Skocz do zawartości
szkodi

CM 03/04 online

Rekomendowane odpowiedzi

Temat stworzony dla tych wszystkich ktorzy szukaja znajomych do rozgrywek on-line.

Wpisujcie godziny, numery gg, e-maile i inne jak się z wami kontaktowac, oczywiscie o ile nie chcecie robic tutaj. Linki do skrinow i innych mile widziane ;) moze uda się nam zrobic nasza malutka CMF lige? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę mógł pograc ale nie w najbliższych dwóch miesiącach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpoczynam zapisy chętnych do gry przez siec.Wymagane:

-hamachi

-CM Club Update

- chęc ;)

W tym temacie wystarczy zgłosic swoje zainteresowanie. Na konkretny dzień i godzine jeszcze się umówimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- mam

- mam

- mam

Czekam na więcej info. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponowałbym wam też Panowie może pisanie czy zgadzacie się na hosta ;) Wiadomo, że przy grze kilku osób na jednym kompie możecie też sobie zwolnić nieco grę. No i oczywiście prędkość internetu też ma znaczenie (cuty i resety również). Powodzenia w grze on-line!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Host to dobry pomysł. Można się zrzucic, chyba ze ktos ma dobry komputer który nas udźwignie. Ja niestety 2gb ram i 1,3 mb/s , więc nie najlepiej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak naprawde moglbym wam zapewne hostowac gry jesli tego byscie chcieli :P lacze 64mb/s i 8gb ram wiec nie jest zle. procek jest tylko wolny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos z was już zmobilizowal się na tyle by pograc przez siec? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obecnie z kolegą gram; liga angielska i hiszpańska. ale nie gramy o jakis stałych porach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej bazie i czy na wszystkich patchach?

Tak ostatnio wlasnie rozmyslalem o tym i doszedlem do wniosku ze mozna zrobic moze jakas wirtualna lige CMF :D jakas sobota wieczorami czy niedziela :P skriny i oprawa na forum :D albo host na ktorym bedzie siedziala gra a ludzie beda dolaczac i wracac :P nie robilem tego wczesniej jeszcze, ale moze ktos z was kiedys, gdzies? Pasowaloby cos tutaj rozkrecic ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wszystkich bardzo serdecznie

Chciałbym poinformować, że stworzę ligę na CM 03/04.

Prawdopodobnie, ( o ile SzKoDi się zgodzi) rozgrywka będzie na updacie 1.5 CM Club Update.

Zainteresowani graniem w lidze mogą napisać, że są zainteresowani ligą.

Osoby które chcą pomóc przy lidze, mogą napisać do mnie na GG:32291160

PS

Adres strony podam w ciagu kilku dni, ponieważ dopiero wtedy webmaster zrobi wygląd dla strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgode oczywiscie macie bo to projekt dla wszystkich :) Blogoslawienstwo tez. Gdybyscie nie mieli hostingu to uzycze miejsca na cm0304.pl

Na dodatek mogę zasponsorowac to cudo np w postaci prawdziwego pucharu dla zwyciezcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgode oczywiscie macie bo to projekt dla wszystkich :) Blogoslawienstwo tez. Gdybyscie nie mieli hostingu to uzycze miejsca na cm0304.pl

Na dodatek mogę zasponsorowac to cudo np w postaci prawdziwego pucharu dla zwyciezcy ;)

Na razie z powodów finansowych, rozważam między cba.pl i ugu.pl.

Natomiast puchar dla zwycięzcy to dobry pomysł:)

Jeżeli chodzi o ligi, to będzie Ekstraklasa i La Liga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie

Zapraszam do managera na CM 03/04, oczywiście na update 1.5 SzKoDiego

http://www.menadzerpilkarskionline.aaf.pl/

Niestety z powodów finansowych strona nie jest do końca profesjonalna, lecz mam nadzieję, że wiele osób przyjedzie.:)

Co oferujemy:

3 kolejki ligowe na kanale LiveStream

Humor

Miła administracja

T-Mobile Ekstraklasa (możliwość dodania 1 ligi, Ligi Mistrzów i ligi Europy)

Możliwe nagrody po zakończeniu sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli projekt dojdzie do konca to zwyciezca dostanie Puchar CM Club :) To na mojej glowie :> Dobra robota Lukaszenko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwaga. Uwaga!!

Już dziś rozpocznie się 1 kolejka T-Mobile Ekstraklasy!!!

Po losowaniu na kanale LiveStream będą mecze Polonia-Legia, Widzew-Górnik i Podbeskidzie-Korona

Prosiłbym także, ponieważ szukam hostera, by chętni się zgłaszali, obojętnie czy mają otwarte IP czy zamknięte, ważne żeby był dobry net

Pozdr:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany pograniem Online. Ktos mi powie w jaki sposob mozna pograc online? Czy jakis program jest potrzebny (typu hamachi) do gry online

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi