Skocz do zawartości

Vlog około piłkarski


nowasinho

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wrzucać co niedzielę, co do dokładnej godziny to nie jestem w stanie powiedzieć ale docelowo około 16 :)

 

 

Co do przeniesienia spoko, tak jak mówię, tutaj widziałem podobne tematy (blog i jakieś filmiki) więc wydawał mi się odpowiedni, jeśli jest lepsze miejsce to przepraszam ale nie znalazłem ;)

Odnośnik do komentarza

Nowy film pojawi się na kanale o 15, nie wiem czy będę miał wtedy dostęp do kompa dlatego pisze już teraz i linkuje kanał: https://www.youtube.com/channel/UCHUVJCa6yG7QoMmvWn-ls0A

 

Dzięki za wszystkie komentarze :) Mam nadzieję że jest progres w porównaniu do zeszłego tygodnia a i z tła zniknęły niepotrzebne graty ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Dwa tysiące jedenastym" a nie "dwutysięcznym jedenastym" ;)

Ale sam materiał bardzo fajny, powodzenia :)

Kurcze, muszę się w końcu oduczyć tak mówić... Dzięki za zwrócenie uwagi ;)

 

na razie jest obiecująco, trochę mnie irytuje Twoja dykcja, ale jak będziesz regularnie publikował powinienem się do tego przyzwyczaić

Dzięki! Liczę, że z czasem uda mi się to poprawić, kwestia treningu :)

 

 

 

Kolejny odcinek trafił wczoraj na kanał. Zapraszam do oglądania :)

https://www.youtube.com/watch?v=YBqUpHjCKLE

Odnośnik do komentarza

czy mi się wydaje czy nagrywasz w narożniku pokoju ? z oświetleniem nadal nie jest najlepiej, dość ciemny masz pierwszy plan jak i tło.

Nie wydaje Ci się, mam dosyć ciasny pokój, a i stworzenie tego pustego kąta wymagało sporego przemeblowania. Mam jedną lampę, próbowałem dołożyć do tego blendę ale jak wspomniałem miejsca jest niewiele i nie byłem w stanie jej ustawić tak żeby nie łapała się w kadr. Pomyślę nad drugą lampą jak mi się uda trochę mamony odłożyć, bo chciałbym coś porządnego (obecna jest z niższej półki).

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...