Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Makk

Dodatki [FM16]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam niższych lig hiszpańskich. Widział gdzieś ktoś może?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcialbym rozpoczac gre z bardzo niskiej ligi,nizszej nawet niz 6 angielska,poradzi ktos cos?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chcialbym rozpoczac gre z bardzo niskiej ligi,nizszej nawet niz 6 angielska,poradzi ktos cos?

Do poziomu 23 ligi? Sprawdź FMScout, tam na pewno jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jak gra na tym chodzi? Bo pamietam że kiedyś grałem na 11 lvl ligi angielskiej i z czasem gra chodzila gorzej jak ruski czołg :D a jak sie załączył FA Cup to już w ogole :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ma ktos mod do podstawowej ciemnej skorki usuwajacy napisy przy bocznych ikonkach (chodzi o pierwszy sklad, taktyka, trening itd)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W preferencjach to powinno być do włączenia -> Pokaż ikony w panelu bocznym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

rzeczywiscie, nie sadzilem ze to takie proste, dzieki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeszcze jedno pytanie: dysponuje ktos torrentem do paczki metallic logos? na sortitoutsi sa tylko w czesciach :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam wielką prośbę, potrzebuje aktualnych transferów z polskiej ligi (ekstraklasy , I i II ligi)

z góry dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, mam wielką prośbę, potrzebuje aktualnych transferów z polskiej ligi (ekstraklasy , I i II ligi)

z góry dzieki

Nie ma jeszcze. Trzeba poczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, może głupie pytanie: czy dodatek niższych lig polskich (tak, żeby działały rezerwy) będzie współdziałał z updatem bazy danych wczorajszym? NIe będzie jakiegoś konfliktu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wywala jakiś błąd przy tworzeniu nowej gry (przed wyborem państw), ale przechodzi dalej...

Aha, przechodzi dalej, ale nie ma polskich lig do wyboru (tych dalej niż I).

Aha, wystarczy ściągnąć nową wersję:

http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-Revolution-Polska-Liga-Update-2016-v1_0.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Ciekawi mnie dodatek/łatka do FM16 z polską III i IV ligą

Czy jest mi ktoś w stanie udzielić odpowiedzi, czy oraz kiedy wyjdzie tenże dodatek z realnymi klubami i zawodnikami? ;)

Sam nie jestem w stanie ogarnąć tego zadania niestety przerasta to moje możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Czy jest mi ktoś w stanie udzielić odpowiedzi, czy oraz kiedy wyjdzie tenże dodatek z realnymi klubami i zawodnikami? ;)

Sam nie jestem w stanie ogarnąć tego zadania niestety przerasta to moje możliwości.

Istnieje dodatek z V ligą (okręgówka). Z realnymi zawodnikami nie wyjdzie zapewne nigdy. Gdzies czytałem ze nad tym dodatkiem pracowało 8 ludzi przez 4 miesiące. Jak by mieli dodadawac prawdziwych piłkarzy to nie wyrobili by się do premiery 17-tki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

III i IV liga grywalna z prawdziwymi zawodnikami di III ligi -> http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/FM-Revolution-Polska-Liga-Update-2016-v1_0.html

Okręgówka i wyżej -> http://www.cmrev.com/newsroom/czytaj/Polska-Liga-Okregowa-do-FM-2016_.html

Do lig niższych niż III nie będzie prawdziwych zawodników. Poszczególne zespoły możesz sam porobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta