Skocz do zawartości

Czy da się jakoś wygrywać, jak się nie umie grać?


XardasKSP

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozostaje sprobowac, jak dasz rade wbij gdzies twoja taktyke

Pomyślę nad tym :D

Spróbuj na swoim zespole (skoro już dobrze zna 4-2-3-1) pokombinować z indywidualnymi poleceniami.

 

 

Pokombinowac znaczy sie skasuje wszystkie skoro nie mam zielonego pojecia co oni potrafia a czego nie potrafia :D

 

A taktyke wbij jak bedziesz mogl :D

Odnośnik do komentarza

Zapoznaj się z tym, jeśli jeszcze nie czytałeś -> http://forumcm.net/index.php/topic/8081-dobor-taktyki-fm-15-16/

Może coś pomoże.

 

Wiem ze mozna samemu cos wymyslic, tylko najczesciej tak jak w prawdziwym zyciu nameczysz sie i nameczysz a bedzie gorsze od tego co juz ktos zrobil duzo lepiej.

 

Czasami najwieksza sztuka to zastosowac cos co jest dobre i tylko nic niespiep**** :D Tak w zyciu jak i w grze :D

 

Jak bedziesz mogl to wbij twoja taktyke :D No chyba ze tajna :D Bo jakby ja znali to chociazby w joint story by lepiej wygrywali :D

Odnośnik do komentarza

 

Czasami najwieksza sztuka to zastosowac cos co jest dobre i tylko nic niespiep**** :D Tak w zyciu jak i w grze :D

 

Największą sztuką to jest zrobić coś, co działa i sprawdza się samemu.

 

 

Gdybys w rzeczywistej pilce byl trenerem i wiedzial co robi Mourinho (i co robil jak trenowal w nizszych ligach Portugalskich) to probowalbys samemu wlasnej mysli szkoleniowej zeby sie troche sprawdzilo czy sprobowalbys jednak osiagnac cos wiecej ? Gram w gre dla przyjemnosci i sa to dla mnie tak jakby "fantazyjne rozgrywki" ktore sobie ogladam, wiec niechce sie napracowac nad wymyslaniem kola od nowa tylko sobie pograc dlatego wole juz sprawdzone dobre taktyki :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jak sie okazuje FM 2017 okazal sie wybawieniem wszystkich FMowych problemow, moze dlatego ze dodali az tyle lig dodatkowych. Jako trener bez klubu zaczalem MKS Star Starachowice i pierwszy sezon jako tako ale odrazu doczlapali do 61 punktow i awansu z okregowki. Drugiego sezonu IV ligi minelo 23 z 34 kolejek i 12 punktow przewagi na druzynami na 2 i 3 miejscu normalnie kosmos wszystko sie wygrywa jedna tylko porazka i 3 remisy. Taktyka ze steama "possesion & goals" tez 4-2-3-1 jak te z FM 2015 tylko tym razem to serio dziala.

No i scout pokazuje duzo lepiej ten wbudowany ktorzy zawodnicy sa najlepsi i zgodza sie przejsc do klubu. Poprostu cos pieknego jednak ten FM 2015 to byl jakis wybitnie trudny.

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak sie to jeszcze CM nazywalo i biegaly kropki ale tam tez w ktorejs wersji nie bylo trudno pamietam Dyskobolia wtedy gralem w LM nawet potem sie zrobily FMy trudniejsze a FM 2015 to w ogole zadna taktyka z tych z netu niechciala "wejsc" i poprostu wygrywac.

No ale FM 2017 pod tym wzgledem idealny drugi sezon zakonczony 87 punktow czyli 15 przewagi na rezerwami Korony Kielce i nadchodzi III liga grupa IV. Do tego zawodnikow jakims cudem sie udalo utrzymac chociaz klub polprofesjonalny tylko jednego juniora za 100 000 PLN + 50 % nastepnego transferu popchnalem bo i tak ofensywnych pomocnikow od groma mam a budzet jak jest pod kreska to niechca kursu trenerskiego kolejnego dac :D . Normalnie az przyjemnie odpalac kolejny mecz na wiosne zadnej porazki ale oczywiscie remis z odpadnieciem po karnych w cwiercfinale swietokrzyskiego pucharu okregowego.

Mysle ze nawet jak na takiego fajnego FMa to w III lidze zaczna sie schody bo zawodnicy rywali tez juz maja po 80 punktow a lepszych nie ma skad wziac na szczescie sie juniorzy rozwijaja grajac na swoich pozycjach poza tym ktory ma potencjal na 158 punktow ale niechce sie rozwijac uparcie na 74 zostal :D

W kazdym badz razie wlasnie docieram do przedsezonowych przygotowan i mysle co zrobic zeby mi niewykradli zawodnikow. Jest pieknie nie umiem grac a wygrywam, takie FMy lubie :D

Odnośnik do komentarza

 

 

a FM 2015 to w ogole zadna taktyka z tych z netu niechciala "wejsc" i poprostu wygrywac.

Hmmm, dziwne. Właśnie dopiero co w drugim sezonie od objęcia Nottm Forest wygrałem LE, pokonałem w finale Lyon 6-3. W lidze wicemistrzostwo.

Nie mam taktyki z neta. A kombinowałem trochę z taktyką. Choćby teraz, bo będąc na urlopie zapomniałem, co zmieniałem w taxie i musiałem na nowy układać to i owo.

FM15 jest dziwny i owszem, ale bez przesady.

 

FM17 Ci pasuje, bo wygrywasz, ot co.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie to cobym niezrobil w FM 2015 to i tak mi niechcieli wygrywac, a w FM 2017 taktyka z neta dziala jak jakies "wunderwaffe" albo to moze zamiast geniescouta tak dziala ten scout wbudowany w FMa ze pokazuje prawdziwe staty zawodnikow a tamten moze niecalkiem prawdziwe i stad tak roznica. Okazalo sie ze w III lidze mozna polzawodowe kontrakty podpisac z zawodnikami wiec duze kluby nie ogola mnie z talentow ktore maja w III lidze tez cos pograc bo co miesiac im staty podskakuja w gore.

No i te cudenka FM 2015 ze rywal na koniec wbija gola, a w FM 2017 z 2-0 przegrywania w dwoch meczach wrocilem do 2-2 cos niesamowitego zazwyczaj w FMie dokladnie odwrotne "uciechy" mnie spotykaly :D

Odnośnik do komentarza

Z tymi golami w końcówkach w 15-tce - to fakt, potrafią powciskać takie szmaty ;) W ogóle strzelać. Na dwa sezony w Forest miałem ledwo kilka spotkań na zero z tyłu. I o ile dobrze pamiętam, to były spotkania zakończone wynikiem 0-0. Jak wcisnę dwa gole, to wiem, że zaraz pewnie stracę coś, albo strzelę jeszcze jednego i dostanę też jedną bramkę.

 

Taki urok chyba tej wersji po prostu jest. Już nie zdarza mi się (może jeszcze :p ) jechać rywala po 8-0 w lidze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...