Skocz do zawartości

Piosenki z reklam


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam prośbę. Chodzi mi o tytuł pewnej piosenki. Śpiewa ją jakiś murzyn, ubrany na biało i spacerujący po ulicy. W pewnym momencie łapie jakieś stworzenie i je całuje, a jakiś samochód przez niego przejeżdża. Oprócz niego występują jakieś laski w bikini. Zna ktoś tego tytuł? Słyszałem kilka razy na VIVIE, ale ani razu nie podali tytułu po końcu piosenki, a na początek nigdy nie trafiłem :/.

Coś mi się kojarzy, że chodzi Ci o Rio- Shine on

Odnośnik do komentarza
Również mam prośbę. Chodzi mi o tytuł pewnej piosenki. Śpiewa ją jakiś murzyn, ubrany na biało i spacerujący po ulicy. W pewnym momencie łapie jakieś stworzenie i je całuje, a jakiś samochód przez niego przejeżdża. Oprócz niego występują jakieś laski w bikini. Zna ktoś tego tytuł? Słyszałem kilka razy na VIVIE, ale ani razu nie podali tytułu po końcu piosenki, a na początek nigdy nie trafiłem :/ .

Coś mi się kojarzy, że chodzi Ci o Rio- Shine on

Dokładnie :D . Wielkie dzięki :* .

Odnośnik do komentarza
Dość nietypowa prośba.

 

Kojarzy ktoś może, teledysk i teraz:

- wokalistka to jakaś amerykanka bym powiedział, blond włosy, lekkie loki, jedna z legend muzyki rozrywkowej

- ogólnie klip robiony w sposób jak są robione prezentacje pogody, wokalistka jest na środku, a w tle różne obrazy. Z tego co kojarzę to takie przyśpieszone ruchy na ulice, czy też chmury na niebie etc

- klip dość stary, 4-8lat na mój gust

 

nie było to Madonny frozen bądź american pie

 

Wiem, że to dość ogólny opis i w ogóle, ale :help: plz :)

 

Wydaje mi sie ze to Alanis Morisette, ale nie moge znalezc odpowiedniego teledysku :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
Moze ktos ogladal....taki urywek najlepszych momentow Barcy, leci na PS/PSE,co to za piosenka? Zaczyna sie w odleglych czasach, a konczu na golu Ronaldinho z Realem, czy Eto'o i Belletiego z Arsenalem...

Na pewno Like a Rolling Stone, oryginalnie Boba Dylana, ale tutaj chyba w wykonaniu Rolling Stones.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Może nie jest to piosenka z reklamy, ale czy ktoś mógłby mi pomóc w znalezieniu piosenki "Can't take my eyes off you" w wykonaniu Franka Sinatry?

Mylona jest ona bardzo często z wykonaniem Frankiego Valli (link do jego wykonania). Nie mówię, że wykonanie jest słabe, ale... Sinatra to Sinatra ;). Gdyby ktoś znalazł jakiś link będę niezwykle wdzięczny. Dla osób które tytułu nie kojarzą - I love you baby (chyba teraz każdy sobie skojarzy) - że tak powiem główne słowa pozwalające rozpoznać utwór ;)

Odnośnik do komentarza

Ok - pewien jesteś, że to wykonanie zostało gdziekolwiek zarejestrowane, bo w samo wykonanie nie mam podstaw by wątpić, aczkolwiek poza wzmianką na Wikipedii śladów brak (poza tym jeszcze na last.fm jest ślad, ale w to bym nie wierzył, bo ludzie różne absurdalne rzeczy tagują, a co dopiero wiarygodne).

 

Największa znana mi baza danych utworów muzycznych Franka Sinatry nie pokazuje ani w prawidłowym tytule, ani w błędnym ("Can't take my eyes off of you")

Odnośnik do komentarza

No to Ci napisałem wyżej - w allmusic (internetowa muzyczna baza danych) nie ma informacji o zarejestrowanym wykonaniu "Can't take..." przez Franka. Być może wykonywał to na żywo (gdzieś kiedyś), ale na jego płytach tego utworu nie ma.

 

Co do podanego przez Ciebie linka - nie wiem dlaczego, ale na Sinatrę mi to nie wygląda ;), to przecież zupełnie inny głos (wysoki, Frank miał głos basowy bardziej, posłuchaj choćby Moon River - lepszego wytłumaczenia nie sklecę, bo na teorii muzyki się nie znam)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...