Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Makk

Dodatki [FM16]

Rekomendowane odpowiedzi

mozna w fm16 byc włascicielem klubu?

Nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy dodatkowe ligi poświęcone dla Fm16 będą działać też w fm15. Bo niedawno ściągnąłem kitspacki i mi działało, ale czasem pisze że ,,ten materiał działa tylko dla Fm16".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będą działać. Dodatki graficzne tak, pliki bazy danych nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam dodatku z działającymi ligami Andory i Giblartaru. Interesują mnie też niższe ligi włoskie, żeby Parma pograć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

macie namiar na jakiegoś dobrego skina do 16? bo wiem że na bieżąco je robią, ale mam słaby net i nie chce ściągać paciarajstwa żadnego, mam flut skin, ale mnie wkurza bo nie można pokazać kluczowych atrybutów dla bramkarza, a po za tym przejadł mi się trochę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście jestem w stanie polecić trzy skiny, które warto sobie sprawdzić. Pierwszy to oczywiście skin domyślny, na którym gram od początku, z tym że mam na myśli czarną wersję. Biała nijak mi nie odpowiada. Drugi skin wart uwagi to CFM Skin 2016 v2.0, a trzeci to Vitrex 2.2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dla osób grających na laptopie z mniejszą rozdzielczością polecam skin: Andromeda BLK 1366 x 768 resolution

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie jakieś fajne skórki ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dajcie jakieś fajne skórki ;)

Ten może przypaść Ci do gustu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy można wyłączyć przynależność Anglii do UE w edytorze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy ktos używa jasnego skina flut? chcialbym posciagac wszystkie dodatki ktore są użyte w tym skinie, m in. panorama miasta (stadiony mam), słaby z angielskiego jestem i nie wiem wlasnie co tam jeszcze potrzeba, bo skin wyglada super, a mam lapka w hd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś coś o uaktualnieniu po letnim okienku?

Znalazłem coś na angielskich stronach, ale bez polskiej ligi. Ma ktoś coś z uaktualnieniem polskiej ligi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś coś o uaktualnieniu po letnim okienku?

Znalazłem coś na angielskich stronach, ale bez polskiej ligi. Ma ktoś coś z uaktualnieniem polskiej ligi?

Data update od Sortitoutsi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cisza... a Podbeskidzie w Ekstraklasie kuje w oczyska choć mam transfery na 24 sierpień jak ktoś coś...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta