Skocz do zawartości

Czy da się jakoś wygrywać, jak się nie umie grać?


XardasKSP

Rekomendowane odpowiedzi

I mówisz, iż to nie jest realistyczne? :>

Jak moze byc realistyczne ze tabela sie dopasowuje do formy akurat mojej druzyny? Jak Piast wygrywa w Ekstraklasie to jakos Legia niezaczela wygrywac wiecej niz zwykle a spadkowicze niezrezygnowali calkowicie z gry..... Nie chodzi o koncowke meczu tylko caly sezon. I jak gra uklada zawsze scenariusz wydarzen aby byl na maxa denerwujacy. To pewnie przypadek no ale jak gra sama pisze ze sedzia podarowal karnego w prezencie to jest jak nabijanie sie z gracza.... i to oczywiscie w tym jedynym waznym meczu. Moze sie zdarzyc jedno dwa wnerwiajace zdarzenia ale jakie jest prawdopodobienstwo ze zdarzy sie wszystko co tylko moze sie zdarzyc i dokladnie idealnie w takim momencie by zdenerwowalo najmocniej?

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie tradycyjnie ukradli mi najlepszego obronce a do nowego sezonu wcisneli 2ch spadkowiczow z wyzszej ligi a nie jednego jak powinni.... No i ruszlo dziadostwo sezon 2gi (po polowie okolo pierwszego) i jak zwykle wygrywaja ale i musieli przyjac w zad z Sejna 4-3.... a potem najgorsze ze wszystkiego i siebie 2-2 z Florø po 27 strzalach w tym 14 celnych.... A tamci 2 strzaly 2 celne a dziad w bramce tradycyjnie co strzal celny to wpuszcza.... i jeszcze cholernik ma od FMa note 7,1 i 14 chwytanie.... a ten rywali nota 6,6 a dwoil sie i troil w bramce.... jak to ten FM ocenia chyba jak weszlo w ustaw lige.... I po 5ciu meczach 10 punktow a Mjøndalen 11 a Alta 9. W pucharze norwegii przynajmniej przeszli 2 rundy bez bycia ogranym przez ogroki ktore im zawsze jakos szczesliwie FM losuje (bo odpasc z ogrokiem wnerwia a z lepszymi juz nie ).

Odnośnik do komentarza

 

 

To może lepiej nie graj w tę grę?

Nieda sie trzeba grac zeby wygrac :D

 

To nie jęcz jak baba, tylko graj :kekeke:

A poważnie już mówiąc- przypomnij jak wygląda nastawienie i styl Twej drużyny?

 

Dokladnie jak w taktyce SirGoalAlot. A najmocniej mnie teraz wkurwia ze dziad ktory ma niby PA 7 to znowu sie kontuzjowal najpierw 2 miesiace i ledwo zagral 10 minut i szmaciarz lezy jak zul pod lawka na srodku murawy i tym razem 3-4 miesiecy pobierania pensji bez gry a ja nie mam napastnika ktory bedzie gole ladowal.... A Mjøndalen idzie leb w leb 17 punktow....

 

http://www.fmnorge.com/forum/topic/19105-sir-goalalot/oraz http://www.fm-base.co.uk/forum/share-download-fm-15-tactics/331200-sir-goalalot-15-3-2-4-2-3-1-a.html

Odnośnik do komentarza

No ok, ale jaki styl i nastawienie ma ta taxa? W opisie nie ma info, a ja już odinstalowałem FM15.

Kontratak i sztywno. Zagralem 3cia runde pucharu Norwegii oczywiscie taka zeby z ligowym rywalem grac za chwile i oczywiscie grali do dogrywki...... ale co juz cudem sie okazalo wygrali w tej dogrywce :D Tyle ze za wejscie do 4tej rundy nie ma kokosow dopiero w cwiercfinale sa a na drodze znienawidzone Follo ktore awansowalo lige wyzej.

 

PS. Puchar fajny ale pewnie beda zmeczeni w zad wezma w lidze i szlag trafi awans.

Odnośnik do komentarza

Z kontra sa zbytnio cofnieci i musze ofensywnie ustawiac jak graja z dziadami. Bo maja problemy z wbiciem gola. Za to z przyjeciem w dupe najmniejszych nie maja. Z Ullensaker Kisa rozumiem padniete moje scierwo ale nie grali dobrze atakowali strzelali po trybunach. A tamci 3 razy akcja i trzy razy szmata w bramce wpuscila.... a moi tylko 2 strzelili i juz Mjøndalen ma 20 punktow a moje dziadostwo 17..... Nic z tego nie bedzie.... nie wiem jak mi sie kiedys cud zdarzyl ze wygralem ta lige..... i gralem w 1 divisjon....

Odnośnik do komentarza

Jak grasz z ogórami, to dajesz Defensywa. Wciągniesz ich na swoją połowę i wyprowadzisz kontrę. Tu co prawda jest taktyka do 14, ale Vami wszystko fajnie nakreślił-> http://forumcm.net/index.php/topic/6928-fm-2014-patch-143-4312-la-serena-ultimate-ultymatywne-zaoranie-silnika-meczowego-duzo-screenow/

Hmmm jakos to inaczej dziala jak daje ofensywa z ogorami to wtedy czasem gola moje dziady wcisna. Z kontry z lepszymi wciskaja czasem. A kiedys jak na ofensywie ta taktyka przebujalem sezon ta z ze strony CM Tinkermans fantastic to wygrali i awansowali do 1 divisjon... tylko potem straszliwe batozenie.... a ta nowa byla juz uzyta za pozno by cos uratowac....

 

PS. Wygrali z Gjøvik-Lyn 2-0 tylko nic to nie da bo oczywiscie Arnøy wylapal zolta kartke i za 3 pauzuje najlepszy obronca, a w nastepnym meczu Mjønnegowno ktore walczy o awans i w dodatku mecz na wyjezdzie. Wiec przyjma w zad komputerowi znowu sie spadnie na podloge a save do kosza i od nowa wszystko od srodka sezonu 2014..... no ale najpierw zobacze czy napewno xD

 

No i mecz w toku po pierwszej polowie wygrywaja 1-0 z Mjøndalen..... ciekawe czy bedzie cud i sie uda i sezon wygrany z awansem czy tez tradycyjnie zaraz 2 bramki w zad i po sezonie. Tak to w tej lidze wyglada gdzie gra sie do okolo 60 punktow a konczy o 2 punkty jako mistrz lub jako przegrany po 26 kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Bylo juz tak pieknie bylo juz tak bosko Jakobsen i 2-0 w 61 minucie.... ale czym by moje dziady byly jakby tego nie spier**lily..... ano dziadami by nie byly. Wiec oczywiscie po roznym pilka od lba kogos wpadla..... a potem 89 minuta przypadkowe zle podanie i dziadzidzicz lbem strzela nad moim szmaciarzem w bramce i 2-2 w 90 minucie meczu..... a juz Mjønnegowno mialo buta na gardle to nie... remis i sa 1 punkt przede mna w tabeli i awans jest nadal sprawa przypadku........

Odnośnik do komentarza

Dalej sprawy potoczyly sie tak ze zemscily sie dziady & sedzia na Follo..... tyle ze to tylko w pucharze norwegii wiec musztarda bez obiadu. Wygrali i awansowali do (sic!) Cwiercfinalu Pucharu Norwegii gdzie Rosenborg skopie dziadeksow z 6-0. Puchar pucharem.... wymienilbym to z radoscia na dociagniecie tamtego 2-0 do konca..... w kolejnym ligowym meczu gladka wygrana z Sortland 4-2 oczywiscie popisal sie szmatex w bramce wpuszczajac dwa farfocle skierowane w swiatlo bramki przez rywala ale atak byl tak mocny ze nic to Sortland nie dalo..... I wygladalo ze juz bedzie pieknie lecz Mjønnepikksugere strzelili na 1-0 z Gjøvik-Lyn w ostatnich minutach swojego meczu i w tabeli po 12 rozegranych kolejkach. Mjøndalen 25 punktow a Harstad 24 punkty...... Wyczuwam zaciekla walke do konca w ktorej to FM sprawi iz moje dziady dostana napadu sraczki w ostatnim meczu sezonu i Mjøndalen awansuje.....

Odnośnik do komentarza

UPDATE: Po 19stu kolejkach 7 kolejek od konca Harstad 43 punkty a Mjøndalen 40 punktow. Dziady sie znaczaco poprawily zremisowali tylko jeden mecz z MO IL reszte wygrali nieliczac skopania 3-0 w pucharze Norwegii w cwiercfinale przez Rosenborg (i tak wpadlo 1,2 mln PLN za cwiercfinal oraz 600 000 za bilety (chyba polowa zysku z biletow przez Rosenborg sprzedanych a na Lerkendal duuuzo kibicow bylo ogladac).

 

Pozostala koncowka sezonu i wiara w to ze dziady dadza rade bo Mjøndalen tez ma 5 wygranych z rzedu i jeszcze mecz bezposredni bedzie na wlasnym boisku.

Odnośnik do komentarza

No i sie zaczyna..... Moje dziady w koncowce przyjmuja w dupe od Alty i 1-1 mecz sie konczy.... A Mjønneswinstwo oczywiscie wszystko wygrywa juz 7 meczow z rzedu.... I moje dziady 47 punktow a Mjønnescierwo 46.... W pozostalych 3ch ligach na tym samym poziomie rozgrywkowym lider ktory ma najwiecej punktow ma 40......... I jak tu nie myslec ze FM jest podly jak u mnie Mjønneswinstwo ma 46 a 2 stracilo punkty z moimi dziadami remisujac.... ?

Odnośnik do komentarza

No i zdarzyl sie cud moje dziady wzniosly sie na poziom prawie ze ponad dziadowski i wygrali 3-1 z Mjøndalen.... po czym Mjøndalen sie calkowicie poddalo i przegralo jeszcze jeden mecz wiec moi na luzie wygrali wszystko do konca zdobyli Mistrzostwo z 60 punktami a Mjøndalen skonczylo na 52. I czas na 1. Divisjon wielki powrot :D

Odnośnik do komentarza

I oto zdarzyl sie wielki CUD. Dziady zaczely udawac ze potrafia grac :D Zima do ekipy "nieudacznikow z Harstad" dolaczylo 2ch zawodnikow Vetle Vinje srodkowy pomocnik oraz Theodor Nilsen mlody bramkarz rezerowowy. Pojawilo sie takze 2ch obiecujacych juniorow wsrod kandydatow na przyszlych "pilkarnikow" Harstad IL. Pozniej dziadexy potrenowaly kondycyjnie w lutym aby w Marcu rozpoczac sparingi ktore o dziwo wypadly nadzwyczaj dobrze jedynie z Molde przyjeli zaledwie 1-0 w zad. A Molde to jak wiadomo topowa druzyna Tippeligaen wiec jak na dziadow ktorzy wlasnie awansowali do 1.dvisjon calkiem niezle.

 

No i wreszcie sezon. Zaczeli jak na dziadow przystalo na otwarcie Harstad stadionu z nowymi krzeselkami i zawrotna liczba 430 "kiboli" czyli 2 kontry Haugesund, 2 celne strzaly i 2krotnie "bramkarnik" wpuszcza. I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to ze w drugiej polowie napastnik moich dziadow Karl Christian Karlsen strzela PRZEWROTKA na 1-2 nie do wiary. Ktoz by po dziadexach sie czegos takiego spodziewal. A im dalej tym lepiej, kontrola na boisku Haugesund ktore jest jednym z faworytow ligi nie dochodzi do pilki nie atakuje, nasz szmaciarz w bramce nie ma co wpuscic az nadchodzi 86 minuta i pomocnik Jørgen Bakke laduje wreszcie celnie w bramke i jest 2-2 !!! Po jakichs 16 strzalach trafili !!! Moglismy nawet to wygrac w doliczonym czasie gry ale sedzia pokazal ze bramka ze spalonego.....

 

Cuda na tym sie nieskonczyly bo mecz na wyjezdzie ze Strømmen ktore 3-1 wygralo swoj pierwszy mecz z niezlym rywalem..... Moje dziady wychodza jak wsciekle kontruja perfekcyjnie i laduja 4 bramki. Bramkarnik niechcialbyc gorszy i obronil az 2 celne strzaly Strømmen. Dziady triumfuja 4-0 !!! na wyjezdzie.... nieslychane! W kolejnym meczu Egersund bedace ostatnie w tabeli przyjechalo na dziad arena do Harstad. Wreszcie jakas odpowiednia druzyna 0 strzelonych i 8 w zad przyjetych bramek w 2ch pierwszych meczach sezonu. Harstad zawiodlo..... zawiodlo oczekiwania ze po tak dobrym poczatku musi sie cos skaszanic. Zagrali poprawnie dali rade wbili 2 zadnego nie przyjeli w zad i po 3ch meczach 7 punktow i LIDER (sic!) tabeli 1 ligi......

 

Nastepny mecz bedzie z Lyn, ciekawe kiedy dziady znow zaczna grac jak to dziady. Narazie jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...