Skocz do zawartości
Meler

Livescore e-sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarnąłem, że wczoraj od razu był też finał imprezy i niestety dość łatwo AGO dostało od Godsent 2-0. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO sie spieszylo na mecz Polskiej Ligi Esportowej, gdzie nie mogli przelozyc meczu, a nie chcieli oddawac walkowera. Mecz z Godsent decydowal tylko o lepszym seedzie w turnieju glownym, wiec wiele tak na prawde nie dawal.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eee no to ja bym wolał robić wszystko co się da by mieć lepsze szanse na całkiem sporym lanie z 300k pulą nagród niż grać z jakimiś bobami w PLE xD. Godsent przypiłowali i jest po prostu za dobre, VP też rozjechali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ja wiem? to druzyny na podobnym poziomie IMO, raz wygrywaja jedni, raz drudzy :P dodatkowo phr mial problemy z netem (rwalu mu nawet komunikacje na TS), przez co nie gral w PLE :P meczu nie ogladalem, ale imo pod koniec mogli troche odpuscic juz

no i imo roznica miedzy pierwszym a drugim koszykiem na starseries raczej nie bedzie za duza :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO w meczu o utrzymanie w ESL Pro League pojechalo EnVy na pierwszej mapie 16-4 :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trwa mecz najlepszej polskiej druzyny z jakas organizacja z Rosji.

Link: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i pieknie, 2-0 :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO ładnie jedzie z kurwami, po VP ograli wczoraj NiP, a dzisiaj mousesports :-k 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

VP gra mecz ostatniej szansy na turnieju Steelseries. Ukochany Train w dupę, więc trzeba wygrać Inferno :roll: Niby niedawno się udało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i cuda się zdarzają ;) Inferno 16-8 dla VP ;) decydujący będzie Cache, jakoś dawno nie widziałem VP na tej mapie :-k 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Reaper napisał:

No i cuda się zdarzają ;) Inferno 16-8 dla VP ;) decydujący będzie Cache, jakoś dawno nie widziałem VP na tej mapie :-k 

Eee i jak się skończyło? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądałem, ale niestety w dupę i odpadają z turnieju. Cały czas jest AGO, z najlepszym bilansem ze wszystkich drużyn, więc jest jeszcze komu kibicować ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AGO to jest jakis inny poziom mentalnosc, byli o dwie rundy od odpadniecia z turnieju (4-14 na mapie wybranej przez przeciwnika) i wygrali 16-14 :D North pewnie podlamane, trzeba ich dojechac na mirage!

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

stewie2k 6 fragów w 3 sekundy :D 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Virtusi wygrywają 1 mapę (dust 2 :O ) do 3 w finale Asia Championship :O 

• Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strasznie się ogląda tego Nuke. Zwłaszcza Snaxa

Napisałem i zabił dwóch :keke: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga mapa 4-16, więc w teorii VP nadal mocniejsze :kekeke: Mam nadzieję, że Traina nie zjebią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Reaper napisał:

Druga mapa 4-16, więc w teorii VP nadal mocniejsze :kekeke: Mam nadzieję, że Traina nie zjebią.

Że co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Snatchie przechodzi z AGO do VP. Dość zabawna zmiana, bo AGO jest obecnie wyżej w rankingach niż VP, ale jednak kasą nie dorównują pewnie. A m0relza nie chcieli zatrzymać? Wyglądał jak kawał konkretnego gracza. Snatchie jest głównie snajperem, to Pasha wraca do karabinu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jaka bólodupna wstawka :lol:

'z ROSYJSKĄ ORGANIZACJĄ'

to tak jak Manchester United jest AMERYKAŃSKĄ organizacją, Manchester City KATARSKĄ a Everton IRAŃSKĄ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi