ta gra nie miała podziału na 2 ligi w polskiej pociskał bym bez przerwy....niestety podczas wydawania cm01-02 trafił nam się zajebiście zj... eksperyment PZPU czyli ten nieszczęsny podział, przez który mimo wszelkich prób źle się gra....

podmianka lig o czym pisze Dean tylko częsciowo załatwia problem, bo wszystko ma swoje konsekwencje, a to problem z regensami, a to problem z odpalaniem jakiś lig, itd, itp...

Odnośnik do komentarza

hej. po format c siadlem znowu do cm`a... po prostu nie da sie inaczej:) do rzeczy. kiedys nie mialem takich problemow ale chce pograc jako prawdziwy manager i zmieniac miejsca pracy troche. kiedys udalo mi sie np po awansie do serie a z napoli zostac selekcjonerem francji!!!, potem grajac w niemczech bez zadnych sukcesow - selekcjonerem norwegii. teraz gram trzeci sezon w wisle: 2 MP, 3SPP , 1PL, 2 PP i probuje zmienic bossa... bez szans. czy patch to tak utrudnia, czy moje morale w managerskim swiatku? w Polsce mam reputacje Superb, w swiecie Average (207 pozycja). nawet w serie c moje podania nic nie daja! trafia mnie... co mam jescze z wislą ugrac zeby mnie swiat zauwazyl? mam cwiercfinal uefa, druga runde grupowa champions league... w zyciu bylaby to pewna posada w 2bundesliga.

 

help, jakies tipsy macie?

 

sorki ze w tym wątku, ale to tez malutki problem:) dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Prowadziłem Nk Zagreb przez 4 sezony. Zdobyłem dwa puchary chorwacji. Doprowadziłem raz klub do mistrzostwa kraju i fazy grupowej ligi mistrzów. Nastepnie przeszedłem do FC Pau (III liga francuska - nigdzie indziej mnie nie chcieli). Z Fc Pau awansowałem do II ligi (z drugiego miejsca), a następnie do I ligi (z trzeciego miejsca). Tym samym trenerem prowadzę reprezentacje Kamerunu. Zdobyłem 2 miejsce w Pucharze Narodów Afryki (2006) i 3 miejsce (2008). Teraz mam sezon 2008/2009 tułam się po środku tabeli ligue 1 z Fc Pau. I problem polega na tym ze nie chcą mnie zatrudnić w innych klubach (chcieli mnie jedynie w widzewie). Może by mnie zatrudnili w III lidze francuskiej lub III belgijskiej ale to nie spełnia moich ambicji :)

 

Moja narodowość to francuz, w rankingu managerow we Francji jestem 6 (jesli chodzi o manager points mam 10 pozycje). Na swiecie jestem w pierwszej 30.

 

Dlaczego nie mogę przejąć lepszego klubu? np. Bordaux, Monaco, Marseille albo Standard Liege lub AEK Atheny, Borussia Mondeblah ? albo nawet drugoligowego w Niemczech czy 1 ligowego w Anglii.

 

w czym tkwI problem? narodowosc mam dobrą, manager points mam. Czy trzeba byc w top 10 na swiecie zeby otrzymac robotę w lepszym klubie?

 

moja versja CM jest czysta bez pathy, pelna versja płytova (.60). Taribo west jest jeszcze do wzięcia za free na początku.

 

PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza

Niestety w CM jeśli chodzi o zatrudnienie, szczególnie w innych krajach musisz mieć naprawde silną markę i sukcesy które nie są awansem do 1 ligi tylko LM czy podobne. Ja podczas kariery Hertha (walczyłem nimi o mistrzostwo w pierwszym sezonie, Bayern zwolnil, jeszcze wtedy Magatha, zglosiłem się... i dostałem tą posadę!) - Bayern (2x mistrz, LM) dostałem posade w Stuttgarcie (mistrz) a potem postanowilem przenieść się na wyspy do Chelsea co ciekawsze poprzez Scuntorphe United więc jeśli masz znaczące sukcesy to sie dostaniesz do dobrego klubu.

Odnośnik do komentarza

W chwili obecnej zacząłem grę drużyną z hiszpańskiej Second Division B - Almeria U.D.. Drużyna ta, to to samo, co każda inna drużyna walcząca o utrzymanie w lidze. Jednak po jej objęciu, zapaliła mi się żaróweczka nad głową - Almeria nie ma rezerw, czyli w Hiszpanii drużyny "B". Czy po pewnym czasie zarząd "tworzy" coś takiego w klubie?

Odnośnik do komentarza
TakeCare, wyporzycz kiepów itd. i wtedy możesz użyć show available only. Wtedy wyświetlą Ci sie jedynie gracze którzy są aktualnie do Twojej dyspozyji

Mam 3/4 drużyny wypożyczyć? :-k Nie no, daję rade tak. Nie jest źle jak na razie, ale będzie gorzej, kiedy pojawią się newgeni... Nie będę miał ich gdzie sprawdzić :/

Odnośnik do komentarza

Zależy od państva v którym grasz. V Polsce i Belgii obyvatelstvo ma sie po 3 latach (v cm 01 02 z tego co pamietam też to oboviązuje). Ale to tylko teoria v praktyce można otrzymać drugą narodovość navet po kilku sezonach.

 

Pamiętam że provadząc kadrę Polski chciałem naturalizovać Moussa Yahayę z Legii i się nie dało navet po paru sezonach :( ale udało mi się to z Emmanuelem Ekvueme z Polonii :)

 

i jeszcze jedna vażna rzecz. Jak się naturalizuje zavodnika to trzeba go dodać na shortlistę selekcjonerem.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam że v Fm 2007 poprovadziłem 4 sezony visłę krakóv i otrzymałem propozycję pracy z Auxerre. Po dvóch latach pracy ve Francji zgłosił się po mnie Bayern Monachium co mnie trochę zaviodło (zero realizmu). Zostałem ve Francji i przyjąłem ofertę Marsylii. Mimo iż nie zdobyłem mistrzostva Francji ani nie miałem znaczących sukcesóv na arenie europejskiej zgłosiła się po mnie Valencia. Przystałem na ich ofertę i zdobyłem Mistrza Hiszpanii i Ligę Mistrzóv po czym zażenovany vyłączyłem Fm.

 

A v Cm 01 02 to jednak zbyt utrudnili zmianę miejsca pracy :( ciąglę siedzę v Fc Pau.

 

Słyszałem o czymś takim jak JOB BUG ( CM 01 02 ). Czy mógłby mi ktoś vytłumaczyć na czym polega i v której versji CM vystępuje ???

Odnośnik do komentarza

Kiedyś pisano, że po zainstalowaniu patcha 3.9.68 nasze podania o angaż w innym niż prowadzonym klubie były regularnie odrzucane (bez względu na reputację, etc.). Przyznam jednak szczerze, że nie kojarzę, bym miał podobne problemy.

 

Tak przy okazji - klawisz "w" zaginął na klawiaturze szanownemu koledze? ;>

Odnośnik do komentarza

Różnie z tym bywa - czasami zawodnik może dostać obywatelstwo po 2-3 sezonach, czasami wcale (może odrzuca?). Zwykle trwa to jednak około 5 sezonów. Wieść gminna niesie, że najlepiej żeby kopacz grał cały czas w jednej drużynie.

 

Z ciekawostek dodam że podczas gry Realem Sociedad każdy mój FGN dostawał obywatelstwo hiszpańskie zaraz po tym jak pojawiła się oferta na tego zawodnika z wielkiego klubu (zazwyczaj Real Madryt). Cóż, hiszpańskie animozje, lub bogaty możw więcej ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...