Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem, nie byli zbyt przekonujący, pierwsza pistoletówka to jakiś mega lol, chyba pasha się nie spodziewał, że mieli defuse'a, bo słyszał rozbrajanie, a nie wychylił ;) Później było tak meh, ale dużym plusem jest to, że Michu się sprawdził, a nawet wyróżniał. Ma podobny styl gry do byali'ego moim zdaniem, agresywny, szybki i dobrze heady strzela :-k 

Odnośnik do komentarza

nie no, wygrana dosyc pewna i w dobrym stylu, standardowo jakas porazka na eco rywala (just VP things), ale raczej mecz bez historii. Inna sprawa, ze z Nemiga to (z tego co kojarze) wygrywaly wszystkie polskie druzyny - AGO, Kinguin (z full polskim rosterem jeszcze), Pride, a nawet Codewise Unicorns :) prawdziwym sprawdzianem beda najblizsze lany (StarSeries i IEM), po ktorych zapewne zapadnie decyzja w sprawie Micha.

 

Mi od razu rzucila sie w oczy poprawa gry indywidualnej zawodnikow VP, nie boja sie podejmowac pojedynkow, widac, ze aimowo cwiczyli mocniej niz przed majorem. Moze zmiana w skladzie byla bodzcem, ktorego wszyscy potrzebowali, zeby znow czerpac radosc z gry :) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Counter napisał:

No nic, było lepiej niż się spodziewałem, że będzie. Michu git, Pasha xDDDD

 

Serio? Dla mnie to stabilna sytuacja? Cały czas jest chujnia. 8 rund pistoletowych z których przegrali 7 i to nie jakoś ta styku, tylko w większości "gwałtem".

Odnośnik do komentarza

Mówimy o VP, które przegrywało na każdą drużynę świata w fatalnym stylu, a po zmianie Taza w końcu zaczynają nawiązywać walkę. Nie licz na to, że chłopaki wygrają majora zaraz, bo nie wygrają już nigdy, oni po prostu muszą wrócić do dobrego grania, a dzisiaj pewne zalążki były. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...