Skocz do zawartości
Zapraszamy do nominowania swoich kandydatów, którzy przez najbliższe pół roku mieliby być moderatorami na Forum
TEMAT DO NOMINACJI
nowasinho

Vlog około piłkarski

Rekomendowane odpowiedzi

propsy, fajny materiał, temat faktycznie... chyba się tu nie nadaje, spodziewaj się, że gdzieś go zmigrujemy ;)

kiedy kolejna część ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Planuję wrzucać co niedzielę, co do dokładnej godziny to nie jestem w stanie powiedzieć ale docelowo około 16 :)

Co do przeniesienia spoko, tak jak mówię, tutaj widziałem podobne tematy (blog i jakieś filmiki) więc wydawał mi się odpowiedni, jeśli jest lepsze miejsce to przepraszam ale nie znalazłem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkiem fajnie jak na debiut, czekam na kolejny odcinek. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Not bad :) Parę wpadek językowych, ale uciekają w niezłej treści. Przydałaby się jakaś muzyczka w tle bo jakoś tak smutno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

brak muzyki w tle to jedna z wiekszych zalet tego materiału :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Markowicz i Kotarski to jakaś przepustka do polskiego jutuba? Also, cięcie w 1:28 i inny balans bieli rażą w oczy ;) Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy film pojawi się na kanale o 15, nie wiem czy będę miał wtedy dostęp do kompa dlatego pisze już teraz i linkuje kanał: https://www.youtube.com/channel/UCHUVJCa6yG7QoMmvWn-ls0A

Dzięki za wszystkie komentarze :) Mam nadzieję że jest progres w porównaniu do zeszłego tygodnia a i z tła zniknęły niepotrzebne graty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Dwa tysiące jedenastym" a nie "dwutysięcznym jedenastym" ;)

Ale sam materiał bardzo fajny, powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na razie jest obiecująco, trochę mnie irytuje Twoja dykcja, ale jak będziesz regularnie publikował powinienem się do tego przyzwyczaić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Dwa tysiące jedenastym" a nie "dwutysięcznym jedenastym" ;)

Ale sam materiał bardzo fajny, powodzenia :)

Kurcze, muszę się w końcu oduczyć tak mówić... Dzięki za zwrócenie uwagi ;)

na razie jest obiecująco, trochę mnie irytuje Twoja dykcja, ale jak będziesz regularnie publikował powinienem się do tego przyzwyczaić

Dzięki! Liczę, że z czasem uda mi się to poprawić, kwestia treningu :)

Kolejny odcinek trafił wczoraj na kanał. Zapraszam do oglądania :)

https://www.youtube.com/watch?v=YBqUpHjCKLE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy mi się wydaje czy nagrywasz w narożniku pokoju ? z oświetleniem nadal nie jest najlepiej, dość ciemny masz pierwszy plan jak i tło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy mi się wydaje czy nagrywasz w narożniku pokoju ? z oświetleniem nadal nie jest najlepiej, dość ciemny masz pierwszy plan jak i tło.

Nie wydaje Ci się, mam dosyć ciasny pokój, a i stworzenie tego pustego kąta wymagało sporego przemeblowania. Mam jedną lampę, próbowałem dołożyć do tego blendę ale jak wspomniałem miejsca jest niewiele i nie byłem w stanie jej ustawić tak żeby nie łapała się w kadr. Pomyślę nad drugą lampą jak mi się uda trochę mamony odłożyć, bo chciałbym coś porządnego (obecna jest z niższej półki).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po obejrzeniu wszystkich odcinków dałem suba i czekam na dalszy rozwój kanału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta