Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Od 16 trwa największy turniej w historii CSa - MLG Columbus o puli nagród 1mln $. Do obejrzenia u Izaka na twitchu, który jest oficjalnym streamem majora, a więc dropią skrzynki. By skrzynki dropiły należy połączyć swoje konto twitch z kontem steam i po prostu oglądać stream. ;) Virtusi grają po północy.

Odnośnik do komentarza

Skrzynie które dropią na majorach różnią się tym od zwykłych skrzynek, że nie trzeba kluczy by je otworzyć. Zawartość tych skrzynek to masa shitowych skinów z naklejkami gracza, który zdobył mvp w danej rundzie, w której dropnęła skrzynka. Istnieje jednak szansa na wydropienie dobrego, dużo wartego skina. Np. z Cobblestone'a może dropnąć AWP Dragon Lore, który w tej pamiątkowej wersji wart jest nawet 20tyś zł.

Odnośnik do komentarza

Nie :D Skin to po prostu skórka, graficzna oprawa danej broni. :D


Szansa na wydropienie skrzynki to koło 0,4% (edyta. szansa jest mniejsza, spojrzałem teraz to chyba zmienili system dropu :-k) co rundę. Ja jednak na Cluj Napoca jedną skrzynkę złowiłem, a są tacy co na całym majorze nawet 3,4 potrafią trafić.

Odnośnik do komentarza

Nom, system skinów jest chory, ale rozkręcił tą grę. Skiny i wszystko dookoła nich (betowanie, ruletki) sprawiły że ludzie mocno zainteresowali się CSem i to właśnie dzięki nim Counter Strike jest gdzie jest, bo po prostu hajs się zgadza. Tak czy siak, idzie sobie zarobić. :P

Odnośnik do komentarza

Gram od wrzesnia, wszystko zarobione pieniądze zainwestowałem w skiny, które zawsze mogę sprzedać. Ja jednak nie angażuje się mocno w kwestie zarobkowe, nie obstawiam skinów, nie bawię się w ruletki i inne, także zysk mam dosyć niski. Wartość mojego ekwipunku to coś koło 150zł. Oficjalnie skiny powinno się sprzedawać na steam markecie, co za tym idzie hajs do wykorzystania tylko na steam. Istnieją jednak strony np. g2.com, gdzie można skiny spieniężyć.

 

PS. Luminosity widać w formie, imo będą walczyć o końcowe zwycięstwo. W sumie mnie to cieszy, grają takiego radosnego CSa i fajnie się ich ogląda.

Odnośnik do komentarza

Ja jebe, się cieszyłem, że wrócę z roboty i akurat wirtus.premier o 0:10 a tu chuj, przesunięte na 1:40, dziekuje pan ameryka, pierdol sie.

 

A o dropieniu to trzeba mieć konto twitch połączone z kontem steam (nie jestem pewny czy było o tym wspomniane), mi na poprzednim mejdżorze dropła jakaś tak skrzynka którą puściłem za 3 ojro albo coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Virtusi wygrali 16:1 z G2, nie pisałem w trakcie meczu bo nie chciałem zapeszyć. :D To był najlepszy mecz Virtusów jaki kiedykolwiek widziałem, genialny teamplay, wszystkie pojedynki wygrane, genialny timing, mega emocje i fragi Snaxa ostatnią kulą w usp w clutchu. Obejrzałem wszystkie mecze dzisiaj i powiem szczerze, że Virtusi zagrali kosmicznie w porównaniu z resztą. Było fenomenalnie, jaram się i oby tak dalej. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...