Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Meler

Livescore e-sportowy

Rekomendowane odpowiedzi

12-8 dla Virtus. Chyba to wygrają i awansują do pucharowej fazy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj jeszcze długa droga, poczekaj ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oj jeszcze długa droga, poczekaj ;)

Faktycznie.. Już tylko 13-11.. Pachnie dogrywką? :)

Edit: Ależ dziecinada teraz VP..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fantastyczne zwycięstwo VP w naprawdę rewelacyjnym meczu :respekt:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obejrzałem powtórki meczów z Efrag i Faze. Akcja Snaxa mogła się zdarzyć tylko jemu, imo ustawiła ona cały mecz. Mecz z Faze fantastyczny, pełen emocji, dynamiki, wpadek. Prawdziwy CS ;) Ogólnie w końcu widziałem Virtusów z pomysłem na grę, akcja gdy Snax wbił 1 na 3 na A, pofejkował i potrzymał ich trochę na bsie, a reszta drużyny wbiła sobie na puściutkie B - cud, miód i orzeszki, fantastycznie rozegrane. :) Snax zdecydowanie kluczowy zawodnik tego meczu, ale i Neo robił zajebistą robotę z AWP, gdzie mimo tego, że znałem wynik aż mi się japa cieszyła jak wyciągał rywali. Takich Virtusów chce się oglądać i można powiedzieć, że to był pierwszy ich naprawdę dobry mecz w tym roku. Fnatic jutro to trudny rywal, ale do pokonania, od pewnego czasu daleko im do swojej topowej formy, jednak chyba prezentują obecnie wyższy poziom niż Polacy. Ja jednak wierzę, że doping kibiców w Spodku oraz ten fantastyczny mecz z Faze poniesie naszych. ;) Komentując resztę wyników, brazylijczycy są zajebiście przygotowani do tego turnieju. Luminosity rozjechało swoją grupę, przegrywając tylko z NiP 16:13. Natomiast Tempo Storm nieprzypadkowo wygrało tak wysoko z Virtusami, gdyż następny mecz z Envyus (jednymi z faworytów) wygrali gładko 16:7, przy okazji eliminując ich z turnieju.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

15:50, ale wyczuwam opóźnienie przez 3 mapy, NaVi raczej wygra overpassa, ale Cobble dla mnie 100% dla Tempo.

hen1 faktycznie dzisiaj kocur, wychyla na pewniaka i w 90% przypadków są z tego fragi.

16:10, overpass dla Navi. Fajny mecz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

train, inferno, overpass

tej trzeciej nie znam :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

overpass tej trzeciej nie znam

w 1.5 jej nie było ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

overpass to najlepsza mapa, Krzysfiol i Hawk potwierdzą :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

https://www.twitch.tv/izakoooVirtusi grajoo z NaVi

Virtusi chyba wracają do formy, bo jest diametralna różnica w grze.

10:5 do przerwy dla Virtusów, Snax dzik :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NaVi wygrywa 16:14...kurwa co Guardian wycerrował to masakra, siadł naszym na psychikę i już dynamika wyjść na pozycję była całkiem inna. Jakbym Guardiana zobaczył na overwatchu bym 100% wskazał że cheater, takie fragi przez smoke'a rzuconego czasem nawet 5sek wczesniej, gdzie nie można wiedzieć gdzie jest rywal, to ten wyczekał, strzelił, zabił...pozamiatał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zajebista druga mapa, w chuj clutchy i akcji stykowych :D poki co 8:4 dla Virtusów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i 2-0 w dupę, ale ładnie grali, obie mapy równie dobrze mogły się skończyć inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nom, szkoda, ale powiem szczerze, że optymistycznie zapatruję się na najbliższego majora, Virtusi zaczynają znów grać dynamicznie, wygrywać pojedynki, jedynie pistoletówki chujowe jak zwykle. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bez jaj, ja to bym uchwalił ustawę, żeby ich ktoś zamknął na tydzień z ograniczoną liczbą wody, jedzenia i z syrenami alarmowymi budzącymi po maks 4h snu i kazał napierdalać się wzajemnie na aim_pistol mapie przez pozostałe 20h. Bo, przenosząc z piłki nożnej, technikę robi się na zmęczeniu. Biorąc pod uwagę, że milion dolarów prize poola to zrobiłbym to dla ich własnego dobra. Neo strzela z pistoletu mniej więcej na tym samym poziomie co ja, no bądźmy poważni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nom i nawet taktyczne wejścia na pistoletówce nic nie dadzą jak się nie zdobędzie otwierającego fraga na wejście na bsa. Bardzo często to Virtusi dostają 2 głowy i jest to moment, w którym sypie się już cała runda. Ogólnie Virtusi muszą jeszcze popracować nad głową, bo ja nie widzę innego powodu przegranych 8 rund z rzędu po zmianie stron, gdy wcześniej się dominowało rywala. Od Virtusów trzeba oczekiwać dużo, bo to serio chyba najbardziej doświadczona ekipa w stawce i takie spalanie się nie powinno mieć miejsca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta