Skocz do zawartości

Livescore e-sportowy


Meler

Rekomendowane odpowiedzi

Oj bo jednak CS jako esport, a CS jako gra to całkiem co innego. Dla mnie to proste, ktoś kto gra w CSa zawodowo jest sportowcem, a my jesteśmy tylko graczami komputerowymi. Dlatego też umiejscowienie tematu o CSie w sporcie jest nieuzasadnione, a livescore z meczami profesjonalistów już tak. Mnie różnicy umiejscowienie tematu nie robi, byleby temat został. ;)

Odnośnik do komentarza

Kto robi afere? Pomyliles livescory? Tak duzo musiales sie nascrollowac zeby trafic do zwyklego sportu a nie e-sportu? Bo ja nadal nie rozumiem skad pretensje do "umiejscowienia tematu"? Ktos sie pomylil, napisal tutaj i dostal za to bana?

 

Ja tylko odpowiadam na teksty goscia, ktory nie wie o czym pisze - dosc konkretnymi wydawaloby mi sie argumentami.

Odnośnik do komentarza

Sport elektroniczny (e-sport, ang. electronic sports) – forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Rywalizacja między zawodnikami (graczami) odbywa się zarówno w formie rekreacyjnej, jak i na turniejach gier komputerowych (zjawisko pro-gamingu).

 

Gra komputerowa (gra wideo[a], ang. video game) – rodzaj oprogramowania komputerowego przeznaczonego do celów rozrywkowych bądź edukacyjnych (rozrywka interaktywna) i wymagającego od użytkownika (gracza) rozwiązywania zadań logicznych lub zręcznościowych.

Odnośnik do komentarza

Kto robi afere? Pomyliles livescory? Tak duzo musiales sie nascrollowac zeby trafic do zwyklego sportu a nie e-sportu? Bo ja nadal nie rozumiem skad pretensje do "umiejscowienia tematu"? Ktos sie pomylil, napisal tutaj i dostal za to bana?

 

Ja tylko odpowiadam na teksty goscia, ktory nie wie o czym pisze - dosc konkretnymi wydawaloby mi sie argumentami.

Mozesz podac chociaz jeden z tych konkretnych argumentow? Bo chyba mi umkneły w ferworze dyskusji. Chyba że to o tych starych prykach było.

Dobra, koncze ta dyskusje bo z prostego wydawaloby sie pytania zrobil sie jakis panel dyskusyjny nad wyzszoscia Wielkanocy nad Bozym Narodzeniem ;)

 

Jesli uwazacie, ze temat bardziej pasuje tu to spoko. Moge miec swoje lekko inne zdanie, ale nie bede za nie umierał ;)

 

Wszystkie posty spokojnie do kasacji.

Odnośnik do komentarza

1) e-sport to sport czy tego chcesz czy nie (vide jmk)

2) nie rozróżniasz gry komputerowej od e-sportu - ergo jesteś niewyposażony do dyskusji

3) lokacja tego tematu nie ma żadnego wpływu na działanie forum, jego przeglądanie, przejrzystość


a teraz ide pograć w grę, ale nie będę uprawiał e-sportu :)

Odnośnik do komentarza

Esport jak najbardziej zasługuje na miejsce w dziale sportu, temat CSowy nie. Na dodatek próg bycia sportowcem w grach komputerowych jest dużo wyższy, bo daleko mi do stwierdzenia, że jestem grającym w gry sportowcem. Ktoś kto chodzi na siłkę, automatycznie prowadzi sportowy tryb życia, więc można go uznać za sportowca. Nie zaglądałem do tematu pokerowego, ale jeśli gracie tam na hajsy no to można to już uznać za formę rywalizacji sportowej. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.twitch.tv/dreamhackcsteraz tu lepiej oglądać bo na polskim streamie tnie, TSM nas ciśnie :/


3:12 dla TSM, gg


Wracamy, 9:12. Zastanawia mnie rotacja w grze AWP, zaczynał NEO, potem Snax, a teraz Pasha, chyba nikt nie czuję się dziś mocno.


skończyło się 13:16 dla TSM, bez wstydu, niezła próba powrotu, porażki się chyba każdy spodziewał, na TSM nie ma mocnych.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...