Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Reaper napisał:

Major to LAN, a jesli grali cos innego (co dziwne, nie kojarze zeby wczesniej w trakcie tak duzego turnieju druzyny graly inne mecze), to byly klasycznie przez neta, z pokoju hotelowego.

 

czesto sie to zdarza, AGO gralo z Chin kiedys w ESL Pro League mecz ze Space Soliders, wszyscy zawodnicy ping ponad 100 ;) 

 

Godzinę temu, jmk napisał:

Któraś transmisja daje szanse na itemy?

 

taka sama, drop jest liczony procentowo, tzn co runde oglada jakis procent lacznych widzow z twitcha i gotv

Odnośnik do komentarza

2 pistoletowki wygrane, to nie sprzyja virtusom. Oni nie lubia takich ulatwien na poczatku.

 

Z gory bylo wiadomo, ze jada bo musza. Nie wiem czy wymiana byaliego cos da, on sie kumpluje z Michem, wiec nie jestem przekonany, czy miedzy Michem a stara gwardia jest taka chemia. No i nowiutki Snatchie, tez nie wiadomo, czy zalapie dobry kontakt z Neo, Pasha i Kubenem. Pozyjemy, zobaczymy, a w miedzyczasie warto ogladac i kibicowac AGO i Kinguin ;)

Odnośnik do komentarza

Ja to liczę, że po Majorze Pasha, Neo, Kuben out. Oni kurwa zapomnieli jak się gra, to już nawet nie chodzi o strzelanie (które jest tak chujowe, że Neo grając ze znajomymi na 4,5lvle faceit nie potrafi wycerrować gierki), a o samo myślenie. Wczoraj zrobili wejście na a ze smoke'ami na mirku i kuźwa czekali z plantą do momentu aż smoke'i zaczęły schodzić. :D Inna sytuacja, rzucają flashe i smoke'i na a na początku rundy, czekają 30sek i wchodzą na bsa bez granatów ginąc po kolei xD Ja mam czasem wrażenie, że jakby ten skład grał dla innej organizacji oraz zarabiali zdecydowanie mniej hajsu to mieli by dużo lepsze wyniki, bo takiego zjazdu jak Virtusi to nie zaliczył nikt w historii i jest to wręcz dziwne. 

Odnośnik do komentarza

Hmm, ale z tego co oglądam, czytam i słucham ekspertów, to Pasha jest najlepszym zawodnikiem VP od kilku miesięcy :-k Nawet we wczorajszym przegranym meczu chyba wg. HLTV został wybrany MoM. 

 

A ta akcja ze smoke'ami, to jeśli mówimy o tej samej rundzie, to Snatchie plantował i koleś go zestrzelił przez przerwę między smoke'ami. IMHO mógł się lepiej schować za skrzynkami, a tak pod koniec planta dostał heada.

Odnośnik do komentarza

Pasha faluje, czasem ma dobre mecze, czasem bardzo słabe. Nie zmienia to faktu, że to jest drewniak i nie myśli jak gra, robi durne rzeczy, odpuszcza pozycje, a samymi fragami Pashy VP nie wygra, bo często jest tak, że zrobi w rundzie 2 fragi, ale mało istotne. Wczoraj mimo najlepszego ratingu większy impact zrobili Snatchie i Byali swoimi clutchami. Tej drużynie brakuje podstaw gry zespołowej i nie wypracują tego z Pashą, Neo odstaje strzelecko, a Kuben jako trener jest jednym wielkim nieporozumieniem. 

A Snatchiego zajebali przez schodzącego smoke'a na schodach. Więc za późno plant. 

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze, gra Virtusów na mirage'u w niczym nie różniła się w kwestii ustawienia od mojej gry ze znajomkami, jedynie oni trochę lepiej strzelają. ;) No brak podstaw gry drużynowej, forsowali tego mirage'a 3x i nie było widać kompletnie pomysłu na tą mapę, przygotowania czegokolwiek, same standardowe ustawienia, które i tak były źle dobrane do danej sytuacji, mizerna gra granatami, peekowanie na raz i po kolei. Takie błędy popełniają casualowi gracze, a nie prosi. Na tym majorze nie wystąpiła drużyna Virtus Pro, tylko mix. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...